Vyhrajte s O2 Voľnosťou skvelý smartfón Huawei P20 Lite

Túto jeseň sa môžete zapojiť do súťaže o nový mobilný telefón Huawei P20 Lite. Pravidlá sú úplne jednoduché.

Na zapojenie sa do súťaže si jednoducho najneskôr do 31. 10. 2018 z e-shopu O2 Slovensko objednajte novú SIM kartu s programom O2 Voľnosť. Po aktivácii SIM karty si navýšte kredit v ľubovoľnej výške do 20. 11. 2018 a je to. Automaticky budete zaradení do súťaže o jeden z troch smartfónov z dielne Huawei. Mená výhercov vyžrebujeme už 22. 11. 2018.

Čo je O2 Voľnosť

Je to predplatený volací program bez viazanosti, s ktorým za každý hovor zo SR a EÚ do všetkých mobilných a pevných sietí v SR a EÚ zaplatíte iba 0,10 eura. Navyše s ním môžete slobodne surfovať na internete na najmodernejšej 4G sieti, ktorá je dostupná pre viac ako 94 % obyvateľov Slovenska.

Prečo práve Huawei P20 Lite

  • Bezrámikový displej je takmer na celej prednej strane.
  • Predný fotoaparát s rozlíšením 16 Mpx poteší každého selfie nadšenca.
  • Interná pamäť má kapacitu 64 GB a s SD kartou ju môžete rozšíriť až o 256 GB.
  • Výkon zabezpečuje operačná pamäť RAM 4 GB a dostatočnú výdrž zabezpečí batéria s kapacitou 3 000 mAh a technológiou rýchleho dobíjania.
  • O bezpečnosť sa postará Face ID.

Objednajte si teda počas októbra novú SIM kartu s programom O2 Voľnosť, dobite si kredit do 20. 11. 2018 a možno práve vy vyhráte jeden z troch špičkových smartfónov Huawei P20 Lite.

Chcete sa zapojiť do súťaže? Prečítajte si kompletné podmienky.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

5 tipov na príjemnú rodinnú dovolenku

Chcete si užiť pekné chvíle so svojimi blízkymi a navštíviť niečo nové? Tieto miesta vás určite nesklamú.

Chcete si užiť príjemný čas so svojou rodinou a navštíviť pekné miesta ešte predtým, ako sa naplno rozbehne hlavná turistická sezóna? Vybrali sme pre vás 5 lokalít, kde sa budú dobre cítiť dospelí aj deti.

Podeľte sa o zážitky zo svojich ciest po Slovensku vďaka rýchlej 4G sieti od O2. Viac informácií

Modra

Vo vinohradníckom mestečku Modre si môžete užiť skvelú rodinnú dovolenku a cítiť sa ako v malom Toskánsku. Môžete sa tam priučiť aj základom hrnčiarstva a navštíviť pôvodnú fabriku, v ktorej slávnu modranskú keramiku vyrábali. Ak budete v tomto kraji, určite neobíďte novú rozhľadňu, ktorá sa nachádza na vrchu Veľká Homoľa.

Špania Dolina

Pôvabná dedinka ležiaca len 11 km od Banskej Bystrice v smere na Donovaly je mimoriadne populárna medzi chalupármi a predstavuje výborné miesto na únik od povinností. Niektoré domy, v ktorých sa môžete aj ubytovať, majú vyše 400 rokov a sú kultúrnymi pamiatkami.

V centre obce sa navyše nachádza známy banícky orloj. Zúčastniť sa tam môžete aj na kurze paličkovanej čipky, ktorá Španiu Dolinu preslávila. Táto obec je tiež dobrým východiskovým bodom na turistiku v Starohorských horách.

Kysucké Nové Mesto

Možno nepatrí medzi vyhľadávané dovolenkové destinácie, na Kysuciach však má ideálnu polohu na založenie základového tábora na vyrážanie za zážitkami. Priamo nad mestom je nová rozhľadňa Tábor, odkiaľ je pekný vyhľad na široké okolie. Na skok je dobre známa Terchová a Vrátna dolina, pre turisticky zdatnejších Jánošíkove diery či Veľký Rozsutec.

Ak máte chuť navštíviť väčšie mesto, „za rohom“ sa nachádza väčšia Žilina, autom ste do hodinky aj v susednom Poľsku. Svoju Dovolenku tam pritom môžete stráviť tiež v tradičnej drevenici.

Hrabovo a okolie

Dolina Hrabovo pri Ružomberku je celoročne jednou z najobľúbenejších oblastí na prežitie aktívnej dovolenky. Len pár minút od centra Ružomberka sa ocitnete v tichej doline Veľkej Fatry. Nájdete tam náučný chodník aj bikepark, môžete sa člnkovať a v lete si užiť aquazorbing a príjemnú letnú pláž.

Počas sezóny miestni rybári na brehu dokonca predávajú svoje úlovky a za poplatok si môžete rybu tiež vlastnoručne uloviť. Od leta 2015 má pre vás Hrabovo pripravenú aj najdlhšiu lanovú atrakciu na Slovensku.

Slnečné jazerá

Iba 25 km od Bratislavy, v Senci nájdete Slnečné jazerá, ktoré predstavujú skvelé miesto na strávenie voľných dní. Toto populárne miesto čoraz viac pripomína zahraničné dovolenkové destinácie. Je ideálne pre milovníkov kúpania a vodných športov, má však čo ponúknuť aj mimo hlavnej sezóny.

Ponuka ubytovacích služieb je tam naozaj bohatá, môžete sa napríklad ubytovať v bungalovoch, ktoré sú inšpirované Polynéziou.

Podeľte sa o svoje zážitky s blízkymi

Aby ste sa o svoje cestovateľské zážitky pri spoznávaní našej krajiny mohli podeliť so svojimi blízkymi, stavte na rýchly a spoľahlivý mobilný internet od O2, ktorý je vďaka 4G sieti dostupný už pre 96 % obyvateľov Slovenska. Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4g.


Lifetech: Čo je nové