O2 rozširuje Extra výhody, odmení vás za návštevu Tatier

V súťaži môžete získať zľavy na ubytovanie, poistenie v horách, turistické oblečenie, slnečné okuliare či kozmetiku.

Rozšírená ponuka Extra výhod bude tentokrát zameraná na podporu turizmu. Miesta ako Chata pri Zelenom Plese, vodopád Skok, Chopok či Chata pod Rysmi vám ponúkajú nielen športové vyžitie a oddych v prírode, ale vďaka novej súťaži môžete získať každý týždeň aj zaujímavé ceny.

Nová kampaň sa realizuje v spolupráci s Tatry Mountain Resorts a.s. a nadväzuje na ďalšie úspešné súťaže, kde je možné získať zľavy na ubytovanie, poistenie v horách, turistické oblečenie a doplnky, slnečné okuliare či kozmetiku. Postup zapojenia sa do súťaže je veľmi jednoduchý.

Ako sa zapojím?

Po stiahnutí aplikácie O2 Extra Výhody zákazník klikne na Extra výhodnú turistiku a vyberie si miesto, na ktorom sa v Nízkych či VysokýchTatrách práve nachádza.

Po označení svojej polohy je okamžite zaradený do súťaže o atraktívne ceny. „Naším cieľom je motivovať ľudí k tomu, aby okrem miest v zahraničí spoznávali aj Slovensko, ktoré ponúka nádhernú a unikátnu prírodu. K zapojeniu sa do súťaže stačí aj jedno navštívené miesto. Platí však pravidlo, že čím viac miest navštívite, tým väčšia je vaša šanca na výhru, prezradila Tereza Molnár, hovorkyňa O2 Slovakia.

Pravidlá súťaže

Súťaž bude prebiehať v 10 týždňových kolách so začiatkom 26. 6. 2017 a koncom 3. 9. 2017. V každom kole bude vyhlásených 30 výhercov, pričom na záver sa bude žrebovať 40 výhercov z celkového počtu súťažiacich, ktorí sa zapojili v ktoromkoľvek týždni od začiatku vyhlásenia súťaže.

Skvelé ceny

Hlavné ceny do súťaže venoval Tatry Mountain Resorts a.s., top prevádzkovateľ horských stredísk a turistických služieb v regióne strednej a východnej Európy.

Medzi hlavné ceny patrí pobyt pre dve osoby v Hoteli Pošta, rodinný pobyt v hoteli Galeria Thermal so vstupom do aquaparku Bešenová, ale aj výlet lanovkami na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V rámci týždenných cien môžete vyhrať celodenné vstupy do aquaparkov či výlet lanovkou na Chopok.

Tu nájdete podrobné pravidlá súťaže a ceny, o ktoré sa hrá.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac