Dáta zadarmo získate na viac ako 150 miestach. Aj vo svojej obývačke

Oddychovať sa má aktívne. Objavíte pri tom zaujímavé zákutia Slovenska.

Kedy sa vám naposledy stalo, že vám Bojnický zámok obnovil dáta na mobile? A čo tak Štrbské Pleso? Že nikdy? Niet sa čomu čudovať. Hrady, kúpaliská aj parky si už svoje dáta dávno minuli. Aj vy by ste stále surfovali, keby ste museli sedieť na mieste stovky či tisíce rokov.

V O2 však teraz vymysleli plán. Ten nie len poteší tieto prastaré miesta, ale zároveň vás motivuje k tomu, aby ste k nim prišli na návštevu. Aby neboli sami. A vy tak možno  konečne vstanete z gauča či sedačky, prestanete hrať Counter Strike a vydáte sa von. Lebo oddychovať sa má toto leto aktívne.

Dobite si dáta na viac ako 150 miestach po Slovensku

Viac ako 150 miest po celom Slovensku dostalo masívnu zásobu dát. Až toľko, že ich majú na rozdávanie. Ak ste zákazník O2, stačí na tieto miesta prísť, ohlásiť sa cez aplikáciu O2 Extra výhody a dostanete toľko dát, koľko máte vo vašom internetovom balíčku.

Ak balíček nemáte, poteší vás aspoň 100 megabajtov.

Ako zistíte, ktoré miesta dostali túto extra porciu? Navigáciou vám bude opäť aplikácia O2 Extra výhody. Viac informácii nájdete na www.extradata.o2.sk.

Nikam sa vám v týchto horúčavách nechce?

Kto má v hlave, nemusí mať v nohách. Ak správne odpoviete na tento kvíz, získate dáta zadarmo priamo vo svojej obývačke.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

O2 a ESET prinášajú zákazníkom a ich deťom bezpečnejší internet

Vďaka dvojici aplikácií bude váš mobil chránený pred vírusmi, falošnými stránkami a krádežou, zároveň budete mať prehľad o tom, čo robia vaše deti.

Denne sa prihlasujeme do mnohých online služieb, prostredníctvom ktorých narábame so svojimi osobnými údajmi alebo peniazmi. Snaha o bezpečnosť a ochranu týchto údajov je preto na mieste.

A to je aj dôvod, prečo sa operátor O2 v tomto úsilí spojil so svetovou špičkou v oblasti internetovej bezpečnosti – s firmou ESET.

Zákazníci O2 si budú môcť zabezpečiť svoj internet s dvojicou aplikácií spoločnosti ESET prostredníctvom mesačnej platby. Prvá z dvojice, ESET Mobile Security – O2 Edícia, robí surfovanie na internete cez smartfón alebo tablet bezpečnejšie. Tej sekunduje ESET Parental Control, ktorá umožňuje rodičom nastaviť si s deťmi pravidlá na používanie mobilu.

„O2 záleží na bezpečnosti používateľov v online prostredí. Aj preto sme sa rozhodli ponúknuť O2 edíciu obľúbených aplikácií, ktoré slúžia nielen na antivírusovú ochranu zákazníkov, ale aj na ochranu detí pred nástrahami internetu a mobilných zariadení. Hlavnou výhodou je možnosť mesačnej platby prostredníctvom O2 faktúry alebo stiahnutím z kreditu na predplatenej karte,“ uviedol René Parák, riaditeľ korporátnej komunikácie spoločnosti O2.

eset

Aplikácia ESET Mobile Security

Aplikácia ESET Mobile Security – O2 Edícia je určená pre zariadenia s OS Android a zákazníci si ju môžu stiahnuť na Google Play Store. Za 1 euro mesačne je zákazník stále chránený počas surfovania na internete, online nakupovania alebo zdieľania na sociálnych sieťach, či chatovania.

Zahŕňa v sebe antivírusovú ochranu, ochranu pred falošnými webovými stránkami, ktorých cieľom je získať osobné údaje, či bezpečnostný audit. Zároveň obsahuje Anti-Theft funkciu, ktorá chráni zariadenie pred neoprávneným použitím pri jeho strate alebo krádeži.

Aplikácia ESET Parental Control

S aplikáciou ESET Parental Control pre OS Android majú rodičia istotu, že ich deti sú na internete v bezpečí. V cene 2 eurá mesačne si ju môže zákazník nainštalovať do rôznych zariadení bez obmedzenia ich počtu. Obsahuje webového a aplikačného ochrancu, časové limity, či detailné reporty a rodičovské správy.

Zároveň dokáže aj lokalizovať polohou dieťaťa, ktorú môže rodič skontrolovať priamo v aplikácii, či portálu my.eset.com.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Tipy, ako si preniesť fotky, kontakty a appky zo starého smartfónu do nového

Čítaj viac

Stiahnite si jednu z týchto 6 appiek a naučte sa každý deň niečo nové

Čítaj viac

Huawei P smart 2021 sme zmenili na herné zariadenie. Čo sme si na ňom zahrali?

Čítaj viac