Súťaž: Vyhrajte držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním

Všetkých motoristov určite poteší praktický pomocník do auta. Stačí zodpovedať jednoduchú otázku a ste v hre.

Kampaň Nebuď pirát, v rámci ktorej spoločnosť O2 poukazuje na nebezpečenstvo používania mobilu za volantom a odmeňuje všetkých zodpovedných vodičov, pokračuje. V Sóde sme si pre vás pripravili aj ďalšiu skvelú súťaž – praktický držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním a s ďalšími vychytávkami.

Pre všetkých vodičov O2 pripravilo aj množstvo ďalších benefitov. Získať môžete 5 GB dát a v rámci aktivity Chvála bezpečnej jazde je pre vás pripravená aj pestrá ponuka O2 Extra výhod, vďaka ktorej môžete tankovať výhodnejšie až o 0,08 €/l, absolvovať kondičné jazdy so zľavou či ušetriť pri servise svojho automobilu.

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania, stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Čo môžete získať?

Pre výhercu našej súťaže je pripravený držiak do auta s bezdrôtovým nabíjaním a automatickým uzatváraním do mriežky od značky SBS.

Čo ponúka toto zariadenie?

 • Vďaka technológii Qi umožňuje bezdrôtové nabíjanie mobilných zariadení.
 • Na otvorenie svoriek postačí priložiť smartfón k zariadeniu – vďaka pohybovému senzoru umiestnenom na držiaku sa svorky automaticky otvoria a po uložení smartfónu sa zatvoria.
 • Technológia ADS umožňuje nabíjačke rozpoznať potreby napájania zariadenia a zaručí správne napájanie tak, aby sa predišlo prehriatiu.
 • Držiak podporuje rýchle bezdrôtové nabíjanie a jeho maximálny výkon je 10 W.
 • Inštaluje sa do ventilačnej mriežky auta.

Na zapojenie do súťaže o túto cenu je potrebné, aby ste nám napísali, kto je tvárou aktivity Chvála bezpečnej jazde, ktorá prináša motoristom nielen množstvo cenných rád, ale aj pestrú ponuku O2 Extra výhod, v rámci ktorých môžete napríklad výhodnejšie tankovať.

Ak si nie ste istí správnou odpoveďou, nápoveď nájdete priamo na stránke O2 Extra výhod alebo na Sóde.

Ako na to?

Do pripraveného formulára napíšte správnu odpoveď a uveďte svoje kontaktné údaje.

Aby ste sa do súťaže mohli zapojiť, musíte spĺňať aj nasledujúce podmienky:

   • Musíte byť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
   • Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

  Ďakujeme za záujem. Súťaž sme už ukončili. Výhercovi gratulujeme.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac