Veľké batérie v týchto smartfónoch vás nenechajú v štichu

Mnoho z nás sa niekoľkokrát denne pozrie na telefón v nádeji, že ešte nie je vybitý a má šťavu aspoň na cestu domov autobusom alebo na vyplnenie iného voľného času. Z ponuky O2 sme vybrali mobilné telefóny s najväčšou výdržou batérie.

Caterpillar S60 – Vydrží veľa

Ak máte radi výlety do prírody a nechcete mrhať úložným priestorom v batohu kvôli externej nabíjačke, Cat S60 je výborný spoločník. Okrem faktu, že ide o naozaj odolný telefón, ktorý čo-to znesie, ukrýva v sebe batériu s kapacitou 3 800 mAh. Pri bežnom užívaní telefón vydrží bez potrebného dobíjania 2-3 dni. Telefón navyše disponuje funkciou rýchleho nabíjania Quick Charge 2.0. S kompatibilnou nabíjačkou ho dokážete nabiť po úplnom vybití na 100 % za 60 až 90 minút.

Nubia N1 – Dobre poslúži a nezapotí sa

Dominantou tohto cenovo dostupného mobilného telefónu je batéria s kapacitou 5 000 mAh. Výrobca sa pýši nízkou spotrebou, výborne optimalizovaným systémom, čo v kombinácií s batériou zaručuje dlhý výkon bez potrebného dobíjania. Životnosť batérie na jedno dobitie na 100% je až 3 dni pri strednom zaťažení. S 5,5“ obrazovkou je tento telefón ideálny na pozeranie filmov a hranie hier, čo si môžete vďaka jeho veľkej batérii užívať naplno a bez obáv.

Honor 8 Pro – Poctivý pracant

Pri väčších mobilných telefónoch sme zvyknutí na batérie s kapacitou okolo 3 000 mAh. Potešujúce teda je, že tu výrobca nešetril a pod kapotu pridal 4 000 mAh batériu. Nízka spotreba a vyvážený systém zaručuje výdrž batérie pri vysokom zaťažení takmer dva dni. Pri pravidelnom sledovaní sociálnych sietí a sem-tam nejakého videa nám po jednom dni ostane približne 30 % batérie. Vďaka podpore rýchleho nabíjania je telefón schopný nabiť tretinu batérie za 30 minút a na 100 % sa dostaneme do dvoch hodín.

Huawei Mate 9 – Ideálny na zábavu

Huawei nám pravidelne prináša kvalitné mobilné telefóny, pri Mate 9 bol však výrobca štedrejší ako obvykle a do telefónu ukryl batériu s kapacitou 4 000 mAh. Optimalizovaný systém a hardvér zaručujú výdrž batérie na 2-3 dni. Napríklad za jednu hodinu pri sledovaní videí pri plnom jase stratíte z batérie len 7 % a pri hodine počúvania hudby len 4 %. Mobilný telefón má podporu Quick Charge, takže s kompatibilnou nabíjačkou je telefón nabitý na 100 % už za 70 minút. Vďaka obrazovke veľkej až 5,9“ je tento mobilný telefón ideálny na zábavu a sledovanie videí.

Nokia 3310 – Kvalita osvedčená časom

Kapacita batérie v tomto telefóne je len 1 200 mAh, no vďaka absencii operačného sýtemu a prístupu na dáta iba cez 2,5 G vydrží veľmi dlho. V pohotovostnom režime telefón podľa výrobcu vydrží až 744 hodín (31 dní), 51 hodín pri počúvaní hudby a 22 hodín pri nepretržitom hovore. Tento jednoduchý mobilný telefón ocení každý, kto si nepotrpí na internet, aplikácie a mobilný telefón používa výhradne na volanie a písanie správ.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac