Zbožňujete rozprávky? Zasúťažte si o darčeky Toy Story

Zapojte sa do našej súťaže a balíček od HBO GO môže byť váš.

Ak patríte k milovníkom rozprávok, táto súťaž vás určite poteší. Vyhrať môžete balíček darčekových predmetov od HBO GO, ktoré sú inšpirované legendárnym animovaným filmom Toy Story. 

HBO GO je streamovacia služba na sledovanie filmov a seriálov, ktorú môžete vďaka internetovému pripojeniu využívať kedykoľvek a kdekoľvek. Výhodou je široký výber obsahu v češtine vrátane rozprávkových príbehov Toy Story. Táto služba môže byť súčasťou vášho O2 SMART Paušálu.

Čo môžete získať

Pre výhercu súťaže je pripravený balíček, v ktorom sa nachádza:

  • 1× modrý cestovný hrnček,
  • 1× hnedý cestovný hrnček,
  • 1× zápisník.

Na zapojenie do súťaže postačí, keď správne odpoviete na otázku, ako sa volajú dvaja ústrední hrdinovia animovaného filmu Toy Story.

Na výber máte z troch možností:

A: Timon a Pumba

B: Woody a Buzz

C: Tim a Ted

Ak váhate nad správnou odpoveďou, indíciu nájdete na tomto mieste.

Ako na to

Do pripraveného formulára napíšte svoju odpoveď (A, B alebo C) a nezabudnite na svoje kontaktné údaje.

Aby ste sa do súťaže mohli zapojiť, musíte spĺňať aj nasledujúce podmienky:

  • Musíte byť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
  • Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

Ďakujeme za záujem. Súťaž sme už ukončili.

Odpovede posielajte do nedele 24. mája 2020. V pondelok 25. mája 2020 spomedzi všetkých odpovedí vyžrebujeme výhercu, ktorý bude o spôsobe odovzdania výhry informovaný prostredníctvom e-mailu.


Radi by ste si pozreli dobrý seriál, napínavý film alebo zaujímavú rozprávku? Streamovacia služba HBO GO prináša viac ako 8 000 hodín obsahu, ktorý môžete sledovať nielen vo svojom smartfóne, ale aj na tablete, notebooku a smart TV. Teraz môže byť aj s neobmedzenými dátami súčasťou vášho O2 SMART Paušálu. Viac informácií nájdete na www.o2.sk

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Aktivujte si Digitálny box a získajte bonus 2 € ku každej faktúre

O2 upravuje cenník svojich služieb. Zákazníkov, ktorí fungujú digitálne, sa však zmena nedotkne.

Domáca izolácia, zatvorené úrady a predajne nám ukázali, že v mnohých oblastiach už dokážeme fungovať digitálne. Digitalizácia bude časom nevyhnutná a v mnohých prípadoch pomôže, ak si ju osvojíme čo najskôr. 

Dobrým príkladom je súčasná pandémia, ktorá so sebou priniesla aj príležitosť prispieť k digitalizácii, ktorá je pohodlná pre ľudí a šetrnejšia k životnému prostrediu. Ako motiváciu k prechodu na digitálne služby zavádza O2 Digitálny bonus.

Papierové faktúry nepotrebujete

Potrebujete držať v rukách kus papiera zabalený do ďalšieho papiera, aby ste mohli zaplatiť svoju faktúru? Určite nie, dokonca ani vtedy, ak faktúru dávate do účtovníctva.

Musíte ísť faktúru zaplatiť na pobočku, dokonca v hotovosti? Nemusíte, dokonca teraz by ste v rámci prevencie ani nemali. Všetko dokážete vyriešiť pár klikmi z pohodlia svojho gauča.

Na platenie faktúr, na aktivovanie dátových balíčkov, ako aj na množstvo ďalších služieb môžete už teraz využívať appku Moje O2.

Vďaka digitalizácii tak dokážete odbremeniť zamestnancov pôšt a pobočiek a zároveň prispieť k ekologickejšiemu fungovaniu spoločnosti.

A k tomu všetkému memusíte stáť v rade a dokonca ani vstať zo svojej sedačky.

Bonus za Digitálny box

Plnohodnotné digitálne služby sa v čase koronakrízy ukázali ako nevyhnutné. Keďže sa spoločnosť O2 snaží byť digitálnym spoločníkom, rozhodla sa ešte viac podporiť digitálne nastavenie svojich zákazníkov.

Digitálne nastavenie v O2 pozostáva z troch kritérií:

  • Aktívna služba Digitálna faktúra, vďaka ktorej nebudete dostávať domov papierovú faktúru.
  • Digitálna platba faktúr, ktorá sa vzťahuje na všetky spôsoby úhrady okrem platenia v O2 Predajniach alebo na poštách.
  • Aktívny Digitálny box, ktorý slúži ako schránka všetkých užitočných dokumentov v appke Moje O2 alebo v časti Moje O2 na www.o2.sk.

O2 chce svojich zákazníkov motivovať k zodpovednejšiemu digitálnemu správaniu aj zvýšením cien fakturovaných programov o 2 €. Každý, kto si však uplatní všetky tri digitálne kritériá, dostane každý mesiac zľavu 2 €.

Úprava cien sa tak „digitálnych“ zákazníkov nedotkne. Využívanie Digitálnej faktúry a Digitálneho boxu je bezplatné, stačí si ich aktivovať raz na začiatku.

„Okrem toho, že digitálne správanie je zodpovednejšie k spoločnosti aj životnému prostrediu, je aj jednoznačne ekonomickejšie. Naopak, nedigitálne správanie, pod ktoré spadajú napríklad papierové faktúry či platba faktúr v predajniach, dlhodobo prináša zvýšené náklady nám aj našim zákazníkom,“ vysvetľuje riaditeľ marketingu O2 Slovakia Igor Tóth.

„Preto sme hľadali spôsob, ktorý by tieto náklady zohľadnil a zároveň reflektoval neustále navyšovanie hodnoty paušálov pri zachovaní pôvodných cien. Výsledkom je práve Digitálny bonus, ktorý zvýhodní tých zákazníkov, ktorí sa rozhodnú správať digitálne a ekologicky. Zároveň je to aj motivácia pre zákazníkov, aby sa začali správať viac digitálne tam, kde to je prirodzené, jednoduché, efektívne a pohodlné,” dopĺňa Tóth.

Pomoc pre seniorov

O2 si uvedomuje, že pre niektorých ľudí nemusí byť prechod na digitálne fungovanie jednoduchý. Preto chce povzbudiť ľudí, aby seniorom vo svojom okolí s digitálnym nastavením pomohli. Za odmenu dostanú ako súčasť kampane Dobré dáta 10 GB dát navyše.

„Sme si vedomí toho, že v spoločnosti sú skupiny ľudí, pre ktorých to bude náročnejšie. Týmto, ale aj ďalším zákazníkom radi pomôžeme. Veríme, že digitalizáciu ocenia aj v bežnom živote, keď nebudú musieť každý mesiac chodiť na poštu alebo do predajne, aby uhradili faktúru,” avizuje Igor Tóth pomoc pre seniorov.

Ak hľadáte rady, ako postupovať pri digitálnom nastavení, navštívte stránku www.o2.sk/digital a poradia vám aj na O2 Chate či na facebookovej stránke operátora. Zavolať môžete aj na Zákaznícku linku 949 alebo sa obráťte na zamestnancov ktorejkoľvek O2 Predajne.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Tipy, ako si preniesť fotky, kontakty a appky zo starého smartfónu do nového

Čítaj viac

Stiahnite si jednu z týchto 6 appiek a naučte sa každý deň niečo nové

Čítaj viac

Huawei P smart 2021 sme zmenili na herné zariadenie. Čo sme si na ňom zahrali?

Čítaj viac