Mobil týždňa: LG Q6

Stredná trieda od LG, ktorá zaujme nielen svojou cenovkou.

LG Q6 upúta pozornosť na prvý pohľad. Ako prvý vás dostane práve displej, ktorý v tejto cenovej kategórii len tak nenájdete.

Prečo LG Q6?

  • Kovový lem okolo nádherného displeja pôsobí konštrukčne stabilne a zároveň elegantne. Pomer strán 18:9 oceníte najmä pri čítaní zaujímavostí na webe, pretože sa na displeji zobrazí oveľa viac obsahu, ako pri bežných rozmeroch telefónov.
  • Pri bezpečnosti stavil LG na trend odomykania telefónu za pomoci skenovania a rozpoznávania tváre. Jediným pohľadom tak odomknete svoj smartfón a zabezpečíte svoje súkromie. Snímač odtlačkov prstov však v smartfóne nenájdete.
  • Predná kamera dokáže zachytiť obraz až v 100 stupňovom uhle, čo oceníte najmä pri spoločných skupinových selfie fotkách, kedy sa na fotku konečne pohodlne zmestíte všetci bez orezania.
  • Výkonnostne smartfón patrí do strednej triedy a je určený všetkým vám, ktorý svoj telefón využívate na bežné aktivity a zároveň oceníte mimoriadnu kvalitu displeja.

Zaujal vás tento telefón a chceli by ste o ňom vedieť viac? Potom určite nevynechajte recenziu, ktorú pre vás pripravili naši O2 Guru.

Aj tento smartfón môžete rovnako ako všetky zariadenia z ponuky O2 získať k akémukoľvek O2 Paušálu na začiatok len za 2 €.

Beata Kalaiová, O2 Guru

“LG Q6 odporúčame všetkým, ktorí hľadajú kvalitný obraz, plynulý chod zariadenia a dostatočnú kapacitu batérie.”

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac