Samsung Galaxy S8 mal premiéru: Zbavil sa okrajov aby ohúril displejom

Pozrite sa čím si vás chce získať nová vlajková loď Samsungu.

Samsung Galaxy S8 má za sebou úspešnú celosvetovú premiéru, po ktorej sa jednoznačne zaradil medzi najlepšie telefóny vôbec.

Čo všetko ponúka nový Galaxy S8:

Za hranice možností

Zdá sa to byť nemožné, ale nový model S8 ide s využitím priestoru ešte o čosi ďalej, ako jeho predchodca. Aby sa na telefón zmestil 5,8 palcový Super AMOLED displej s rozlíšením 2960 x 1440 zbavil sa okrajov, svojho charakteristického tlačidla a preč z prednej strany muselo dokonca aj logo spoločnosti. S8+ prichádza dokonca až s 6,2 palcovým displejom.

Bez vody to nejde

Bez vody sa žiť nedá. Bez smartfónu sa ešte stále dá, ale je pravda, že sú súčasťou našich životov do takej miery, že ich pri sebe nosíme takmer neustále. Samsung S8 a aj S8+ je našťastie chránený maximálnym možným stupňom ochrany voči vode a prachu.

Stred galaxie je koncentrovaná sila

S8 je ako prvá na svete vybavená výkonným 10nm mobilným procesorom. Okrem revolučnej novinky telefón disponuje operačnou pamäťou o veľkosti 4 GB (RAM)64 GB vnútornej pamäte s možnosťou rozšíriť ju pomocou micro SD karty na 256 GB. Smartfón poháňa batéria s kapacitou 3000 mAH, pri modeli S8+ s 3500 mAH. Nabíja sa pomocou USB-C konektora alebo bezdrôtovo a podporuje aj funkciu rýchlonabíjania.

Hviezdna optika

Smartfón disponuje hviezdnym fotoaparátom s rozlíšením 12 Megapixelov a videokamerou, ktorá umožňuje nahrávanie 4K videí. Rozlíšenie prednej “selfie” kamery je 8 Megapixelov.

Dokonalá vlajková loď

Pre absolútnu bezpečnosť majiteľa telefónu je spredu umiestnený skener dúhovky, ktorý poslúži k rýchlemu a spoľahlivému overeniu prístupu. V kombinácii so snímačom odtlačkov prstov z vášho telefónu vytvoria pre cudzích “nájazdníkov” neprekonetaľnú pevnosť. K prémiovému telefónu patria aj prémiové materiály, preto je samozrejmosťou, že nová vlajková loď bude zo skla a hliníkového rámu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac