Mobil týždňa: Sony Xperia XA2

Aj tento týždeň vám O2 Guru predstavia telefón, ktorý by rozhodne nemal ujsť vašej pozornosti. Je ním Sony Xperia XA2.

Sony pôsobí na našom trhu dlhodobo a tento rok prinieslo viacero noviniek. Jednou z nich je aj smartfón strednej triedy Sony Xperia XA2.

Prečo Sony Xperia XA2?

  • Tradičný dizajn po novom. Dizajn smartfónu XA2 prešiel oproti svojmu predchodcovi miernou úpravou. Zaoblené hrany displeja a extrémne tenký rám po stranách prinášajú dokonalé splynutie tela s kovovým rámom. Zadná plastová stena navyše pôsobí elegantným kovovým dojmom.
  • Šikovne presunutá čítačka. O bezpečnosť vašich dát sa postará čítačka odtlačkov prstov, ktorú výrobca tento raz presunul z bočnej steny na zadnú, kde ju jednoducho a intuitívne nahmatáte prstom
  • Dobrý výkon, väčšia kapacita batérie. Plynulý výkon zariadenia a stredne náročných aplikácií sa postará Android 8.0 Oreo. Vďaka väčšej kapacite batérie vydrží na jedno nabitie viac ako 1,5 dňa. Ešte dlhšiu výdrž získate zapnutím dnes už legendárneho Stamina módu.
  • Kvalitné fotky. So zadným 23 Mpx fotoaparátom vytvoríte naozaj kvalitné zábery a natočiť môžete aj fascinujúce videá v rozlíšení 4K.

Zaujala vás táto novinka a radi by ste o nej vedeli viac? Prečítajte si komplexnú recenziu, ktorú pre vás pripravili naši O2 Guru.

Aj Sony Xperia XA2 môžete rovnako ako všetky telefóny z ponuky O2 získať k akémukoľvek O2 Paušálu na začiatok len za 2 €.

Ivan Štubniak, O2 Guru zo Zákazníckeho centra O2

„Sony XA2 je určená najmä pre milovníkov originálneho dizajnu, ktorí sa chcú spoľahnúť na overenú kvalitu od japonského výrobcu.“

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

5 tipov na príjemnú rodinnú dovolenku

Chcete si užiť pekné chvíle so svojimi blízkymi a navštíviť niečo nové? Tieto miesta vás určite nesklamú.

Chcete si užiť príjemný čas so svojou rodinou a navštíviť pekné miesta ešte predtým, ako sa naplno rozbehne hlavná turistická sezóna? Vybrali sme pre vás 5 lokalít, kde sa budú dobre cítiť dospelí aj deti.

Podeľte sa o zážitky zo svojich ciest po Slovensku vďaka rýchlej 4G sieti od O2. Viac informácií

Modra

Vo vinohradníckom mestečku Modre si môžete užiť skvelú rodinnú dovolenku a cítiť sa ako v malom Toskánsku. Môžete sa tam priučiť aj základom hrnčiarstva a navštíviť pôvodnú fabriku, v ktorej slávnu modranskú keramiku vyrábali. Ak budete v tomto kraji, určite neobíďte novú rozhľadňu, ktorá sa nachádza na vrchu Veľká Homoľa.

Špania Dolina

Pôvabná dedinka ležiaca len 11 km od Banskej Bystrice v smere na Donovaly je mimoriadne populárna medzi chalupármi a predstavuje výborné miesto na únik od povinností. Niektoré domy, v ktorých sa môžete aj ubytovať, majú vyše 400 rokov a sú kultúrnymi pamiatkami.

V centre obce sa navyše nachádza známy banícky orloj. Zúčastniť sa tam môžete aj na kurze paličkovanej čipky, ktorá Španiu Dolinu preslávila. Táto obec je tiež dobrým východiskovým bodom na turistiku v Starohorských horách.

Kysucké Nové Mesto

Možno nepatrí medzi vyhľadávané dovolenkové destinácie, na Kysuciach však má ideálnu polohu na založenie základového tábora na vyrážanie za zážitkami. Priamo nad mestom je nová rozhľadňa Tábor, odkiaľ je pekný vyhľad na široké okolie. Na skok je dobre známa Terchová a Vrátna dolina, pre turisticky zdatnejších Jánošíkove diery či Veľký Rozsutec.

Ak máte chuť navštíviť väčšie mesto, „za rohom“ sa nachádza väčšia Žilina, autom ste do hodinky aj v susednom Poľsku. Svoju Dovolenku tam pritom môžete stráviť tiež v tradičnej drevenici.

Hrabovo a okolie

Dolina Hrabovo pri Ružomberku je celoročne jednou z najobľúbenejších oblastí na prežitie aktívnej dovolenky. Len pár minút od centra Ružomberka sa ocitnete v tichej doline Veľkej Fatry. Nájdete tam náučný chodník aj bikepark, môžete sa člnkovať a v lete si užiť aquazorbing a príjemnú letnú pláž.

Počas sezóny miestni rybári na brehu dokonca predávajú svoje úlovky a za poplatok si môžete rybu tiež vlastnoručne uloviť. Od leta 2015 má pre vás Hrabovo pripravenú aj najdlhšiu lanovú atrakciu na Slovensku.

Slnečné jazerá

Iba 25 km od Bratislavy, v Senci nájdete Slnečné jazerá, ktoré predstavujú skvelé miesto na strávenie voľných dní. Toto populárne miesto čoraz viac pripomína zahraničné dovolenkové destinácie. Je ideálne pre milovníkov kúpania a vodných športov, má však čo ponúknuť aj mimo hlavnej sezóny.

Ponuka ubytovacích služieb je tam naozaj bohatá, môžete sa napríklad ubytovať v bungalovoch, ktoré sú inšpirované Polynéziou.

Podeľte sa o svoje zážitky s blízkymi

Aby ste sa o svoje cestovateľské zážitky pri spoznávaní našej krajiny mohli podeliť so svojimi blízkymi, stavte na rýchly a spoľahlivý mobilný internet od O2, ktorý je vďaka 4G sieti dostupný už pre 96 % obyvateľov Slovenska. Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4g.


Lifetech: Čo je nové