Čas upgradovať starý iPhone? Získajte 384 eur na nový s Platinovým O2 Paušálom

Bez ohľadu na to, či Apple práve nad konkurenciou vyhráva preteky o “najnadupanejší" telefón, alebo nie, ak s nimi raz začnete, ťažko si zvyknete na niečo iné.

Bez ohľadu na to, či Apple práve nad konkurenciou vyhráva preteky o “najnadupanejší“ telefón alebo nie, ak s ním raz začnete, ťažko si zvyknete na niečo iné.

Nedávno bol predstavený nový iPhone 7, ktorý je od 16. septembra u nás v predpredaji. Pre všetky novinky sledujte facebookovú stránku O2.

Ak nepatríte k tvrdému jadru Apple fanúšikov a nechystáte sa uchmatnúť najnovší exemplár medzi prvými, môžete výhodne prejsť na tieto “staršie” modely, ktoré rozhodne majú čo ponúknuť náročnému užívateľovi.

384 eur ako bonus na nový iPhone

Pripravili sme pre vás prehľad cien iPhonov s Platinovým O2 Paušálom, ku ktorému dostanete až 384-eurový bonus na nové zariadenie. Na zobrazenie ponuky si stačí v hornom menu nášho eshopu vyfiltrovať ponuku s Platinovým O2 Paušálom a zobraziť telefóny značky Apple.

S Platinovým O2 Paušálom máte neobmedzené volania aj SMS do všetkých sietí, mesačne až 5 GB dát a odteraz ho môžete v celej EÚ využívať úplne rovnako, ako doma. So službou Datahit si navyše prenášate svoje nevyčerpané dáta do ďalšieho mesiaca a ak ich miniete skôr, automaticky sa vám navýšia.

iPhone SE: Malý, no rozhodne nie zakríknutý

Začnime cenovo najdostupnejším telefónom, ktorým je iPhone SE s pamäťou 16 GB teraz s Platinovým O2 Paušálom za 109 eur . Poteší každého, komu sa páčil dizajn starších modelov 5 a 5S.

Robustné kovové telo padne akurát do ruky. Na rozdiel od svojich predchodcov, je vybavený 4-palcovým Retina displejom, s ktorým bude každý obrázok vyzerať nádherne.

Mimochodom, je to momentálne najvýkonnejší 4-palcový mobil. Za priaznivú cenu máte mašinku, ktorej výkon rozhodne nie je low-cost. Komu sa máli 16-GB pamäť, má k dispozícii model so 64 gigabajtmi teraz za 235 eur s Platinovým O2 Paušálom.

iPhone 6S: Super fotky a videá

Pokojne vás však môže osloviť oblý dizajn a špičkový výkon iPhonu 6S, ktorý v 16-GB verzii máte teraz už za 335 eur s Platinovým O2 Paušálom.

Má skvelý fotoaparát, a výkon, ktorý by mu ešte nedávno závideli aj najmodernejšie počítače. Telo z kovovej zliatiny je veľmi príjemné na dotyk, dobre sa drží, oproti modelu 6 je dokonca aj pevnejšie.

Navyše, 4,7-palcový Retina displej chráni jedno z najodolnejších skiel na trhu vôbec. Ak ste typ, ktorý má neustále prst na spúšti fotoaparátu, oplatí sa vám siahnuť po 64 GB verzii s Platinovým O2 Paušálom teraz za 463 eur.

iPhone 6S Plus: Bez kompromisov

Kto sa neuspokojí so žiadnym kompromisom, pre toho je v ponuke 16-gigový iPhone 6S Plus teraz za 463 eur s Platinovým O2 Paušálom. Jeho vylepšený fotoaparát robí fotografie s farbami takmer na nerozoznanie od skutočnosti.

Má síce o trošku ťažšie, no o to pevnejšie telo než predchodca 6 Plus, výkonnejší hardvér, o 1 GB viac operačnej pamäte, bezkonkurenčný fotoaparát a ovládanie pomocou technológie 3D Touch, ktorou rôznou silou tlaku na displej ovládate funkcie telefónu.

Videomaniaci si určite vychutnajú aj možnosť robiť  videá v Ultra HD rozlíšení, v tomto prípade však odporúčame siahnuť po 64-gigovej verzii teraz za 571 eur s Platinovým O2 Paušálom.

Keď už máte vybratý iPhone podľa predstáv, jednoducho kliknite na tlačidlo so šípkou „Chcem telefón s novým programom“, vyberte Platinový O2 Paušál a zvoľte možnosť “Kúpiť telefón s programom”. Ak už Platinový O2 Paušál máte a chcete si k nemu kúpiť telefón s bonusom, vyberte možnosť „Chcem telefón k môjmu číslu“.

Následne prejdete do formulára, do ktorého doplníte svoje údaje a adresu. Pokračujete na ďalší krok, kde zvolíte spôsob platby a adresu doručenia. O pár dní máte nový telefónu a SIM kartu doma. Bonus sa vám začne uplatňovať najbližších 24 mesiacov vo forme zľavy z mesačného poplatku.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.


Ďakujeme. Zavoláme vám.

Páčil sa vám článok?

Venujte nám ešte chvíľku a pomôžte nám Sódu ešte vylepšiť.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Pozrite sa, ako cestuje vaše číslo do O2

Keď požiadate o prenos čísla v pobočke O2, tvrá celý proces asi štyri pracovné dni.

Keď požiadate o prenos čísla v pobočke O2, trvá celý proces asi štyri pracovné dni. Od okamihu podpísania žiadosti až po váš prvý telefonát, musí predajca alebo O2 Guru urobiť niekoľko krokov potrebných pre presťahovanie vášho čísla. Pozrite sa na to, čo sa počas toho deje v zákulisí.

1. Do prvého pracovného dňa požiada O2 vášho operátora o vydanie čísla

O2 pošle žiadosť vášmu starému operátorovi, aby vydal vaše číslo. Nemusí sa pritom báť nevôle či odvety. Operátori musia pri prenosoch spolupracovať.

2. Váš starý operátor do 2 pracovných dní posúdi, či vaše údaje súhlasia

Môže sa stať, že váš starý operátor prenos zamietne. Na to ale musí mať dobrý dôvod. Väčšina z nich sa týka nesúladu v údajoch údajov ako priezvisko, adresa či IČO. O najčastejších dôvodoch zamietnutia prenosu a ako im predísť, sa dočítate v tomto článku.

3. V spoločnej databáze operátorov sa číslo prepíše k O2

Všetky čísla na Slovensku sú uložené v spoločnom systéme. Vďaka tejto databáze  sa dokážete dovolať kamarátovi, ktorý má číslo u iného operátora ako vy. Funguje podobne ako telefónna ústredňa. Práve tu sa vaše číslo oficiálne premiestni pod hlavičku O2.

4. Môžete začať volať

Po tom, ako sa aktivuje vaša nová SIM karta, stačí ju vložiť do telefónu a uskutočniť prvý hovor v sieti O2. Môžete napríklad niekomu zavolať a povedať mu, že ho máte radi.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.


Ďakujeme. Zavoláme vám.


Lifetech: Čo je nové