6 smartfónov-rekordérov z ponuky modrého operátora

Hľadáte extrémne tenký smartfón alebo zariadenie, ktoré sa postará o dokonalé fotky? Predstavujeme vám tie naj zariadenia.

Trh s mobilnými zariadeniami sa neustále vyvíja. Výrobcovia sa snažia prísť s niečím novým či zdokonaliť jednotlivé parametre. Vybrali sme pre vás šesticu rekordérov z ponuky O2, ktorí sa hrdia označením naj.

Najlepší pomer ceny a výkonu – Xiaomi Mi 8 128 GB

Ako byť naj vo všetkom a zároveň v ničom konkrétnom? Stačí sa zamerať na to, aby ste toho priniesli čo najviac a za čo najmenšiu cenu. Presne to sa podarilo spoločnosti Xiaomi s jej modelom Mi 8.

Najväčšou záhadou tohto zariadenia je práve to, ako sa doň výrobcovi podarilo napratať tak veľa a pritom udržať pomerne príjemnú cenu. Veľkým a dobrým displejom, výkonom aj kvalitou fotiek totiž konkuruje tým najlep­ším smartfónom na trhu bez toho, aby extrémne zaťažil vašu peňaženku.

Najväčší displej – Samsung Galaxy Note 9

Medzi smartfónom a tabletom je pomerne tenká hranica, ktorú niektoré zariadenia takmer úplne stierajú. Typickým príkladom je Samsung Galaxy Note 9, ktorý sa vyznačuje najväčším displejom spomedzi telefónov v ponuke O2. Jeho poznávacím znamením je 6,4-palcová obrazovka, ktorá pôsobí skutočne ohromne. Počítajte preto s tým, že budete potrebovať naozaj hlboké vrecká.

Samsung Galaxy Note 9 predstavuje špičkové zariadenie a ťažko mu niečo vyčítať, či už ide o výkon, výdrž alebo kvalitu. A hoci výrobca stále trvá na tom, že je to smartfón, ako jediný má pribalené aj dotykové pero S-Pen.

Najkvalitnejšia fotovýbava – Huawei P20 Pro

Hoci to bolo ešte pred pár rokmi nepredstaviteľné, mobilné telefóny v súčasnosti mnohým z nás úplne nahradili fotoaparáty. Kvalita mobilných fotografií výrazne pokročila a stále napreduje. Absolútnu špičku predstavuje Huawei so svojím modelom P20 Pro, ktorého súčasťou sú po prvý raz až tri zadné fotoaparáty.

Vďaka rozlíšeniu 40 + 20 + 8 MPx ponúka pri fotení úplne nové možnosti záberov. Ak vám už tri šošovky prídu naozaj uletené, tak vedzte, že výrobca fotoaparátov Light pravdepodobne vyvíja vlastný smartfón, ktorý by ich mal mať až deväť.

Najtenší – Honor 10 View

Víťazom v kategórii o najtenší model je smartfón Honor 10 View s hrúbkou 7 mm. Toto elegantne pôsobiace zariadenie dokazuje, že aj do tenkého tela sa toho vojde viac ako dosť.

Honor 10 View predstavuje kvalitný moderný smartfón s prémiovým kovovým telom, duálnym zadným fotoaparátom a s nadpriemernou výdržou vďaka batérii s kapacitou 3 750 mAh.

Najmenší displej – Apple iPhone SE

Nie každý vyhľadáva telefón s veľkými rozmermi, mnohí uprednostňujú skôr kompaktné zariadenia, ktoré dobre sedia v ruke. Typickým príkladom je iPhone SE od spoločnosti Apple, ktorý má najmenší displej spomedzi všetkých zariadení v ponuke modrého operátora.

Smartfón so 4-palcovou obrazovkou je na trhu s mobilnými zariadeniami už stálica. V ponuke je dva roky, no vďaka kompaktným rozmerom, dostupnej cene a vlastnému systému je toto zariadenie stále populárne. iPhone SE dokazuje, že aj menšie zariadenia sú stále smart.

Najodolnejší – CAT S61

CAT S61 patrí síce k tým najhrubším a najťažším zariadeniam na trhu, jeho hlavná devíza však spočíva v niečom inom – je totiž najodolnejším zariade­ním v ponuke O2. Vyznačuje sa vysokou odolnosťou proti pádom, vode a proti prachu aj vojenským štandardom odolnosti proti vonkajším vplyvom.

Aby toho nebolo málo, disponuje batériou s veľmi štedrou kapacitou a ďalším unikátom medzi smartfónmi v podobe termokamery.

Nezabudnite, že akékoľvek zariadenie z ponuky O2 môže byť s ktorýmkoľvek O2 Paušálom vaše na začiatok už od 2 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Nový iPhone XR je tu. Nájdete ho aj v ponuke O2

Spoločnosť Apple prišla na náš trh s ďalšou novinkou. Nový iPhone XR prináša živé farby a minimum kompromisov.

Ponuka modrého operátora sa koncom októbra rozšírila aj o nový iPhone XR. Novinka od spoločnosti Apple tak doplnila najširšiu ponuku zariadení spomedzi mobilných operátorov na Slovensku.

Čo prináša nový iPhone XR?

  • Veľký 6,1-palcový LCD displej s technológiou Liquid Retina
  • Výkonný procesor A12 Bionic, známy aj z modelov vyššieho radu XS
  • Širokouhlú kameru, ktorá poteší fanúšikov fotografovania
  • Bohatý výber farebných vyhotovení, vďaka čomu smartfón prispôsobíte svojej osobnosti
  • Dobrú výdrž batérie, ktorou prekonáva ostatné novinky od Apple
  • Príjemnejšiu cenovku ako ostatné nové modely

Získalo si vás toto zariadenie? Nový iPhone XR môže byť s akýmkoľvek O2 Paušálom váš na začiatok už za 2 €.

S vylepšeným Zlatým O2 Paušálom získate nielen neobmedzené volania a SMS, ale aj 10 GB dát mesačne a bonus na zariadenie vo výške 168 €. S vylepšeným Platinovým O2 Paušálom si zase môžete vychutnať neobmedzené hovory a SMS, až 25 GB dát a k tomu získate aj bonus vo výške 312 € na kúpu nového smartfónu.


Lifetech: Čo je nové