Nie ste fanúšik plastu? Vyberte si z telefónov s celokovovým telom

Od predstavenia prvého smartfónu s celokovovým telom, HTC One M7, prešli už viac ako 4 roky. Odvtedy sa tento prémiový prvok dizajnu rozšíril až tak, že dnes už je dostupný s čoraz nižšou sumou na cenovke.

Nubia Z11 – Výkon s nádychom luxusu

Tento model od čínskeho výrobcu ZTE zaujme už na prvý pohľad luxusne pôsobiacou kombináciou čiernej a zlatej. Vzhľad ale nie je všetko, a preto Nubia Z11 ponúka aj nadštandardný výkon so štvorjadrovým procesorom Snapdragon 820, ktorému sekunduje až 6 GB RAM. Poteší aj takmer bezrámčekový FullHD displej a 16 MPx fotoaparát. A to všetko stále za veľmi priaznivú cenu.

Lenovo P2 – Výdrž, výdrž a výdrž

Celokovové telo vzbudzuje pocit odolnosti a výdrže. Práve tento rozmer sa rozhodlo Lenovo podčiarknuť pri svojom modeli P2 s masívnou batériou s kapacitou 5 100 mAh. Vďaka nej a úspornému procesoru si môže dovoliť kvalitný Super AMOLED diplej s nádherným obrazom a stále vydrží až 3 dni na jedno nabitie pri bežnom používaní. Hoci sa veľkosť batérie trochu odráža na hmotnosti, Lenovo P2 je stále tenkým a kompaktným zariadením s hrúbkou iba 8,3 mm.

Honor 8 Pro – Kvalita bez kompromisov

Ak sa vám kov spája s eleganciou, model Honor 8 Pro je jej stelesnením. Ak by si vás aj hneď nezískal nádherný dizajn, v rukáve má schovaný výborný výkon s 6 GB RAM operačnej pamäte či viac ako veľkorysú 4 000 mAh batériu. K tomu všetkému duálny fotoaparát, ktorého druhá šošovka produkuje autentické čiernobiele fotky. Bez ohľadu na to, čo všetko od smartfónu očakávate, Honor 8 Pro má potenciál to splniť.

Samsung J5 2017 – Zameraný na selfie

Tento modelový rad patrí k tomu lacnejším zástupcom značky Samsung, no môže sa pochváliť robustnou a prepracovanou konštrukciou. Zadný fotoaparát s 13 MPx a clonou 1.7f zabezpečí kvalitné zábery aj v horších svetelných podmienkach, podobný fotoaparát s clonou 1.9f ale nájdete aj vpredu a prekvapí vás výbornými selfie. A tieto fotky si pozriete na Super AMOLED displeji.

Xiaomi Redmi 4X – Kov za dobrú cenu

Ak na kovovú konštrukciu nedáte dopustiť a chcete ju za rozumnú cenu, Redmi 4X je pre vás ideálnym adeptom. S 3 GB operačnej pamäte vám prinesie stále dostatočný výkon pre všetky vaše aplikácie. K tomu stačí pripočítať 32 GB vnútornej pamäte, výbornú výdrž 4 100 mAh batérie a Xiaomi vás presvedčí, že cenovej kategórii do 200 eur nič lepšie nenájdete.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Máte nápad, ktorý zmení svet? Prihláste ho a získajte podporu najlepších a podiel z 1 milióna dolárov

Svetové zviditeľnenie, finančná podpora, osobný koučing a množstvo nových priateľov medzi podnikateľmi zo sveta. To všetko sa dá získať v medzinárodnej súťaži Chivas VENTURE určenej inovatívnym podnikateľom.


Podnikáte? Takto si vyberiete ideálny smartfón s paušálom

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové