Huawei P10: Vylepšený nástupca

Huawei len pred nedávnom na MWC v Barcelone predstavil nástupcu mimoriadne úspešnej vlajkovej lode Huawei P9. Výrobca stavil na úspech predchádzajúcich modelov a vylepšil nedostatky.

Po úspešnom uvedení Huawei P9 prichádza jeho nástupca Huawei P10. Už na prvý pohľad je vidieť, že spoločnosť Huawei investovala nemalé peniaze do dizajnu telefónu. Nové materiály, oblejšie hrany, či senzor odtlačku prsta na prednej strane telefónu, to všetko prináša nová vlajková loď Huawei P10.

Nová, zdokonalená konštrukcia.

Už na prvý dotyk, je cítiť nový, zaoblený tvar unibody konštrukcie telefónu. Zaoblenie tak prispelo k veľmi komfortnému držaniu zariadenia. Výrobca vypočul priania svojich zákazníkov a presunul čítačku odtlačkov prstov na prednú stranu zariadenia priamo pod 5.1“ Displej s Full HD rozlíšením a novým Gorilla Glass 5.

Tlačidlá na ovládanie hlasitosti a zapnutie displeja zostali v rovnakom rozložení na pravej strane telefónu. Tlačidlo na zapnutie displeja lemuje vkusný červený pásik, ktorý je veľmi dobre viditeľný. Tlačidlo má oproti ostatným zdrsnený povrch, čo prispieva k jeho ľahkému nahmataniu. Užívateľ tak ľahko rozpozná to správne tlačidlo.

V spodnej časti je USB-C konektor na rýchle nabíjanie batérie. Veľkú radosť máme z ponechania 3,5 mm jacku na slúchadlá. S operačným systémom Android 7 Nougat prichádzajú aj nové možnosti využitia snímača odtlačku prstov. Snímač tak slúži aj ako tlačidlo krok späť – pri jednom stlačení, tlačidlo domov – pri dlhšom podržaní tlačidla, alebo zobrazenie posledných otvorených aplikácií potiahnutím prsta doprava/doľava po snímači.

Huawei P10 prináša širokú škálu farebných vyhotovení, kúpiť si ho môžete v čiernej (Graphite Black), striebornej (Mystic Silver), zlatej (Prestige Gold), modrej (Dazzling Blue). NFC technológia nechýba už ani v Dual SIM verzii telefónu, na rozdiel od svojho predchodcu.

Spolupráca pokračuje

Na zadnej strane telefónu je osadený vylepšený duálny fotoaparát pod ktorý sa podpísala spoločnosť Leica. Jeden z objektívov disponuje 12-megapixlovým farebným fotoaparátom a druhý 20-megapixlovým monochromatickým snímačom.

Pri tejto konfigurácii má clona hodnotu f/2.2 a je obdarený aj optickou stabilizáciou obrazu, čo by malo prispieť ku kvalitnejším snímkam. Leica sa tento rok podielala aj na vývoji predného 8-megapixlového fotoaparátu s vylepšenými funkciami selfie režimu.

Snímky, ktoré sme zhotovili na Huawei P10 nezaostávali ani za vyhlásenými foto telefónami na trhu. Pre ozajstných foto fajnšmekrov prináša výrobca väčšiu verziu Huawei P10 Plus, ktorá bude vybavená lepším fotoaparátom Leica SUMMILUX-H s hodnotou clony f/1.8.

Zmena je život

O vyššiu rýchlosť a výkon zariadenia sa postará nový osemjadrový procesor Kirin 960. Veľkým prínosom pre užívateľov je navýšenie vnútornej pamäte na 64GB (rozšíriteľnú o micro SD kartu) a RAM na 4GB. Kapacita batérie vzrástla z pôvodných 3000mAh na 3200mAh.

Na jedno nabitie tak telefón vydrží približne 1,5 dňa. Samozrejme záleží od spôsobu využívania telefónu. Keď sa však telefón vybije, stačí ho pripojiť na rýchlonabíjačku, ktorá je v balení a tá za veľmi krátky čas dobije telefón.

Huawei VIP Servis

Takmer každý z nás už pozná neočakávanú investíciu vo forme výmeny rozbitého displeja na svojom telefóne.

Huawei prináša jedinečnú službu pre svojich zákazníkov, ktorí si zakúpili Huawei P10, alebo Huawei P10 Plus. Nadštandardná 3 ročná záruka na zariadenie a 3 mesačná záruka na výmenu displeja.

Stačí si zaregistrovať zariadenie do jedného mesiaca od zakúpenia. Ako sa zaregistrovať do Gold Member VIP Servisu? Stačí si otvoriť predinštalovanú aplikáciu HiCare na novom zariadení a prihlásiť sa pod HUAWEI ID účtom.

Huawei P10 je skvelou ukážkou, ako vylepšiť vlajkovú loď, priniesť zákazníkovi nadštandardné služby a zachovať pritom rozumnú cenu zariadenia.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Československé komédie, na ktoré nedáme ani po rokoch dopustiť

Tie najlepšie filmy, ktoré bavia celé generácie.

Mladším generáciam pripomínajú detstvo, starším ročníkom autentickú atmosféru československej doby. Sú to filmy, ktorých scénky vieme odcitovať hoci aj o polnoci. S nadčasovým humorom a legendárnym obsadením,  dvíhajú desaťročia úroveň kvality na televíznych obrazovkách.

S dátovými paušálmi od O2 si môžete zaspomínať na legendárne filmy kdekoľvek bez obmedzovania. Máte aj vy svoj obľúbený?

Vrchní, prchni!

Od premiéry tejto snímky prešlo 37 rokov.  Zaujala najmä jednoduchým, no tragikomickým nápadom. Josef Abrhám zvládol úlohu nepolapiteľného fantóma pražských reštaurácií s hereckým majstrovstvom a obrovskou dávkou charizmy.

Na samotě u lesa

Kto nemal v sedemdesiatych rokoch chalupu, ako keby ani nebol. Príbeh pražskej rodiny, ktorej sa romantický sen o víkendoch na samote mení pred očami. Len málokto vie, že táto komédia bola natočená podľa skutočnosti. Pôvodne mala byť krátkou snímkou, no režiséri sa rozhodli rozpracovať ju do celovečerného filmu.

S tebou mě baví svět

Filmové hlášky, s ktorými sme vyrastali a používame ich dodnes. Lukášovi Polánkovi, ktorý si zahral v kultovej komédií ako dvojročný, dnes nikto nepovie inak ako Matýsek.

Vymeňte svoj paušál za O2 Dáta a sledujte viac filmov ako kedykoľvek predtým. Viac info.

Marečku, podejte mi pero!

Legenda medzi československými komédiami si získala všetky vekové kategórie. Vtipné hlášky sú dôkazom, že návyky z detských čias sa prejavujú v každom veku. Môžete byť hoci aj majster dielne, no bez kvalifikácie sú si všetci v školských laviciach rovní.

Vesničko má středisková

Osudy svojráznych ľudí popretkávané do úsmevných príhod. Hlavnú postavu zaostalého Otíka bravúrne stvárnil maďarský herec János Bán, ktorý dnes hrá najmä v divadlách a pôsobí ako profesor.

Jak dostat tatínka do polepšovny

Aj keď Tomáša Holého postihol smutný osud, všetci si ho budú navždy pamätať ako veselého a bystrého Vaška. Zaujímavosťou bolo samotné natáčanie filmu, v závere ktorého si herci sami vymýšľali pokračovanie scenáru. Spontánne nápady tak vytvorili autentickú snímku z prostredia neúplnej rodiny a úprimného detského sveta.

Což takhle dát si špenát

Československá sci-fi komédia plná krkolomných zápletiek a naivných situácií pobaví najmä svojou absurditou. Väčší úspech ako samotný príbeh má už len titulná pieseň od Jiřího Schelingera.

Pelíšky

Legenda medzi českými komédiami. Pelíšky sú síce oproti predošlým snímkam pomerne mladým filmom, no v popularite si držia zaslúžené prvenstvo. Nezabudnuteľné scény, ktoré sú až príliš živé na to, aby neboli pravdou. Tragikomédia, ktorej veríme každé jedno slovo, prináša dokonalo ľudský pohľad na koniec 60. rokov.

Pozrite si svoje obľúbené komédie kdekoľvek

Odteraz už aj pozeranie filmov cez mobilné dáta nie je ničím nemysliteľným. Pokojne si zaspomínajte na nesmrteľné filmy československej tvorby. Ak ste aj vy z tých, ktorí strávia viac času online než s telefónom pri uchu, poďte si pozrieť ponuku dátových paušálov od O2 a už sa v ničom neobmedzujte.

Modré O2 Dáta

4 GBdát/mes.
15 €mes.
 • 72 € na zariadenie
 • 5 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
4 GB
 dát / mes.
+
72 €
na zariadenie
alebo
5 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
15 €
/ mes.

Strieborné O2 Dáta

8 GBdát/mes.
20 €mes.
 • 120 € na zariadenie
 • 10 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
8 GB
 dát / mes.
+
120 €
na zariadenie
alebo
10 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
20 €
/ mes.

Zlaté O2 Dáta

16 GBdát/mes.
30 €mes.
 • 168 € na zariadenie
 • 20 GB dát / mes.
 • Bez viazanosti
 • Volania zo SR a z ČR do EÚ 0,10 € / min.
 • 0,06 € / SMS
Skryť
Zobraziť viac
16 GB
 dát / mes.
+
168 €
na zariadenie
alebo
20 GB
dát / mes.
Navýšenie o 1 GB
za 3 €
Bez viazanosti
Volania zo SR a ČR do EÚ
0,10 € / min.
0,06 € / SMS
30 €
/ mes.

 

Potrebujete poradiť s výberom
programu O2 Dáta?

Nechajte nám vaše telefónne číslo,
my vám zavoláme v priebehu najbližšieho
pracovného dňa a ochotne vám pomôžeme
vybrať najvýhodnejšiu možnosť.

Ďakujeme. Zavoláme vám.

Predobjednajte si Samsung Galaxy S10 alebo S10+ a získajte skvelý darček

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové