Videá, ktoré sú dôkazom, že Nokia 3310 prežila takmer všetko

Neprekonateľná Nokia 3310 je aj po rokoch jednotkou v odolnosti. Prežila takmer všetko. Vodu, zmrazenie aj pády z výšok.

Nokia 3310 si od uvedenia na trh v roku 2000 vyslúžila označenie nezničiteľného telefónu, ktorý vydrží aj najhoršie zaobchádzanie. Telefón nám niekoľkorát spadol bez ujmy a nemuselo ho zničiť ani obliatie vodou. Niektorým nadšencom to ale nedalo a odolnosť telefónu vyskúšali v extrémnych podmienkach.

Náhrada za otvárač

Nokia nám síce neponúkla žiadne aplikácie či selfie fotoaparát, no ktorým smartfónom by sme v dnešnej dobe mohli otvárať sklenenú fľašu?

Silnejšia než kladivo

Jej odolnosť by mohla konkurovať kameňu. Nokia 3310 zvládla aj silný úder kladivom.

 

Vynovená 3310 bude už čoskoro v predaji. Kým čakáte, pozrite si aktuálnu ponuku Nokia telefónov Viac info.

 

Pád z výšky

Nad pádom telefónu z dvoch metrov sme len mávli rukou, z tretieho poschodia to tiež nebola tragédia. Čo sa ale stalo, ak telefón spadol z výšky 460 metrov?

Utopenie v Coca-Cole

Nokiu 3310 nezničil ani kúpeľ v sladkom nápoji.

Boj s mečom

Odolné telo telefónu nepoškriabal ani japonský meč.

Mixér už bol nad jej sily

Nové technológie priniesli ale produkty, s ktorými sa Nokia 3310 pustila do boja, no žiaľ, márne.

Na odolnosť a výdrž batérie, ktoré sme si užívali s Nokiou 3310, nedáme dopustiť. Čo by ste povedali na to, ak by ste sa k obľúbenému telefónu mohli vrátiť aj dnes? Nezničiteľná Nokia 3310 sa po 17 rokoch vracia vo výrazne modernizovanej podobe.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Dočkali sme sa, nová Nokia 3310 je v predaji

Nokia 3310 zostáva verná svojej povesti. Zvládne vyše 21 hodín hovorov alebo neuveriteľných 31 dní v stand-by móde.

Po 17 rokoch od uvedenia a 126 miliónoch predaných kusoch sa v modernom prevedení vracia legendárna Nokia 3310. Telefóny za 59 € sú už v predaji. Ponáhľajte sa, počet kusov je zatiaľ limitovaný.

Nová Nokia poteší tých, ktorí nedajú dopustiť na klasické tlačidlové ovládanie, ale aj outdoorových nadšencov a manažérov, ktorí radi trávia víkendy s rodinou bez zbytočných aplikácií.

Farebné kryty nepotrebujete

Nová Nokia 3310 prichádza vo viacerých farebných prevedeniach, aby sa hodila naozaj každému. Na výber máte lesklú červenú a žltú alebo matnú tmavomodrú a sivú.

Výdrž batérie nesklamala

Máte jednu nabíjačku doma, jednu v aute, jednu v práci a ešte jednu externú, keby niečo? S novou Nokiou takéto „nabíjacie stratégie“ nepotrebujete – 3310 zostáva verná svojej povesti a poskytuje výnimočne dlhú výdrž batérie.

Zvládne vyše 21 hodín hovorov alebo neuveriteľných 31 dní v stand-by móde. Maratónec je späť – výborné na túry, letné dovolenky či dlhšie cesty.

Displej je čitateľnejší

Malý jednofarebný displej so zeleným podsvietením je minulosť. Tešiť sa môžete na 2,4” polarizovaný zakrivený displej na lepšiu čitateľnosť na silnom slnku. S rozmermi 115.6 × 51 × 12.8 milimetrov je Nokia 3310 priam identická so starou verziou, no je takmer o polovicu užšia a ľahšia, až o 53 gramov.

Poteší aj vylepšená hra Snake

Hádam niet človeka, ktorý by nemiloval klasickú hru Snake. Na novom farebnom displeji a s moderným 3D vzhľadom vás bude baviť ešte viac. Pamätáte si svoje najvyššie skóre? Trúfate si prekonať ho?

Fotenie bez problémov, hudba a k tomu dual SIM

Na jednoduché fotenie vám poslúži 2 MPix fotoaparát s LED bleskom. Na fotky a ostatné súbory čaká MicroSD pamäťový slot, ktorý pojme karty až do veľkosti 32 GB. Bez problémov môžete fungovať na dvoch SIM kartách vďaka variantu dual SIM.

Po vybití si telefón nabijete cez Micro USB konektor a nechýba ani 3,5 mm jack na počúvanie vašej obľubenej hudby.

 Zdroj: Nokia

  Zdroj: Nokia

Vybrali ste si svoju farebné verziu novej Nokie? Počet kusov je zatiaľ limitovaný, preto neváhajte, a poďte si po svoj nový telefón rovno do eshopu O2.


Lifetech: Čo je nové