8 komediálnych seriálov, pre ktoré vás budú vaši susedia nenávidieť

Vybrali sme pre vás 8 seriálov z produkcie HBO GO, vďaka ktorým sa vaša bránica nezastaví.

Radi sa smejete alebo si len chcete oddýchnuť od apokalypsy dnešných dní? Máme pre vás overený materiál od kvalitného dodávateľa. Pozrite si výber ôsmich najpútavejších komediálnych sérií, ktoré nájdete na HBO GO.

Sledujte seriály a filmy cez O2 a objavte výhody služby HBO GO aj s predplatným a neobmedzenými dátami ako súčasť svojho O2 SMART Paušálu.

Mladý pápež / The Young Pope

Foto: © Wildside/Sky Italia/Haut et Court TV/Home Box Office, Inc./Mediapro 2016

Začneme neortodoxným seriálom, ktorý si možno získa srdcia aj ortodoxných divákov. Vatikán bol dlhodobo domovom tradícií a evolúcie, no čo sa stane, ak sa do jeho vedenia dostane mladý revolučný pápež? Len jedno je isté − nezostane kameň na kameni.

Viceprezident(ka) / Veep

Foto: © 2014 Home Box Office

Ak ste fanúšikom politických sérií a rok 2020 vás len utvrdil v tom, že svet si z nás všetkých strieľa, seriál Viceprezidentka je presne to, čo potrebujete vidieť.

Bývalá senátorka Selina Meyerová dostala ponuku stať sa viceprezidentkou Spojených štátov. Čoskoro však zistí, že dianie v Bielom dome môže pripomínať skôr sitkom než drámu.

Vincentov svet / Entourage

Foto: © 2010 Home Box Office

Niekde medzi drámou, komédiou a hedonizmom na vás číha seriál Vincentov svet, ktorý zobrazuje zákulisie dnešného Hollywoodu.

Hrdinom je mladý herec Vince Chase, ktorý na vlastnej koži zažíva niekedy bizarnú, inokedy zas drsnú realitu hviezdneho prostredia. Samozrejme len vtedy, keď to stíha pomedzi všetky žúry. Zaručene vtipná oddychovka.

Californication

Foto: © 2007 Showtime Networks

Hank Moody je postava, ktorú netreba predstavovať. Ak ho totiž ešte nepoznáte, so svojím čiernym Porsche, pilotkami na nose a všadeprítomným šarmom a zmyslom pre humor sa predstaví sám. Alebo ho dobehne jeho povesť playboya a skrachovaného spisovateľa? Nechajte sa prekvapiť.

Zelený servis / High Maintenance

Foto: © 2016 Janky Clown Productions LLC

Základom pútavého seriálu je takmer vždy nové prostredie, v ktorom sa každý deň ocitá brooklynský díler marihuany. V zdanlivo nesúvisiacich epizódach nahliadnete aj do životov jeho rôznorodých klientov, ktorých nespája nič, iba ich díler. A všetci sú zdrojom úsmevných situácií.

Larry, kroť sa / Curb Your Enthusiasm

Foto: © 2009 Home Box Office

Larry, kroť sa je jedným z tých autenticky pôsobiacich seriálov, kde hlavná postava hrá samého seba.

S miernymi prestávkami medzi sériami je tu s nami už od roku 2000, čiže tento rok oslavuje okrúhle narodeniny. Čo ich tak osláviť pozretím tohto seriálu?

Malý Sheldon / Young Sheldon

Foto: © 2017 Warner Bros

Každý má niekde pridané a inde zas ubraté. Presne o tom bola legendárna séria Teória veľkého tresku, z ktorej vytŕčala postava Sheldona Coopera. A práve o ranom veku ľahko autistického génia je tento seriál.

Sheldon vám síce odpovie na všetky základné otázky ohľadne kvantovej fyziky (určite hneď viete, čo by ste sa spýtali), no o iných témach si s ním pravdepodobne veľmi „nepokecáte“. A práve to je základ množstva klasických sitcomových gagov.

Flight of the Conchords

Foto: © 2009 Home Box Office

Už ste niekedy videli muzikál krížený so seriálom? Nie? Skúste to napraviť. Flight of the Conchords je dnes už kultový príbeh dvoch muzikantov Jermaina Clementa a Breta McKenzieho, ktorí utiekli hľadať lepšie zajtrajšky pre svoju folkovú minikapelu z Nového Zélandu priamo do New Yorku. Môžete si byť istí, že niektoré scény a piesne už nedostanete z hlavy.


Radi by ste si pozreli dobrý seriál alebo film a pritom zabudli na dátové obmedzenia? Vyberte si nekonečné O2 SMART Paušály, ktoré okrem neobmedzených volaní, SMS a MMS prinášajú aj neobmedzené dáta a predplatné prémiových aplikácií ako HBO GO, TIDAL či O2 TV. Viac o vylepšenej ponuke O2 SMART Paušálov nájdete na www.o2.sk.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čím viac paušálov od O2 máte, tým viac ušetríte za O2 Internet na doma. Rýchle a spoľahlivé neobmedzené pripojenie môžete mať už za 0 € mesačne.

Mať viac služieb na jednej faktúre je pohodlnejšie a v O2 teraz aj výhodnejšie. Ak si k ľubovoľnému paušálu od O2 zoberiete aj O2 Internet na doma, budete mať pevný internet každý mesiac o 5 € lacnejší. V prípade, že si na jednej faktúre spojíte viac paušálov, ušetríte 5 € za každý.

Za rýchly a spoľahlivý domáci internet od O2, ktorý výborne poslúži pri práci, zábave aj domácom vzdelávaní, tak nemusíte platiť vôbec.

Ako platiť za O2 Internet na doma menej

Vďaka O2 SPOLU môže na pevnom internete ušetriť každý – jednotlivec, pár aj viacčlenná domácnosť. Platí pritom jednoduché pravidlo: čím viac paušálov využívate, tým menej platíte.

Prečo pevný internet od O2?

Sťahujete sa a hľadáte spoľahlivý domáci internet alebo vám nevyhovuje ten aktuálny? O2 Internet na doma predstavuje rýchle a stabilné pripojenie, na ktoré sa môžete spoľahnúť.

V ponuke O2 nájdete 5 rôznych programov, všetky ponúkajú neobmedzený objem dát, odlišujú sa však rýchlosťou sťahovania. Novinkou v ponuke je Platinový O2 Internet na doma s rýchlosťou sťahovania až do 150 Mbps.

Veľkým plusom je, že O2 prináša aj riešenie na miesta, kde kvalitný domáci internet dlho nebol k dispozícii. Biely O2 Internet na doma je totiž dostupný pre viac ako 97 % obyvateľov Slovenska.

K výhodám domáceho internetu od O2 patrí aj to, že je bez viazanosti. V prípade, že ste viazaní u iného poskytovateľa, O2 sa postará aj o zmluvnú pokutu, a to až do výšky 150 €.

Zaujala vás táto ponuka a radi by ste o službách od O2 vedeli viac? Kompletný prehľad programov aj s cenami nájdete na www.o2.sk.

Pre jednotlivca

Ak sa napríklad práve tešíte zo svojho prvého bývania a k svojmu paušálu od O2 si vyberiete aj niektorý program O2 Internetu na doma, určite oceníte, že obe služby budete mať na jednej faktúre, a zároveň ušetríte každý mesiac 5 € za pevný internet.

Pre pár

O2 SPOLU odmeňuje zákazníkov za to, že využívajú v rámci domácnosti viacero paušálov. Ak ste pár a obaja máte ľubovoľný paušál od O2 na jednej faktúre, ušetríte na pevnom internete každý mesiac 10 €.

Pre trojicu/rodinu

Ak v rámci domácnosti využívate paušál od O2 traja na jednej faktúre, môžete na službe O2 Internet na doma ušetriť spolu až 15 €. V prípade, že sa rozhodnete napríklad pre Modrý O2 Internet na doma, ktorého cena je 15 € mesačne, nebudete teda každý mesiac za váš pevný internet platiť vôbec.

Ponuka O2 SPOLU sa však neviaže len na O2 SMART Paušály, zľavu môžete získať aj s paušálom O2 DátaO2 Paušál.

Ako si uplatniť O2 SPOLU

Výhody O2 SPOLU si môžete jednoducho uplatniť, či ste nový zákazník, alebo služby O2 využívate už dlhšie. Proces pozostáva z troch jednoduchých krokov:

  1. Vyberte si ľubovoľný paušál od O2 a k nemu ktorýkoľvek O2 Internet na doma s platbou spolu na jednej faktúre.
  2. Prihláste sa do Moje O2 na webe alebo cez aplikáciu vo svojom smartfóne.
  3. Potvrďte svoj e-mail a uplatnite si zľavu na vami vybraný O2 Internet na doma.

Vezmite si aj vy svojich blízkych na jednu faktúru a O2 Internet na doma môžete mať so zľavou od 5 € mesačne. Čím viac paušálov na jednej faktúre máte, tým je zľava vyššia.


Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac

6 smartfónov, s ktorými si môžete pohodlne krátiť čas aj náročnejšími hrami

Čítaj viac

6 dôvodov, pre ktoré sa stále oplatí spoľahnúť na repasovaný iPhone 7

Čítaj viac