Telefóny s najlepšou prednou kamerou pre všetkých selfie maniakov

Niekedy vám jednoducho až tak nezáleží na technických parametroch a jediné, čo potrebujete, je kvalitná predná kamera. Pre všetkých selfie nadšencov sme zostavili výber smartfónov, s ktorými sa už nebudete hanbiť za rozmazané fotky na Instagrame.

Ak predsa nenájdete svojho favorita, pozrite sa do O2 e-shopu, kde nájdete takmer 200 rôznych modelov, ktoré môžete mať s O2 paušálom už od 2 €.

Sony Xperia XA1 – Dobrých ľudí sa všade veľa zmestí

sony xperia xa1

Na vašich selfies nemusíte byť iba vy. S novým Sony Xperia XA1 zachytíte akýkoľvek moment aj s vašimi priateľmi alebo rodinou. Tento smartfón disponuje širokouhlým 23 mm objektívom s rozlíšením 8 MPx, vďaka ktorému pohodlne odfotíte všetkých ľudí okolo vás. Dlaňová spúšť taktiež automaticky rozpozná vašu ruku a spustí odpočítavanie samospúšte. Telefón váži iba 143 gramov, takže sa nemusíte báť preťaženia ruky pri nahrávaní dlhšieho selfie videa. Okrem toho, za zmienku stojí aj nadupaný zadný fotoaparát s 23 Mpx.

Sony Xperia XA1 Ultra – Ani jedno rozmazané miestečko

sony xperia xa1 ultra

Ak potrebujete naozaj výkonnú prednú kameru a vaše selfie musia byť ULTRA dobré, práve pre vás je určený smartfón Sony Xperia XA1 Ultra. Rozlíšenie prednej kamery je v tomto prípade ohromujúcich 16 MPx. Spolu s optickou stabilizáciou obrazu a ste pripravení robiť dokonalé fotky a nádherné selfies si môžete prezrieť na veľkom 6 “ displeji. Zadný fotoaparát tiež nezaostáva a ponúka 23 MPx a natáčanie Full HD videí.

Samsung Galaxy A5 (2017) – Parťák do svetla aj do tmy

Máme tu ďalšieho zástupcu telefónov so 16-megapixelovou prednou kamerou. Vďaka pevnému ohnisku výborne zaostruje priamo na vašu tvár a je ideálny skôr na fotky zblízka a nie na dĺžku ramena. Okrem toho si tento smartfón poradí aj so zhoršenými svetelnými podmienkami, takže odteraz sa už nebudete musieť odložiť selfie kameru, keď zapadne slnko. Zadná kamera so 16 MPx a Full HD videom a veľmi rýchly 8-jadrový procesor sú zárukou hladkého používania bez zbytočného lagovania.

Samsung Galaxy J7 (2017) – Dobré selfie za dobrú cenu

samsung galaxy j7

Ak sa radi fotíte a preferujete telefón za dostupnú cenu, zaostrite na Samsung J7 Dual. 13 MPx predná kamera sa v smartfóne tejto kategórie objavuje prvýkrát. Ešte nedávno ste ju mohli totiž vidieť iba v high-end telefónoch. Telefón ponúka funkciu Wide selfie, vďaka ktorej sa na vašu fotku zmestí ešte viac priateľov. Vďaka LED blesku je malinou aj fotenie v šere. Ak sa radi hráte, sú vám k dispozícii aj vstavané farebné filtre alebo nastavenie úrovne vyhladenia pleti.

Honor 9 – Mobilná okrášľovacia kúra

honor 9

Rozlíšenie 8 MPx postačí na zachytenie kvalitných momentiek aj pózovanie. Okrem toho je tu “okrášľovací” mód, ktorý dokáže eliminovať nedokonalosti na tvári, prípadne jej farebné tónovanie. Ide v podstate o upravovanie ešte pred stlačením spúšte, čím si môžete zabezpečiť o niečo väčšiu spokojnosť s výsledknou fotkou. Okrem toho je tu aj možnosť rozmazať okolie za vami.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Máte nápad, ktorý zmení svet? Prihláste ho a získajte podporu najlepších a podiel z 1 milióna dolárov

Svetové zviditeľnenie, finančná podpora, osobný koučing a množstvo nových priateľov medzi podnikateľmi zo sveta. To všetko sa dá získať v medzinárodnej súťaži Chivas VENTURE určenej inovatívnym podnikateľom.


Podnikáte? Takto si vyberiete ideálny smartfón s paušálom

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové