Vyhrajte na Sóde Xiaomi Redmi Note 3

Odpovedzte na 3 otázky a vyhrajte nový smartfón.

Spoločnosť Xiaomi je tretím najväčším výrobcom telefónov na svete, hneď po Samsungu a Apple. Vďaka tomu si firma vyslúžila prezývku „Apple východu“. Je dokonca držiteľom svetového rekordu v počte predaných zariadení v priebehu 24 hodín na jednom mieste.

Teraz máte jedinečnú možnosť zapojiť sa do 10. januára 2017 do našej súťaže a vyhrať jeden z najlepšie sa predávajúcich telefónov Redmi Note 3 z dielne tejto značky.

Ako na to?

SÚŤAŽ BOLA DŇA 10.1.2017 UKONČENÁ. Z prihlásených odpovedí sme vyžrebovali jedného výhercu, ktorý bude kontaktovaný emailom. Výhercu súťaže uvádzame aj na webovej stránke Výhercovia súťaží O2. Všetkým zapojeným ďakujeme a držíme palce.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Slovensko zahalené do hmly

Hmla vie byť krásna, keď sa na ňu pozeráte zhora.

Hmla nemusí byť iba ubíjajúco sivá. Dokumentarista a fotograf Tomáš Hulík pripravil set fotografií, ktoré vo vás vyvolajú túžbu zažiť ich.

Nie svojou priezračnosťou, ale práve tým, čo na nich nevidno. Keď sa Slovensko ponorí do hmly.

hrad Devín

Dúbrava

hrad Devín

Spišský hrad, UNESCO World Heritage site

Tomáš Hulík je prírodovedec, dokumentarista a fotograf. Vášeň pre cestovanie a láska k prírode sa pretavili aj do jeho práce. Cestuje nielen svetom, ale najmä po Slovensku, aby zachytával to, čo sa pomaly vytráca. Jeho prácu môžete sledovať na stránke www.tomashulik.eu.


Lifetech: Čo je nové