Samsung Galaxy S8 mal premiéru: Zbavil sa okrajov aby ohúril displejom

reklama na Samsung Galaxy S8 a S8 Plus

29. 3. 2017; Autor: Sóda, Foto: Samsung.com

Samsung Galaxy S8 má za sebou úspešnú celosvetovú premiéru, po ktorej sa jednoznačne zaradil medzi najlepšie telefóny vôbec.

Čo všetko ponúka nový Galaxy S8:

Za hranice možností

Zdá sa to byť nemožné, ale nový model S8 ide s využitím priestoru ešte o čosi ďalej, ako jeho predchodca. Aby sa na telefón zmestil 5,8 palcový Super AMOLED displej s rozlíšením 2960 x 1440 zbavil sa okrajov, svojho charakteristického tlačidla a preč z prednej strany muselo dokonca aj logo spoločnosti. S8+ prichádza dokonca až s 6,2 palcovým displejom.

Zdroj: Samsung

Bez vody to nejde

Bez vody sa žiť nedá. Bez smartfónu sa ešte stále dá, ale je pravda, že sú súčasťou našich životov do takej miery, že ich pri sebe nosíme takmer neustále. Samsung S8 a aj S8+ je našťastie chránený maximálnym možným stupňom ochrany voči vode a prachu.

Stred galaxie je koncentrovaná sila

S8 je ako prvá na svete vybavená výkonným 10nm mobilným procesorom. Okrem revolučnej novinky telefón disponuje operačnou pamäťou o veľkosti 4 GB (RAM)64 GB vnútornej pamäte s možnosťou rozšíriť ju pomocou micro SD karty na 256 GB. Smartfón poháňa batéria s kapacitou 3000 mAH, pri modeli S8+ s 3500 mAH. Nabíja sa pomocou USB-C konektora alebo bezdrôtovo a podporuje aj funkciu rýchlonabíjania.

Zdroj: Samsung

Hviezdna optika

Smartfón disponuje hviezdnym fotoaparátom s rozlíšením 12 Megapixelov a videokamerou, ktorá umožňuje nahrávanie 4K videí. Rozlíšenie prednej “selfie” kamery je 8 Megapixelov.

Dokonalá vlajková loď

Pre absolútnu bezpečnosť majiteľa telefónu je spredu umiestnený skener dúhovky, ktorý poslúži k rýchlemu a spoľahlivému overeniu prístupu. V kombinácii so snímačom odtlačkov prstov z vášho telefónu vytvoria pre cudzích “nájazdníkov” neprekonetaľnú pevnosť. K prémiovému telefónu patria aj prémiové materiály, preto je samozrejmosťou, že nová vlajková loď bude zo skla a hliníkového rámu.

Zdroj: Samsung

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

,

Lumia 650: Ďalšie desiatkové okná

Microsoft rozšíril ponuku mobilov s Windows 10, čím k vlajkovým lodiam a k základnému modelu pribudla stredná trieda.

čítaj viac