Nádherné fotky výhľadov z hôr z celého Slovenska

Slovenské hory zachytené dvoma mladými dobrodruhmi.

Naša príroda má čo ponúknuť. Kvôli tomu najlepšiemu sa však niekedy treba niečo obetovať – napríklad teplú sprchu či mäkkú posteľ. Potom sa vám naskytnú pohľady, o ktorých ste možno netušili.

Kým ostatní mladí trávia víkendy v meste, Marek s Jankou sa vydávajú na cesty a dokumentujú čaro slovenských hôr v ich najzraniteľnejšej podobe. Rána a večery či dokonca noci trávia pod šírym nebom. Kto by sa chcel pridať, dvere má otvorené.

Stitched Panorama

Fotoprojekt tramper.sk/FB Marek Kikinder photography ktorý nedávno spustili Marek s Jankou, približuje ich potulky slovenskou prírodou, ale aj zahraničím. Každý svoj výlet nielenže zachytávajú, ale ponúkajú možnosť byť jeho súčasťou a podnikať tieto cesty s nimi.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Najkrajšie fotky obyčajných chvíľ s mamou od našich čitateľov

Za čas strávený s mamou nedostanete len jej úsmev, ale aj voľné dáta.

Vyjdite si s mamou na kávu, prineste jej kvety alebo urobte drobnosť, vďaka ktorej bude vedieť, že vám na nej záleží. Za čas strávený s mamou nedostanete len jej úsmev, ale aj voľné dáta.

„Každá mam vždy všetko zvládne s láskou, a preto si zaslúži náš obdiv a poďakovanie. Tak urobte radosť tej vašej a venujte jej svoj čas,“ vyzvala pred pár dňami Slovensko herečka, spisovateľka a mama Kristína Farkašová.

deti s mamou
dcéra s mamou
deti s mamou
syn s mamou, šťadión
dcéra s mamou, hory

Na jej výzvu zareagovali stovky synov a dcér. Viac ako 700 z vás vzalo mamu na kávu, na prechádzku alebo jej pomohlo s prípravou obeda.

Pozrite si najlepšie fotky tých, ktorí si na mamu našli čas a potešili ju spoločne strávenými chvíľami.

syn s rodičmi
dcéra s mamou, strechy mesta
dcéra s mamou, hory
dcéra s mamou
deti s mamou
muž s mamou
žena s mamou

 


Za účasť v Novembri 89 ju chceli vyhodiť zo školy. Ako revolučné dni prežívala tvár študentského hnutia?

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové