LucyPug odporúča: 4 účty, ktoré sledujem na Instagrame

LucyPug je jednou z najúspešnejších slovenských youtuberiek a státisíce sledovateľov má aj na Instagrame. Podelila sa s nami o svoje obľúbené instagramové profily.

LucyPug žije krásou a jej výber vás očarí. Za instagramovými profilmi, ktoré pre vás vybrala, nájdete štyroch šikovných ľudí – foodstylistku, interiérového dizajnéra, cestovateľa a módnu blogerku, ktorá sa so sledovateľmi delí o svoje triky. 

Inšpirujte sa pri skladaní svojho nového paušálu obľúbenou vlogerkou a získajte 2 × 10 GB extra dát na používanie Youtube a Instagramu Viac o LucyPug O2 SMART Paušále

@stvoryzkuchyne

Martina Dorkinová, ktorá tvorí profil Stvory z kuchyne, vás v jednom príspevku prenesie do kuchyne vašej babičky, keď ste boli dieťaťom, a hneď v ďalšom príspevku ponúkne nespútaný experiment s originálnymi prísadami. Pritom používa vtipný jazyk plný zdrobnenín.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stvory z Kuchyne (@stvoryzkuchyne) on


„Je to môj obľúbený profil na inšpiráciu v kuchyni,“ prezrádza LucyPug, ktorá oceňuje aj krásny jednotný štýl fotografií a skvelé kompozície. „Najviac ma teší, že za týmto krásnym profilom na zahraničnej úrovni je mladá Slovenka,“ dopĺňa.

@paigearminta

Blogerka Paige Arminta Watts ukazuje, ako všedne vznikajú čarovné módne fotky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by paige arminta watts (@paigearminta) on


„Najskôr ide o typický blogerský instagramový profil plný pózovacích fotiek. Táto slečna sa ho však rozhodla trošku oživiť. Do každého príspevku pridáva aj tzv. behind the scenes video. Je veľmi zaujímavé sledovať, ako vtipne fotky vznikajú,“ vysvetľuje LucyPug.

@momimfine

„Milujem nápadité príspevky a tento cestovateľ poňal naozaj nápadito celý svoj profil. Fotí na rôznych miestach sveta s tabuľkou Mom I’m fine (Mama, som v poriadku),“ približuje LucyPug tvorbu Jonathana Kubbena Quiñoneza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jonathan Kubben Quiñonez (@momimfine) on


„Často sa nachádza aj na rôznych adrenalínových miestach, kde je spojenie nápisu a miesta naozaj originálne. Nápis sa už stal jeho značkou a postavil na ňom celý svoj merch, čo považujem za veľmi chytrý marketingový plán,” hovorí.

@interiordesignideas

Tvorcovia profilu Interior Design Ideas zhromažďujú zaujímavé návrhy interiérov z celého Instagramu a ich výbery si získali aj LucyPug.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Interior Design Ideas (@interiordesignideas) on


„Pri zariaďovaní nášho bytu som tu často čerpala inšpiráciu. Bytový dizajn som chcela vždy študovať a neskôr sa mu aj venovať, preto ma každý podobný profil fascinuje,” vyznáva sa.

Vyberte si svoj O2 SMART Paušál a užívajte si extra dáta na obľúbené aplikácie. Ak sa rozhodnete pre LucyPug O2 SMART Paušál, získate nielen neobmedzené volania, SMS a MMS a základný balík 3 GB dát, ale aj 2 × 10 GB extra dát na používanie Youtube a Instagramu. Ak si chcete do svojho paušálu vybrať iné aplikácie, kliknite na www.o2.sk.

LucyPug

Je jedna z najznámejších slovenských vlogeriek. Jej oddychové videá o móde, líčení a životnom štýle na jej YouTube kanáli sleduje viac ako pol milióna divákov a na Instagrame má viac ako 700 000 fanúšikov.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Zdenka Studenková odporúča: 4 seriály z ponuky HBO GO, ktoré by ste si mali pozrieť

Vo výbere obľúbených seriálov hereckej ikony nájdete intímnu drámu, výpravnú fantasy ságu aj historický triler.

Zdenka Studenková je veľkou fanúšičkou seriálov. Vyberá si naprieč rôznymi žánrami, pričom kladie dôraz na umelecké spracovanie a hĺbku emócií. Keďže je skúsenou herečkou, dokáže oceniť scenár aj produkciu. Prezradila nám, ktoré seriály z ponuky HBO GO odporúča a prečo. 

Inšpirujte sa pri skladaní svojho paušálu známou herečkou a získajte predplatné služby HBO GO aj 10 GB extra dát na jej sledovanie. Zistite viac o Zdenkinom O2 SMART Paušále

Zdenka Studenková si zážitok zo sledovania najradšej vychutnáva doma a na jedno posedenie si pozrie aj tri diely.

Impérium – Mafia v Atlantic City/Boardwalk Empire
historická gangsterská dráma

Seriál Impérium – Mafia v Atlantic City sa odohráva v americkom meste plnom kasín v čase prohibície v 20. rokoch minulého storočia. Sleduje osud politika Nuckyho Thompsona, ktorý konšpiruje s gangstrami.

Foto: © 2010 Home Box Office, Inc.

Herečka Zdenka Studenková oceňuje najmä herecké výkony. „Steve Buscemi, ktorý si v tomto seriáli zahral hlavnú úlohu, je veľký herec. Baví ma, ako on aj jeho kolegovia modelujú svoje postavy. Nič v seriáli nie je na prvú, je tam zjavná herecká ekvilibristika. Vždy ma prekvapí, ako v tej ktorej situácii zareagujú,“ vysvetľuje.

„Oceňujem aj nečakané dejové zvraty a dramaturgiu, ktorá výborne pracuje s ľudským podvedomím,” dopĺňa Zdenka ďalšie dôvody, pre ktoré si seriál obľúbila.

Hra o tróny/Game of Thrones
výpravná fantasy sága

„Tento seriál je základ a musí ho vidieť každý,“ hovorí Zdenka Studenková o dobrodružno-fantastickej ságe Hra o tróny, ktorá vznikla podľa knižnej série od Georgea R. R. Martina. Jej slová potvrdzujú nielen zástupy fanúšikov, ale aj kritici. Zarytí fanúšikovia tvrdia, že sa od seriálu nevedeli odtrhnúť a úplne zmenil ich pohľad na televíznu tvorbu.

Foto: © 2011 Home Box Office, Inc.

Hru o tróny s výpravnou produkciou si populárna herečka obľúbila nielen pre nádherné scenérie a prepracované dejové línie, ale aj komplexné postavy a herecké výkony vyrážajúce dych.

Černobyľ/Chernobyl
miniséria o pozadí nukleárnej katastrofy

„Mám rada dokumentárne seriály, pretože dokážu do detailov ozrejmiť historické udalosti. Divadelné predstavenie trvá okolo troch hodín a to je príliš krátko na to, aby sme mali priestor kompletne vysvetliť historické pozadie,“ hovorí Zdenka.

Foto: © 2019 Home Box Office, Inc.

„V programe Slovenského národného divadla máme hru Dnes večer nehráme, ktorá mapuje udalosti Nežnej revolúcie. Seriál Černobyľ je naozaj skvelý a predstavuje výborný úvod práve k tejto hre. Ukazuje v priamom svetle obludnosť minulého režimu a odhaľuje dôvody, prečo sa nemohol udržať,“ približuje.

MatkaOtecSyn/MotherFatherSon
intímna rodinná dráma z prostredia moci 

Seriálový triler o naštrbených vzťahoch v rozpadnutej rodine, ktorej členovia sa pohybujú v politike a médiách, si získal aj Zdenku Studenkovú. Oceňuje ho najmä pre jeho hĺbku a vnorenie sa do témy.

Foto: © BBC

„Som veľká fanúšička kníh. Jedným z mojich obľúbených autorov je Rob Tom Smith. Keď som pozerala seriál MatkaOtecSyn, hovorila som si, že ho musel napísať famózny scenárista. Aké bolo moje prekvapenie, keď som sa dozvedela, že scenár písal práve Rob Tom Smith,” približuje.

Vyberte si svoj O2 SMART Paušál a užívajte si extra dáta na obľúbené aplikácie. Ak sa rozhodnete pre Zdenkin O2 SMART Paušál, získate nielen neobmedzené volania, SMS a MMS a základný balík 3 GB dát, ale aj predplatné služby HBO GO s 10 GB extra dát na jej sledovanie a ďalších 10 GB dát na používanie appky WhatsApp. Ak si chcete do svojho paušálu vybrať iné aplikácie, kliknite na www.o2.sk


Máte v ruke nový smartfón? Týchto 6 vecí by ste mali spraviť ako prvých

Čítaj viac

5 smartfónov, ku ktorým dostanete v O2 aj druhý mobil

Čítaj viac

Nové tváre O2 Luddo a Moya spoznávajú svet ľudí

Čítaj viac