Hľadáte nový tablet? Týchto 5 modelov si zákazníci O2 obľúbili najviac

Medzi najpredávanejšími tabletmi nájdete modely vhodné pre manažérov aj viacčlenné domácnosti.

Kvalitný tablet dokáže spoľahlivo nahradiť nielen telefón, ale aj počítač. Do popredia sa dostávajú najmä modely, ktoré charakterizuje intuitívne dotykové ovládanie a kompaktné rozmery, vďaka ktorým môžete mať zariadenie vždy pri sebe.

Vybrali sme pre vás modely, ktoré si zákazníci O2 obľúbili na začiatku nového roka. Akýkoľvek z nich môže byť s ľubovoľným O2 Paušálom váš na začiatok len za 2 €.

Lenovo Tab 4 8

Všestranný tablet Lenovo Tab 4 8 s prívlastkom rodinný je vďaka možnosti použitia viacerých účtov s rozdielnymi nastaveniami ideálnym pomocníkom do každej rodiny. Konto s vlastným heslom či profilom na sociálnej sieti ocenia pracujúci rodičia, ale aj dospievajúce deti, ktoré si chcú strážiť svoje súkromie. Nástrah internetu sa však nemusíte báť – rodičovská zámka zabráni vstupu na nevhodné stránky.

Tento model so skvelým výkonom dokonale poslúži na prácu, ale aj zábavu. Pekný širokouhlý 8-palcový displej s Full HD rozlíšením oceníte pri pozeraní obľúbených seriálov aj rozprávok. Kvalitný zvuk s technológiou Dolby Atmos premení každé sledovanie na ohromujúci zážitok. Vďaka možnosti pripojenia k najrýchlejšej 4G LTE sieti si užijete rýchle surfovanie v pohodlí domova.

Lenovo Tab A10-30

Tablet Lenovo Tab A10-30 predstavuje šikovné zariadenie s prémiovým displejom a veľkým úložným priestorom, ktorý poteší každého nadšenca multimediálneho obsahu. Pri hraní hier, ale aj pri práci nepochybne oceníte plynulý multitasking a rýchly chod zariadenia bez nepríjemného zasekávania.

Sledované videá aj hry vás pohltia vďaka vynikajúcemu zvuku, ktorý je výsledkom práce 2 kvalitných reproduktorov. Prostredníctvom 10-palcového displejom so širokými pozorovacími uhlami si môžete prostredie internetu vychutnať doslova ako na dlani. Batéria tohto tabletu s úctyhodnou kapacitou 7 000 mAH vám umožni bezstarostné použitie bez nutnosti hľadať elektrickú zásuvku až počas 12 hodín.

Huawei MediaPad T2 7.0

Ak hľadáte kompaktný tablet, ktorý so sebou môžete vziať kamkoľvek, Huawei MediaPad T2 7. 0 predstavuje vďaka svojim rozmerom 191,8 × 107 × 8,5 mm výbornú voľbu. Status cestovateľa mu pridáva aj veľká batéria, ktorá zabezpečí spoľahlivú výdrž na jedno nabitie.

Podpora 4G LTE siete vám umožní užiť si rýchly internet v autobuse, cestou do práce či školy a, samozrejme, v pohodlí vášho domova. Svojím výkonom ulahodí toto zariadenie každodenným potrebám nenáročného používateľa, ktorý ocení aj naozaj priaznivú cenu. Tento model tak predstavuje vhodnú alternatívu aj pre mladšiu vekovú kategóriu.

Lenovo TAB3 10 Business

Už samotný názov napovedá, že tento tablet je určený najmä pre firemné využitie či prácu v teréne. Lenovo TAB3 10 Business predstavuje odolné zariadenie, ktoré vás nesklame ani v prípade menšej nehody v podobe náhodného obliatia kávou a nezľakne sa ani prašného prostredia. Výnimočnosť tohto modelu podporuje aj batéria so skvelou kapacitou 7 000 mAh, ktorá je zárukou nepretržitej 12-hodinovej výdrže.

Tablet nie je len výborným pomocníkom pri práci, ale aj vynikajúcim spoločníkom na zábavu. Veľký 10,1-palcový Full HD displej je priam stvorený na hranie hier či sledovanie seriálov. Ak patríte k ľuďom, ktorí radi dokumentujú každý moment, zadná kamera s rozlíšením 8 Mpx vám určite dobre poslúži.

Lenovo Tab 3 7

Pri zrode tohto rodinného tabletu Lenovo Tab 3 7 tvorcovia mysleli na všetkých členov domácnosti. Model prináša možnosť samostatných účtov pre viacerých používateľov a nezabúda ani na tých najmenších. Jeho súčasťou je aj režim slúžiaci na odstránenie modrého svetla, ktorý chráni zrak.

Jeho súčasťou je aj režim slúžiaci na odstránenie modrého svetla, ktorý chráni zrak a vďaka technológii P2i tablet dobre odolá aj prípadnému poliatiu. Podpora 4G LTE siete umožňuje zostať v spojení aj mimo domova a vezmite si váš tablet so sebou. S rozmermi 191 × 100 ×  8,8 mm ide o praktického spoločníka, ktorý si nájde miesto v každej taške.

Oslovil vás niektorý tablet? Akýkoľvek z nich môžete k ľubovoľnému O2 Paušálu získať na začiatok len za 2 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Chcete sa dostať do formy? Vďaka novým Extra výhodám od O2 to pôjde ľahšie

O2 si pre svojich zákazníkov pripravilo balík zliav, vďaka ktorým môže byť cesta za zdravším ja rýchlejšia a jednoduchšia.

Rozšírená ponuka Extra výhod od O2 je tento raz zameraná najmä na podporu zdravého životného štýlu. Ambasádorom zliav sa stal Samo Trnka, ktorý sa aj vďaka nim snaží dostať do formy a schudnúť 10 kg v priebehu 100 dní.

Zaujíma vás, ako sa Samo Trnka dostáva do formy? Sledujte jeho blog.

Aké Extra výhody O2 ponúka?

O2 si pre vás tento raz pripravilo takmer 20 skvelých zliav. K lepšej životospráve vám pomôže hrnček Miomat, ktorý dokáže sám pripraviť viac ako 300 receptov, vrátane chutných jedál v raw kvalite či špeciálna fľaša FLASKA, pomocou ktorej si stlačením jedného tlačidla vyrobíte kvalitnú vodíkovú vodu.

Zľava na permanentku do fitnesscentra FIT UP! vás zase nakopne k pravidelnému cvičeniu a pomôcť môžu aj smart hodinky Huawei Fit, ktoré presne vedia, čo vaše telo potrebuje.

Motiváciou pri cvičení môžu byť legíny značky Yoginess. Každý kúsok je jedinečne graficky spracovaný a ušitý z tých najkvalitnejších elastických látok.

O2 však myslí aj na ľudí, ktorí už majú zdravší životný štýl doslova v malíčku a aktuálne si zveľaďujú svoje bývanie či plánujú cesty do sveta. Medzi Extra výhodami nájdete napríklad zľavu na produkty Tescoma alebo celoročné cestovné poistenie od Union.

Kompletnú ponuku Extra výhod, ktoré O2 ponúka všetkým svojim zákazníkom nájdete na tomto mieste.

Ako Extra výhody získať?

Na to, aby ste si mohli Extra výhody od O2 naplno využiť, stačí iba zopár klikov.

    1. Vyberiete si výhodu, ktorá vám spraví radosť a pomôže ušetriť.
    2. Kliknete na tlačidlo Získať výhodu na stránke Extra výhod alebo využite aplikáciu O2 Extra výhody (iOS, Android), ktorú môžu všetci zákazníci O2 využívať bezplatne.
    3. Následne obdržíte SMS so špeciálnym kódom alebo si kód môžete stiahnuť priamo v aplikácii.
    4. Uplatníte si zľavu.

Užite si skvelé zľavy vďaka Extra výhodám od O2.


Lifetech: Čo je nové