Čo potrebuje muž, aby zbalil ktorúkoľvek ženu?

Nezáleží pritom, akú povahu, farbu vlasov, vek alebo povolanie majú. Funguje to na všetky.

A potrebujete k tomu len jednu jedinú vec a zaručené baliace techniky vhodné pri každej žene, ktoré sme si pre vás pripravili v spolupráci s Martinom Šmahelom.

Kufor. Vyberte si taký, ktorý má štyri kolieska. Kufor na štyroch kolieskach sa jednoduchšie ovláda a menej zaťažuje chrbát.

Využite každý voľný priestor. Vyplňte každú jednu “dieru” v kufri. Napríklad do vnútra topánok skryte ponožky.

Neskladať, rolovať. Tak znie šikovná rada mladého muža. Oblečenie neskladajte, rolujte ho. Je to prehľadnejšie, kompaktnejšie a túto techniku oceníte aj pri krčivých materiáloch.

Horúca žehlička na vlasy? Vložte ju do obrátenej kuchynskej rukavice. Pri uponáhľanom odchode na letisko tak žiadna žena nemusí čakať, kým žehlička vychladne. Žiadne stresy či zmeškané lety. A bezpečnosť nadovšetko.

Zamotané káble všade. Ak nabíjačky, slúchadlá a iné kábliky po jednom zmotáte a uložíte do praktického puzdra, nemusíte potom tráviť čas lúštením zamotaných hlavolamov. Takto šikovne sa dá využiť napríklad puzdro od okuliarov.

Rozliata kozmetika v kufri? Nikoho nepoteší opaľovacie mlieko vyliate na nových šatách kúpených tesne pred odchodom na dovolenku. Ak svoju kozmetiku zabalíte do uzatvárateľného potravinového vrecka, vyhnete sa podobným nepríjemnostiam. Najhoršie, čo sa môže stať je, že sa kozmetika síce zničí, ale jej obsah stále zostane vo vnútri vrecka. Tú nepoškodenú vyberiete, opláchnete a môžete používať ďalej.

Pozrite si video, v ktorom Martin názorne ukazuje šikovné baliace techniky.

Niečo vám pred dovolenkou ešte stále chýba? Kliknite na O2 Extra výhody a vyberte si zo širokej ponuky toho, bez čoho sa v lete nezaobídete.

Tento článok je súčasťou víkendového vydania Sódy o mestskej turistike na Slovensku. Myslíme si, že je dôležité tráviť leto doma a spoznávať našu krajinu. S pokrytím od O2, 4G internetom môžete svoje zážitky zdieľať so svojimi blízkymi.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Máte nápad, ktorý zmení svet? Prihláste ho a získajte podporu najlepších a podiel z 1 milióna dolárov

Svetové zviditeľnenie, finančná podpora, osobný koučing a množstvo nových priateľov medzi podnikateľmi zo sveta. To všetko sa dá získať v medzinárodnej súťaži Chivas VENTURE určenej inovatívnym podnikateľom.


Podnikáte? Takto si vyberiete ideálny smartfón s paušálom

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové