Pozrite si extrémne odolné telefóny, ktoré oceníte v horách

Ak ste vášniví turisti, dobre viete, že niekedy vám príroda prichystá o niečo drsnejšie podmienky oproti tým, aké máte v pohodlí domova či kancelárie. Tieto telefóny do lesa nie sú iba smart, ale vydržia oveľa viac, ako ich mestskí kolegovia.

Ak ste vášniví turisti, dobre viete, že niekedy vám príroda prichystá o niečo drsnejšie podmienky oproti tým, aké máte v pohodlí domova či kancelárie. Tieto telefóny do lesa nie sú iba smart, ale vydržia oveľa viac, ako ich mestskí kolegovia.

Caterpillar S30

S30 je už na prvý pohľad ako stvorený pre skutočne náročné podmienky. Je nielen odolný voči vode a parchu (certifikát IP 68), ale spĺňa vojenský štandard MIL-STD-B10G, čo znamená odolnosť voči soli, vlhkosti, dažďu, vibráciám, slnečnému žiareniu, prevozu a teplotným šokom (zvláda extrémne nízke aj vysoké teploty). Taktiež zvládne bez ujmy pád na betón z výšky až 1,8 m.

Telo má navyše tvarovaný povrch tak, aby pevne sedel v ruke, dokonca zvládne aj prácu a ovládanie v rukaviciach. Navyše má S30 dostatok výkonu aj na multimédiá. O vaše spojenie so svetom sa postará rýchla sieť LTE a štvorjadrový procesor pobeží dostatočne dlho vďaka 3 000 mAh batérii. Vaše zážitky si môžete zaznamenať s 5 MPx fotoaparátom s možnosťou záznamu FullHD videa.

Caterpillar S60

Táto odolná húsenica má všetky výhody vyššie spomenutej S30 (certifikát IP 68 a vojenský štandard MIL-STD-B10G) a ešte niečo navyše. Pýši sa zabudovanou termokamerou, ktorá dokáže snímať teplotu objektov vzdialených 15-30 metrov, dokonca aj cez dym či iné prekážky.

Bojíte sa v noci medveďov či inej zveri? S týmto telefónom zistíte, či sú naozaj nablízku. O hladký chod telefónu sa stará 8-jadrový procesor s 3 GB RAM a veľkokapacitnou 3 800 mAh batériou. Cez deň môžete fotiť krásy prírody s 13 MPx fotoaparátom a ak vám náhodou padne do vody, do hĺbky 5 metrov vydrží až hodinu bez akejkoľvek ujmy.

Samsung Galaxy Xcover 4

Ďalší odolný spoločník na turistiku (certifikát IP 68 a vojenský štandard MIL-STD-B10G). Musíte prebrodiť rieku? Žiadny problém, tento borec vydrží až polhodinu vo vode do hĺbky 1,5 metra. Krásy okolia odfotíte s 13 MPx zadným a 5 MPx predným fotoaparátom. Vstavanú pamäť 16 GB si môžete pomocou microSD rozšíriť až na 256 GB.

LG G6

Vlajková loď LG s kvalitami ako jeho vyššie spomenutí kolegovia (certifikát IP 68 a vojenský štandard MIL-STD-B10G) a unikátnym displejom s uhlopriečkou 5,7″, ktorý zaberá 80 % čelnej strany a disponuje pomerom 18:9. Pred poškriabaním a rozbitím ho chráni odolné krycie sklo Corning Gorrilla Glass 3.

Poteší váš zadný duálny širokouhlý 13 MPx fotoaparát, ktorým zaberiete až 125° plochy, takže kvôli dobrému záberu nemusíte ustupovať dozadu a neriskujete nebezpečný pád. Na dokonalé fotky vám poslúži 32 GB úložisko, ktoré môžete rozšíriť až na 2 TB!

Bonus z iného súdka: Nokia 3310 (2017)

Nástupca legendy sa tiež svojím spôsobom hodí na výpravy do lesa, ale skôr pre nenáročných turistov. Je ľahký a nezaberá veľa miesta. S extrémne dlhou výdržou jeho batérie sa nemusíte báť, že by sa vám vybil v strede dňa.

Nevýhodou však je, že ak sa stratíte, nedisponuje GPS navigáciou, takže sa budete musieť spoľahnúť na svoje vedomosti z prírodovedy. Tento telefón sa najviac hodí ako náhrada za váš bežný smartfón, ktorý nechcete brať do prírody, keďže nespĺňa parametre vyššie spomínaných borcov.

Neustále rozširujeme pokrytie rýchlym LTE internetom na území Slovenska, aby ste aj na horách mohli pochváliť na sieťach či nájsť pomoc, keď je treba. Preneste si číslo do O2 a užívajte si férové výhody v meste či v lese.

Máte záujem o prenos čísla?

Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo
a budeme vás kontaktovať.
Radi vám poradíme a pomôžeme.
Nechajte nám vaše telefónne číslo a zavoláme vám
v priebehu najbližšieho pracovného dňa.
Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Novú vlajkovú loď Samsungu môžete mať medzi prvými a ešte pri tom aj ušetriť.

Samsung v auguste predstaví svoje nové vlajkové lode, smartfóny Galaxy Note10 a Galaxy Note10+. Novinky si môžete predobjednať od 7. 8. 2019 do 22. 8. 2019 vyplnením tohto formulára.

Prečítajte si: Samsung Galaxy Note10 predstavuje skutočne sofistikovaný telefón

Ak spolu s predobjednávkou odpredáte svoje staré zariadenie, môžete získať aj finančný bonus do výšky 580 €*. Nárok na bonus je podmienený predregistráciou na webovej stránke www.novysamsung.sk v období od 7. 8. do 22. 8. 2019. Bez predregistrácie nárok na bonus zaniká.

Postup výmeny starého zariadenia

Podmienky finančného bonusu

  • Predobjednávka nového Sasmung Galaxy Note10 alebo Note10+ od 7. 8. 2019 do 22. 8. 2019.
  • Registrácia starého zariadenia a doregistrovanie údajov nového Samsung Galaxy Note10 alebo Note10+ na www.novysamsung.sk od 23. 8. 2019 do 30. 9. 2019.
  • *Suma 580 € reprezentuje najvyššiu výkupnú cenu použitého Samsung Galaxy Note9 128 GB Dual Sim.

Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac