Traja králi O2: Vianočný bonus na tri smart zariadenia pomáha aj deťom, ktoré nemôžu vyrastať vo svojej rodine

Lákavý vianočný extra bonus až do 240 € môžu noví aj súčasní zákazníci kombinovať aj s bonusom na zariadenie a urobiť si radosť jedným z Troch kráľov od O2.

Vianočná ponuka O2 je tento rok skutočne štedrá. Na vybrané zariadenia môžete získať vianočný extra bonus až do výšky 240 €. Nezáleží pritom, či ste nový zákazník alebo O2 SMART Paušál už máte. Vianočný extra bonus na nový tablet, robotický vysavač, či smart TV môžete dokonca využiť aj vtedy, ak už čerpáte bonus na zariadenie.

Ako vianočný extra bonus získať? Ak ešte nemáte O2 SMART Paušál, vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Ďalší postup je potom rovnaký pre nových aj existujúcich zákazníkov. Stačí si vybrať jedného z Troch vianočných kráľov O2, na ktorý bonus využijete – tablet Lenovo, robotický vysávač od Xiaomi, alebo smart televízor Samsung.

Výška vášho vianočného extra bonusu sa odvíja od toho, ktorý O2 SMART Paušál máte. Ponuka sa nevzťahuje na Biely O2 SMART Paušál, ktorého súčasťou nie sú dáta.

Navyše, ak máte nárok na bonus na zariadenie alebo ho máte nedočerpaný, môžete ho pri vianočnom extra bonuse využiť. Takto môžete s O2 SMART Paušálom získať zľavu na zariadenie až do výšky 600 €.

V prípade, že sa rozhodnete napríklad pre Titánový O2 SMART Paušál, môžete si uplatniť bonus na zariadenie vo výške 180 € a extra vianočný bonus vo výške 120 €. Pri kúpe jedného z troch vianočných kráľov tak ušetríte až 300 €.

Vianoce s O2 sa začínajú 10. novembra 2020 a trvajú do konca januára 2021, resp. do vypredania zásob. Máte teda dosť času dôsledne si premyslieť, ktorý z troch kráľov vás tento rok poteší pod vianočným stromčekom a spraví vašu domácnosť viac smart.

Vianočný bonus pomáha deťom

Každé zo zariadení prispieva k lepšej budúcnosti detí, ktoré nemôžu vyrastať vo vlastnej rodine. Časť z predaja totiž O2 venuje na podporu programu BUDDY, ktorý týmto deťom pomáha pripraviť sa na samostatný život. Viac na tvojbuddy.sk.

Lenovo Yoga Smart Tab

Lenovo tablety sú vyhlásené svojimi konvertibilnými stojanmi. Dajú sa používať v režime stojan, stan, čítanie alebo ich viete zavesiť presne tak, ako to vyhovuje vašim potrebám. Pohodlne si tak môžete pozrieť film v posteli, prečítať ranné správy, komunikovať cez videohovor, prípadne variť podľa receptu. Lenovo Yoga Smart Tab táto vychytávka, prirodzene, neobišla. A nie je jediná, ktorú zariadenie prináša.

Tento 10,1-palcový tablet s IPS displejom s Full HD rozlíšením určite poteší milovníkov multimédií. Okrem kvalitného displeja aj stereo reproduktormi od spoločnosti JBL. Reproduktory tejto značky sa pýšia výborným zvukom a vedia uspokojiť široké spektrum poslucháčov. Nechýba podpora technológie Dolby Atmos.

Ak už tablet doma máte, môžete si v rámci vianočnej ponuky zadovážiť aj vybraný notebook Lenovo, na ktorý sa vianočný extra bonus vzťahuje tiež.

Reproduktory vyžadujú trochu viac miesta, čo však značka Lenovo dokázala využiť vo svoj prospech. Kovová konštrukcia tabletu je ergonomicky tvarovaná tak, že má na strane zaoblené rozšírenie. Vďaka nemu budete mať pocit, akoby ste v ruke držali časopis. Ten umocňuje aj možnosť redukcie modrého svetla či nočný režim, ktorý farby na displeji zafarbí do teplejších tónov. V oboch prípadoch si šetríte oči.

Batéria s kapacitou 7 000 mAh vydrží v priemere tri dni na jedno nabitie a nabijete ju pomocou moderného USB-C konektora. Do tabletu sa vojde 64 GB dát a nechýba ani možnosť rozšírenia úložiska microSD kartou. O plynulý chod operačného systému Android a všetkých vašich aplikácií sa postará čipset Snapdragon 439 so 4 GB operačnej pamäte RAM.

Lenovo Yoga Smart Tab disponuje 8-megapixelovým fotoaparátom a 5-megapixelovou prednou kamerou. Tá podporuje Full HD videá a perfektne poslúži pri videohovoroch. O zabezpečenie tabletu sa stará biometria tváre, rodičov poteší možnosť rodičovskej kontroly a detského režimu.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

Druhá generácia obľúbeného robotického vysávača posúva schopnosti tohto typu zariadenia na novú úroveň. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro má tri režimy upratovania – vysáva, umýva alebo vysáva aj umýva súčasne. Nechýba ani inteligentné vstrekovanie vody pre ochranu podláh.

Robotický vysávač sa v priestore pohybuje vďaka pokročilému LDS laserovému navigačnému systému a pýši sa sacím výkonom 2 100 Pa. Zaujímavou vychytávkou je ovládanie cez aplikáciu, vďaka ktorej môžete doma upratať, aj keď ste odcestovaní.

Pomocou hlasových asistentov Google a Alexa dokonca rozumie vašim hlasovým príkazom. Upratovať tak môžete bez akejkoľvek námahy z pohodlia gauča.

Samsung UHD TV UE55TU8502UXXH

Minimalistický štýl, rámiky len z troch strán, elegantný a uhladený dizajn. Upútal vás televízor od Samsungu už týmto prvotným opisom? Tento 4K model si definitívne zamilujete pre displej Dynamic Crystal. Ten ponúka veľmi široký farebný rozsah, vďaka čomu bude obraz detailnejší a realistickejší.

Technológia Dual LED sa zase postará o jemné doladenie farebných tónov, ktoré vám pomôžu lepšie precítiť atmosféru sledovaného obsahu.

Srdcom televízora je procesor Crystal Processor 4K, ktorý sa tiež stará o optimalizáciu farieb, upravuje kontrastný pomer a riadi technológiu HDR. Nechýba ani herný režim, ktorý minimalizuje oneskorenie prenosu dát medzi hernou konzolou a televízorom. Výsledkom je krásne plynulý obraz hry.

Fanúšikov fotografi e bezpochyby poteší režim Ambient, ktorý televízor premení na fotorám. Tí najkreatívnejší si môžu z fotografi í vytvárať koláže. Televízor si rozumie s aplikáciou SmartThings, ktorá ho zapojí do inteligentnej domácnosti. V rámci vianočného extra bonusu si môžete vybrať z dvoch modelov – s uhlopriečkou 55″ aj 50″.


Vianočný bonus, ktorým pomôžete aj deťom, ktoré vyrastajú bez svojich rodín, získate k vybraným O2 SMART Paušálom.

 

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Komunikácia, osobný priestor aj kvalitný spoločný čas: Ako páry zvládajú lockdown

Napriek náročnosti situácie, ktorá mnohých ľudí uzamkla v spoločnom, neraz skutočne malom priestore, ju niektoré páry úplne nezatracujú.

Jedni boli zvyknutí tráviť spolu veľa času aj predtým, iným pandémia prevrátila život naruby. Niektoré páry trávia už rok spolu na home office a museli sa mu plne prispôsobiť, iným sa rodina rozrástla a stali sa rodičmi. Oslovili sme 6 párov, ktoré sa s nami podelili o svoje skúsenosti ako vyťažiť z aktuálnej situácie čo najviac a nezblázniť sa. 

Čítajte aj: Lockdown otvoril aj to, čomu sme sa vedeli elegantne vyhýbať, hovorí párová terapeutka

Katka a Jakub: Na potrebné vyčistenie hlavy máme psy a gitaru

„Aktuálnu situáciu zvládame v rámci možností veľmi dobre. Síce nám už chýbajú kamoši, kávičky a výlety, ale sú to veci, bez ktorých sa dá vydržať, keď máme jeden druhého. Jakub už COVID-19 prekonal, našťastie mal ľahký priebeh a ja som celý čas bola negatívna, takže to tiež dopadlo veľmi dobre.

Nie sme doma na 100 %, ja chodievam na pár hodín do svojho kvetinového ateliéru, lebo floristika sa nedá robiť doma od stola, a Jakub tiež chodieva do officu.

Každý, kto má psa, mi dá za pravdu, že domáci miláčik pomáha zvládať rutinu, ktorú už rok žijeme. My máme dvoch, čo ma núti ísť s nimi aspoň raz denne na dlhšiu prechádzku do lesa, kde si dokážem vyčistiť hlavu, aj keď mám horší deň. Jakub má zase gitaru, na ktorej začal počas prvej vlny zase hrávať.

Uvedomujeme si, že nás toto obdobie neovplyvnilo tak markantne ako iných ľudí a môžeme byť vďační za to, ako sa napriek všetkému máme dobre.“

Petra a Ľuboš: Najdôležitejšia je komunikácia a akceptovanie osobných potrieb partnera

„Obaja sme pracovali predovšetkým z domu a boli sme spolu skoro 24/7 aj pred koronakrízou, preto to pre nás nie je až taká veľká zmena. Pravda však je, že o fungovaní v tomto čase, keď spolu páry zrazu trávia viac času ako obvykle, sme sa nie raz bavili.

Každý z nás má doma svoj pracovný kútik, kam sa po raňajkách odoberie, takže sa nám stáva, že sa nevidíme celé dopoludnie. Obed si väčšinou varíme spoločne, po ňom si dáme poobednú kávu a opäť sa poberieme za svojimi pracovnými povinnosťami. Ak nemáme naplánovanú prechádzku do prírody, vidíme sa až podvečer pri večeri.

Veríme, že pre niektorých môže byť toto obdobie veľká zmena, predovšetkým, keď máte doma deti a vy neviete, čo skôr. Sme presvedčení, že pre spokojnú domácnosť je najdôležitejšia komunikácia a akceptovanie osobných potrieb partnera. Ak vás niečo mrzí, hnevá alebo by ste ocenili, aby vám partner s niečím pomohol, hovorte o tom. Komunikácia robí zázraky a to nielen v období lockdownu.

Dajte si svoju polovičku s O2 paušálom k sebe na faktúru a O2 Internet na doma budete mať so zľavou 10 € mesačne. Viac o ponuke O2 Spolu

My napríklad vieme, že keď Ľuboš pripravuje jedlo hladný, je v kuchyni rád sám a Peťka zase potrebuje na prípravu jedla upratanú kuchyňu. Každý jednoducho potrebuje chvíľku času pre seba a na to, čo mu prináša radosť. Aby ste sa cítili v pohode, je dôležité vytvoriť si na to priestor. Či už je to pohyb, alebo online stretko s kamarátmi.

Rovnako dôležité však je rozlišovať čas spolu a čas spolu. Ak je pár spolu 24/7, neznamená to, že všetok ten čas je kvalitný. Práve na ten si treba vyčleniť čas a neskĺznuť do toho, že si človek povie: Veď sme spolu stále. Radi chodíme na turistiku a hoci sme spolu skoro 24/7, vždy si ju užijeme a tešíme sa na ďalšiu.“

Anna a Adam: Dôležité je rozprávať sa, odpúšťať si, učiť sa a tvoriť

„Našou ultimátnou radosťou je naša ročná dcéra, ktorá nám robí program každý deň a doslova celý deň. Paradoxne práve príchodom dieťaťa sme zistili, koľko času sme predtým len tak márnili. Zrazu toho stíhame oveľa viac; spolu, sami aj s ňou.

Počas pandémie hľadáme cesty, ako smerovať našu produktivitu. Dôležité je podľa nás vedieť sa prispôsobiť. Ako povedal Bruce Lee: Buď voda, prispôsob sa.

Pandémiu zvládame aj vďaka hlbokým a úprimným rozhovorom, ktoré spolu vedieme pri kočíkovaní počas denných prechádzok po okolí. Vytvorili sme si nové rutiny. Okrem kočíkovania aspoň raz do týždňa vybehneme do Malých Karpát a radosť si robíme aj podporovaním lokálneho gastra. O našich záľubách, ale aj o nás a o výchove sa učíme z kurzov a z prednášok.

Veľa sa rozprávať, odpúšťať si, učiť sa a tvoriť, hrať sa a chodiť do lesa, to sú naše kotvy radosti v týchto zvláštnych časoch.“

Tina a Robo: Snažíme sa hľadať vo všetkom pozitíva a podporovať sa

„Home office v čase koronakrízy nám priniesol skôr pozitíva ako negatíva. Som naozaj vďačná, že Robo môže tráviť veľa času s naším dvojročným Adamom, vidí všetky maličkosti a napredovanie, ktoré by som inak videla iba ja a mohla by som mu o nich len prerozprávať večer po jeho návrate z práce.

Hoci sme spolu naozaj stále, nelezieme si na nervy. Práve naopak, veľa sa rozprávame, spoločne stolujeme, varíme. Robov home office mi súčasne z času na čas umožňuje venovať sa svojej značke makramé Dopletena a produktovému foteniu pre klientov. U môjho muža mám v tomto smere veľkú podporu.

Čítajte aj: Neopúšťať sa a robiť si radosť. Single ľudia hovoria, čo im pomáha zvládať lockdown

Ako ďalšie plus vnímam správne načasovanie – v tomto čase-nečase som otehotnela, čo so sebou prinieslo aj silné nevoľnosti. Neviem si predstaviť, že by som počas nich bola na Adama sama.

Home office nás však prinútil prispôsobiť sa novému fungovaniu. Obaja svoju prácu doháňame po večeroch, preto si skúšame celý deň naplánovať tak, aby sme na konci dňa boli spokojní všetci. Snažíme sa z tejto situácie vyťažiť predovšetkým to pozitívne.“

Ľubica a Matej: Únik a ventiláciu sme našli v prírode

„S mojím mužom si uvedomujeme, aké máme šťastie, že môžeme prácu vykonávať z domu, že sme zdraví a aj naši blízki sa držia. Adaptovali sme sa na túto situáciu a internetové káble máme naťahané kade-tade po byte.

Keby som mala špeciálne vyzdvihnúť niečo, čo nám lockdown dal, tak je to spoznanie lezeckých (bouldrových) oblastí v okolí Bratislavy, ktoré sme objavili vďaka boulder.sk.

Toto obdobie je podľa mňa výborné aj na to, ak chcete oprášiť vodičský preukaz. Ranné víkendové cesty sa stali mojím revírom a manžel sa zhostil roly nekompromisného inštruktora.

Obaja sme sa ponorili aj viac do kníh a štúdia. Ja finišujem bakalára psychológie a Matej sa dal na doktorandské štúdium. Niekedy uvažujem, či by sme boli schopní študovať, keby lockdown nebol a nás by lákali všetky svetské lákadlá. Určite je to pre nás všetkých riadna skúška trpezlivosti a pevnosti nášho psychického zdravia. Príroda nám našťastie poskytuje únik a povzbudenie.“

Barbara a Samuel: Nebyť pandémie, nezistili by sme, ako je nám spolu dobre

„So Samkom žijeme v spoločnej domácnosti už štvrtý rok. Nebolo to vždy ľahké, prekonali sme nejednu krízu a hádky boli na dennom poriadku. Už predtým sme trávili celé dni spolu, keďže spolu nielen bývame, ale aj pracujeme. Spolu sme vstávali, spolu sme raňajkovali, spolu sme išli do práce, kde sme spolu 9 hodín pracovali a potom sme spolu išli domov.

Voľný čas sme preto, prirodzene, nechceli tráviť spolu. Každý z nás si útočisko hľadal inde, pretože sme sa navzájom za celý deň mali dosť. Nebolo to ľahké, priala som si, aby bol každý z nás v inom zamestnaní a aby sme sa na seba večer tešili, no nebolo to tak.

Keď nastali tieto nemilé časy, naša situácia sa paradoxne zmenila k lepšiemu. Zrazu sme ostali odkázaní sami na seba. Bolo to, ako keď stroskotáte na ostrove s jedným človekom a začnete si pomáhať, tolerovať sa a každý je šťastný, že nie je sám.

Táto situácia nás veľmi spojila, dokonca sme si kúpili mačiatko, ktoré z nás robí ‚súdržnú rodinku‘. Verím, že keby nás korona neprinútila byť doma, nezistili by sme, ako je nám spolu dobre.“


Vo dvojici sa to lepšie tiahne a v O2 teraz vďaka tomu môžete aj ušetriť. Dajte si svoju polovičku s O2 paušálom k sebe na faktúru a O2 Internet na doma budete mať so zľavou 10 € mesačne, 5 € za každý paušál. Viac o ponuke O2 Spolu nájdete na tomto mieste


Nestrácajte čas a energiu. Týchto 5 smartfónov vás poteší rýchlym nabíjaním

Čítaj viac

Menej chrápania, viac čítania: 6 nových appiek, ktoré odporúčame vyskúšať

Čítaj viac

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac