Zasúťažte si o tankovaciu kartu Shell v hodnote 50 €

Pripravili sme súťaž, ktorá poteší každého motoristu. Odpovedzte na súťažnú otázku a výhra môže byť vaša.

Kampaň O2 Nebuď pirát poukazuje na nebezpečenstvo používania smartfónu za volantom a odmeňuje všetkých vodičov, ktorí sa správajú zodpovedne. V Sóde sme si pre vás okrem množstva praktických tipov pre motoristov pripravili aj niečo navyše – súťaž o tankovaciu kartu Shell v hodnote 50 €. 

Pre všetkých zodpovedných vodičov O2 pripravilo nielen bezplatnú navigáciu a dáta navyše, ale aj bohatú ponuku O2 Extra výhod, vďaka ktorej môžete výhodnejšie tankovať, získať online poistenie auta so zľavou či absolvovať kondičné jazdy za lepšie cenu.

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania, stačí, ak správne odpoviete na súťažnú otázku.

Čo môžete získať

Pre výhercu súťaže je pripravená tankovacia karta Shell v hodnote 50 €, ktorú možno uplatniť na všetkých čerpacích staniciach Shell.

Na zapojenie do súťaže postačí, keď nám napíšete, koľko dát získa zadarmo od O2 každý zodpovedný vodič, ak v danom mesiaci splní podmienky zodpovednej jazdy.

Ak si nie ste istí správnou odpoveďou, nápoveď nájdete v tomto článku, ktorý vysvetľuje, prečo sa spoločnosť O2 rozhodla spustiť kampaň na podporu zodpovedného šoférovania, ale aj na stránke platformy Nebuď pirát.

Ako na to

Do pripraveného formulára napíšte správnu odpoveď a uveďte svoje kontaktné údaje.

Aby ste sa do súťaže mohli zapojiť, musíte spĺňať aj nasledujúce podmienky:

  1. Musíte byť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
  2. Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

Odpovede posielajte do piatka 30. augusta 2019. V pondelok 2. septembra 2019 spomedzi všetkých odpovedí vyžrebujeme výhercu, ktorý bude o spôsobe odovzdania výhry informovaný prostredníctvom e-mailu.

Ďakujeme za záujem. Súťaž sme už ukončili. Výhercovi gratulujeme.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Čo všetko ovláda umelá inteligencia vo vašom smartfóne?

Čítaj viac

Férová nadácia O2 podporí projekty, ktoré mladým ľuďom pripomenú hodnoty slobody a demokracie

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac