Šikovné aplikácie, vďaka ktorým sa vám bude ľahšie zaspávať aj prebúdzať

Máte problém so zaspávaním, vstávaním alebo by ste radi vedeli viac o svojom spánku a jeho kvalite? Vybrali sme pre vás appky, ktoré vám zaručene pomôžu.

Pripravili sme pre vás prehľad 7 šikovných aplikácií, ktoré prispejú k vášmu lepšiemu spánku. 

Užite si aplikácie vo svojom mobile naplno s vylepšeným Zlatým O2 Paušálom, ktorý prináša až 10 GB dát. Viac informácií

Go to Bed

Ste skôr človek, ktorý nemá problém zo zaspávaním, ale často sa zabudne a do postele sa neraz dostane až nadránom? Aplikácia Go to Bed (iOS) je určená práve na to, aby vám pripomenula, že je čas ísť spať. Dokáže vyhodnotiť, koľko hodín počas týždňa priemerne prespíte, a porovnávať časy s vašimi priateľmi.

Sleep as Android

Aplikácia Sleep as Android (Android) je určená na monitorovanie spánkového cyklu. Dokáže vyhodnotiť, v akej fáze spánku sa nachádzate, a vďaka inteligentnému budeniu vás zobudí v momente, keď je váš spánok najplytší. Ponúka množstvo doplnkových funkcií, napríklad viacero jednoduchých testov, prostredníctvom ktorých sa uistí, že ste hore.

PowerNap

Aplikácia PowerNap (Android, iOS) predstavuje jednoduchý a naozaj príjemný budík pre skúsených, ktorí si radi na chvíľu zdriemnu. Pár klikmi nadstavíte 20-minútový interval, so zaspávaním vám však nepomôže.

Atmosphere: Relaxing Sounds

Ak radšej zaspávate pri zvukoch dažďa alebo praskajúceho ohňa v kozube, potom odporúčame aplikáciu Atmosphere: Relaxing Sounds (Android, iOS). Na výber máte veľké množstvo zvukov, ktoré možno ďalej upravovať, napríklad si k tečúcej rieke pridať aj kŕkanie žiab a húkanie sov.

Sleep Better

Za Sleep Better (Android, iOS) stojí známy vývojár fitnesaplikácií Runtastic. Appka umožňuje sledovať spánkový cyklus a dokáže zistiť, ako na váš spánok vplýva káva, stres alebo jedlo. Zaznamenať si v nej môžete aj poznámky k svojim snom a neskôr ich analyzovať.

Pzizz

Aplikácia Pzizz (Android, iOS) vám umožní lepšie zaspávať pomocou zvuku. Upokojujúci hlas v angličtine vám pomôže zahnať myšlienky a pravidelne dýchať. Ak aj nezaspíte, 20 minút príjemného relaxu určite nie je na škodu.

Twilight

Patríte k ľuďom, ktorí pred spaním dlho pozerajú do mobilu? V takomto prípade vám odporúčame aplikáciu Twilight (Android). Funguje ako filter modrého svetla vychádzajúceho z displejov mobilných zariadení, ktoré môže zhoršovať kvalitu spánku a spôsobovať nespavosť. Aplikácia toto svetlo tlmí a nahrádza teplejšími farbami.

Ktoré aplikácie sú pre vás pri práci najväčším prínosom? Podeľte sa s nami v komentároch pod týmto článkom na Facebooku Sódy.

Aby ste si appky pre lepší spánok mohli užiť naplno, stavte na vylepšený Zlatý O2 Paušál, ktorý prináša nielen neobmedzené volania a SMS v celej EÚ, ale aj 10 GB dát. Paušál si môžete objednať online cez O2 E-shop alebo zakúpiť v ktorejkoľvek O2 Predajni za 30 € mesačne.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Novú vlajkovú loď Samsungu môžete mať medzi prvými a ešte pri tom aj ušetriť.

Samsung v auguste predstaví svoje nové vlajkové lode, smartfóny Galaxy Note10 a Galaxy Note10+. Novinky si môžete predobjednať od 7. 8. 2019 do 22. 8. 2019 vyplnením tohto formulára.

Prečítajte si: Samsung Galaxy Note10 predstavuje skutočne sofistikovaný telefón

Ak spolu s predobjednávkou odpredáte svoje staré zariadenie, môžete získať aj finančný bonus do výšky 580 €*. Nárok na bonus je podmienený predregistráciou na webovej stránke www.novysamsung.sk v období od 7. 8. do 22. 8. 2019. Bez predregistrácie nárok na bonus zaniká.

Postup výmeny starého zariadenia

Podmienky finančného bonusu

  • Predobjednávka nového Sasmung Galaxy Note10 alebo Note10+ od 7. 8. 2019 do 22. 8. 2019.
  • Registrácia starého zariadenia a doregistrovanie údajov nového Samsung Galaxy Note10 alebo Note10+ na www.novysamsung.sk od 23. 8. 2019 do 30. 9. 2019.
  • *Suma 580 € reprezentuje najvyššiu výkupnú cenu použitého Samsung Galaxy Note9 128 GB Dual Sim.

Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac