5 telefónov jednoduchých na používanie

Hľadáte zariadenie, ktoré je lacné a jednoduché na používanie? Vybrali sme pre vás 5 mobilných telefónov, ktoré môžete používať intuitívne bez toho, aby ste museli hodiny študovať návod na používanie.

Maxcom MM136 – najjednoduchší a najlacnejší

Maxcom MM136 je zariadenie s klasickou konštrukciou, ktoré za veľmi príjemnú cenu ponúka možnosť využívania až dvoch SIM kariet. Používa vlastný operačný systém, ktorý je jednoduchý a intuitívny. Má síce len VGA 0,3 MPx kameru, avšak na „núdzové“ fotografie určite stačí. Tiež podporuje prehrávanie MP3 súborov. Jeho vnútornú pamäť môžete rozšíriť pamäťovou kartou na 8 GB. Displej je jasný a poskytuje naozaj nádherné zobrazenie. Klasická tlačidlová klávesnica zase zaistí pohodlné a rýchle písanie.

Nokia 105 – nesmrteľný vytrvalec

Ďalšie zariadenie za výhodnú cenu, ktorý spája jednoduchosť a kompaktné rozmery. Softvér ovládate pohodlnou klávesnicou. Vďaka jeho intuitívnosti bez problémov zvládnu jeho používanie užívatelia každej vekovej kategórie. Keďže softvér nie je zaťažujúci, výdrž tohto 70-gramového zariadenia je neuveriteľných 35 dní na jedno nabitie. Klávesnica je navyše odolná voči prachu a postriekaniu vodou.

Nokia 230 Dual SIM – väčší displej a dve SIMky

Zaujala vás Nokia 105, ale predsa chcete niečo viac? Nokia 230 to ponúka za stále rozumnú cenu. Zariadenie obsahuje 2 MPx fotoaparát pre lepšie fotografie, väčší displej a podporu multimédií. Menu je intuitívne a ovládate ho prostredníctvom príjemnej klávesnice. Podpora dvoch SIM kariet poteší nejedného užívateľa, ktorý potrebuje byť dostupný na viacerých číslach v jednom čase.

Winner WG15 – seniorský high-end

Značka Winner sa zameriava hlavne na vyššie ročníky zákazníkov a tomu sa snaží prispôsobovať aj ovládacie menu zariadenia. Navyše vďaka veľkorysej klávesnici a veľkému farebnému displeju je ovládanie veľmi jednoduché. W15ka má neobvykle širokú podporu multimédií a k tomu 2 MPx fotoaparát. Taktiež podporuje pamäťové karty do 32 GB. Zaujímavé je aj nastaviteľné SOS tlačidlo na zadnej strane zariadenia, vďaka ktorému rýchlo vytočíte zvolené telefónne číslo.

Caterpillar B30 – synonymum odolnosti

Toto zariadenie bolo navrhnuté na zvládnutie najnáročnejších podmienok. Zaujme určite užívateľov, ktorí sa primárne zdržujú mimo kancelárie. Či už ide o staviteľa, remeselníka, alebo milovníka outdoorových aktivít, ktorý okrem odolnosti potrebuje aj jednoduchosť. B30-ka je odolná voči prachu alebo aj pádu do 1,8 m. Menu ovládate prostredníctvom klávesnice, na ktorej sa pohodlne píše.

Hľadáte jednoduché ovládanie, no nechcete používať tlačidlové zariadenie? Vyskúšajte modely Huawei a ich minimalistický režim

Huawei má pre vás riešenie. Stačí v nastaveniach vybrať „Jednoduchý režim“. Ten vymení domovskú obrazovku za ovládací panel len so základnými funkciami v jednotlivých záložkách. Minimalistická plocha zobrazí čas, počasie, aplikáciu telefónu, SMS správ, fotoaparát, hudobný prehliadač a galériu. Ďalšie položky môžete jednoducho pridať alebo odobrať. Jednoduché, prehľadné a užívateľsky priateľské.

Zaujali vás telefóny Huawei a ich minimalistický režim? Navštívte O2 e-shop a vyberte si ten správny model pre vás

Stále ste sa nerozhodli?

V ponuke máme stovky rôznych modelov a naši ochotní guruovia sú pripravení poradiť vám. Nechajte nám svoje telefónne číslo a my vám zavoláme.
V ponuke máme stovky rôznych modelov a naši ochotní guruovia sú pripravení poradiť vám. Stačí, ak nám zanecháte vaše telefónne číslo a budeme vás kontaktovať.
Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Máte nápad, ktorý zmení svet? Prihláste ho a získajte podporu najlepších a podiel z 1 milióna dolárov

Svetové zviditeľnenie, finančná podpora, osobný koučing a množstvo nových priateľov medzi podnikateľmi zo sveta. To všetko sa dá získať v medzinárodnej súťaži Chivas VENTURE určenej inovatívnym podnikateľom.


Podnikáte? Takto si vyberiete ideálny smartfón s paušálom

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové