Získajte bonus až 630 eur na nový Samsung Galaxy Note20 alebo Note20 Ultra 5G

Výhodnú cenu na najnovšiu generáciu radu Note získate odpredaním svojho starého Samsungu.

Samsung sa opäť nezaprel a Galaxy Note20 a Note20 Ultra 5G prepracoval do posledného detailu. Ak vás láka tohtoročná novinka a stále máte doma funkčný Samsung, práve teraz máte príležitosť získať bonus až 630 eur na nové zariadenie. 

Kedy si budeme nabíjať smartfón raz za týždeň? Prečítajte si naše Tech News

Inteligentné pero S-Pen je poznávacím znamením radu Samsung Galaxy Note. Inak to nie je ani v prípade tohtoročných modelov Note20 a Note20 Ultra 5G, ktorý sa môže popýšiť konektivitou novej generácie. Nový rad Note je taký výkonný, že bez problémov nahradí váš počítač.

O prívlastku vlajkovej lode teda nemožno pochybovať. Aj preto nesmie chýbať trojica prepracovaných fotoaparátov. Široký a ultra široký majú zhodne po 12 megapixelov, teleobjektív má štedrých 64 megapixelov. Ako je už dobrou tradíciou, fotoaparáty sa dajú ovládať perom. To ocenia aj podnikatelia, ktorým ušetrí veľa času pri ovládaní.

Milovníci super kvalitných displejov si prídu na svoje pri prémiovom Galaxy Note20 Ultra 5G vďaka zahnutému Dynamic AMOLED Infitiny-O 2X displeju. Uložiť si môžu značnú časť svojej filmovej zbierky, keďže Note20 a Note20 Ultra 5G ponúkajú úložný priestor až do 256 GB.

Vymeňte svoj starý Samsung za Galaxy Note20 alebo Note20 Ultra 5G

Ak zvažujete kúpu nového Galaxy Note20 alebo Note20 Ultra 5G, na stránke Nový Samsung môžete odpredať svoje staré zariadenie a získať zľavu až do výšky 630 eur. Táto suma je najvyššia výkupná cena pri odpredaní použitého modelu Samsung Galaxy Note10+.

Akcia platí od 21. 8. do 31. 10. 2020 alebo do vyčerpania bonusov. Výkupná cena sa môže meniť podľa stavu opotrebovania starého zariadenia, ktoré chcete odpredať. Modely so zvýhodnenou výkupnou cenou sú: Galaxy S10e, Galaxy S10, Galaxy S10+, Note8, Note8 dual SIM, Note9 128 GB dual SIM, Note9 512 GB dual SIM, Note10, Note10+ a Note 10+ 512 GB. Podrobné informácie a aktuálne zvýhodnené ceny nájdete na www.novysamsung.sk.

Postup vykúpenia starého zariadenia na uplatnenie bonusu

1. Kúpite nové zariadenie série Galaxy Note20 u jedného z predajcov slovenskej distribúcie.

2. Nové zariadenie zaregistrujete na stránke www.novysamsung.sk. Na registráciu budete potrebovať nasledujúce údaje nového zariadenia:

– model nového zariadenia,

– IMEI číslo nového zariadenia,

– dátum, kedy ste nové zariadenie kúpili,

– predajňu, kde ste nové zariadenie kúpili,

– kópiu pokladničného dokladu/faktúry nového zariadenia.

3. Zaregistrovať musíte aj staré zariadenie, ktoré chcete odpredať. Registračný formulár nájdete na stránke www.novysamsung.sk a je potrebné, aby ste vyplnili všetky požadované informácie o stave starého zariadenia.

4. Vyberiete si spôsob, ako chcete staré zariadenie odovzdať:

– osobne v jednej z predajní výkupcu,

– zdarma odoslať prostredníctvom kuriéra.

5. Výkupná suma za staré zariadenie vám bude vyplatená po ohodnotení stavu zariadenia a overení všetkých zaregistrovaných informácií o novom zariadení.

Podmienky na uplatnenie bonusu

1. Doklad o kúpe bude akceptovaný s dátumom maximálne do 31. 10. 2020.

2. Registrácia potrebných údajov na www.novysamsung.sk bude možná do 7. 11. 2020.

3. Na jednu registráciu zákazníka možno zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového zariadenia Samsung série Galaxy Note20.

4. Podrobné pravidlá a viac informácií nájdete na www.novysamsung.sk.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Kam na výlet v Podpoľaní? Máme pre vás 6 tipov od gazdu Jožka Kučeru

Objavte vyhasnutú sopku, spoznajte prírodné vodopády a okúste, ako sa kedysi žilo na hriňovských lazoch. Región pod Poľanou ukrýva mnohé krásy.

Chcete spoznávať krásy Slovenska, no neviete, kam sa vybrať? Objavte región Podpoľania v kraji Za horami, za dolami, ktorý ponúka množstvo nezabudnuteľných zážitkov. Svoje tipy pre vás pripravil gazda z hriňovských lazov Jožko Kučera. Spoznajte miestne prírodné krásy, svojráznu salašnícku kultúru aj pôvodnú ľudovú architektúru.

Spoznajte Banskobystrický kraj a jeho krásy prostredníctvom ľudí, ktorí sú tu doma. Množstvo zaujímavých tipov a zážitkov aj s možnosťou ich rezervácie nájdete na zahoramizadolami.sk.

Jožko Kučera pozná vo svojom regióne takmer každý kút. Na lazoch neďaleko mesta Hriňová pod vyhasnutou sopkou Poľana (1 458 m n. m.), ktorá sa radí medzi najvyššie v Európe, žije vo svojej zrubovej kolibe, zaujíma sa o tradičnú kultúru, ale aj o všetky novinky, ktoré Podpoľanie prináša.

Návštevu tejto malebnej podhorskej krajiny so stále živými tradíciami odporúča všetkým, ktorí túžia spomaliť a zažiť niečo nové. Ale pozor, pokojná atmosféra Podpoľania je návyková a vrátiť sa späť do reality bežných dní môže človeku po návrate trvať trochu dlhšie.

Navštívte Laznícky dvor

Pamätáte si ešte chalúpku deduška Večerníčka? Ak máte malé deti alebo patríte medzi skutočných milovníkov vidieka, určite sa zastavte na Lazníckom dvore pod Pôjdami, ktorý je súčasťou detvianskeho lazu Skliarovo.

Nájdete tu ukážky tradičnej ľudovej architektúry, staré hospodárske stroje, ale aj historické bicykle, na ktorých si môžete zajazdiť. Zaujímavosťou pre deti je rozprávková chalúpka aj možnosť odfotiť sa v miestnych krojoch. Laznícky dvor je skvelé miesto na ľahkú vychádzku alebo na malý cyklovýlet.

Spoznajte skalnaté bralá a vodopády

Obľúbeným cieľom turistických vychádzok po Podpoľaní sú skalnaté bralá ako Bátovský balvan a Jánošíkovská skala, ktoré sú pozostatkom sopečnej činnosti Poľany, a miestne vodopády.

Najväčší vodopád Bystrô sa nachádza asi 8 km od Hriňovej, má dĺžku 23 m a miestni ho zaradili na prvé miesto spomedzi siedmich divov Poľany. Cestou k nemu vás bude sprevádzať náučný chodník s dĺžkou 2,5 km a popri vodopáde dokonca vedie rebrík, po ktorom môžete vyliezť až na vrchol skaly. Ak sa vám výlet pri vodopáde nechce ukončiť, môžete pokračovať k pastierskej oblasti Javorinka alebo priamo na Poľanu.

Objavte druhý najväčší prales na Slovensku

Urobte si výlet do divočiny a vydajte sa do druhého najväčšieho slovenského pralesa, ktorý sa nachádza práve na Poľane. Ak sa rozhodnete vojsť do sopečného srdca so sprievodcom, dozviete sa veľa zaujímavého aj o kráľovi zvierat medveďovi hnedom, a ak budete mať šťastie, možno nájdete aj jeho stopy. Pripravte sa na stredne náročnú túru, ktorá bude trvať aspoň šesť hodín.

Na území Poľany môžete navštíviť aj horskú pastiersku oblasť Javorinka, ktorá vás očarí krásnymi výhľadmi. Po ceste natrafíte na kamenné studne, pôvodné salaše a koliby, kde pastieri v minulosti pásli svoje ovce a dobytok.

Lezenie na Kalamárke

Ak vás láka dobrodružstvo a adrenalín, môžete si na Kalamárke vyskúšať skalolezenie so sprievodom inštruktora. Tieto známe lezecké skaly sa nachádzajú necelé 2 km od Detvy a historické nálezy potvrdili, že po nich lozili už pravekí ľudia. V okolí Kalamárky sa dokonca nachádza praveké hradisko so zachovalou cisternou na vodu.

Miestni lezci delia skalu na Horné a Dolné skaly. Dolné skaly majú výšku takmer 20 m a sú nanovo preistené borhákmi. Ak vyleziete na ich vrchol, naskytne sa vám výhľad na rozľahlú Detviansku kotlinu.

Navštívte Podpolianske múzeum

Vedeli ste, že fujara a valaška pochádzajú z Podpoľania? O histórii tohto regiónu a jeho zaujímavostiach sa viac dozviete v Podpolianskom múzeu, ktoré sa nachádza v historickom centre Detvy.

V jeho priestoroch nájdete stálu expozíciu, ktorá je venovaná valaskej kultúre aj chovu oviec. Nájdete tu výstavu agrárnej kultúry a drevených vyrezávaných krížov, ktoré sú pre región typické. Nechýbajú ani zaujímavé interaktívne aktivity.

Okúste staré remeslá

Ak si vás získali tipy Jožka Kučeru a radi by ste ho spoznali osobne, navštíviť môžete aj jeho statok v Štoliansku na hriňovských lazoch. Pokojné lazy s terasovitými políčkami predstavujú raritu európskych rozmerov. Vznikli postupným delením polí pri dedení majetku medzi súrodencami, ktorí si ich ohraničovali kamennými medzami.

Každý piatok popoludní tu vďaka nemu môžete nahliadnuť do sveta našich prastarých rodičov, ktorí trávili svoje dni tvrdou prácou na poliach. Možno ho zastihnete, ako dojí ovce, spracúva ovčiu vlnu, kosí trávu na lúkach alebo vyrába slamenú strechu. Nazrite do svojrázneho života Podpoľancov a vyskúšajte si tradičné poľnohospodárske práce a staré remeslá.

Miestni vám poradia najlepšie

S výberom ďalších zaujímavých miest a zážitkov na Podpoľaní, ale aj v celom Banskobystrickom kraji vám pomôže stránka Za horami, za dolami, kde nájdete množstvo tipov a praktických informácií od miestnych ľudí, ktorí vám poradia najlepšie. Stačí si vybrať región a miestni vám prostredníctvom inovatívnej technológie chatbotu pripravia ponuku šitú na mieru presne podľa vašich predstáv aj s možnosťou priamo si výlety rezervovať.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Nestrácajte čas a energiu. Týchto 5 smartfónov vás poteší rýchlym nabíjaním

Čítaj viac

Aké slúchadlá si vybrať k smartfónu? Poradíme vám, na čo všetko treba myslieť

Čítaj viac

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac