Motivácia detí k pohybu či zrušenie viazanosti. O2 oslavuje narodeniny a spomína na kľúčové momenty

Na ktoré momenty spomínajú aj dnes ľudia z O2 s nostalgiou? Spolu s nimi si pripomíname, koľko sa toho za 15 rokov v telekomunikačnom svete zmenilo.

Podpora pohybu, férovosť aj otváranie dôležitých tém. S akými hodnotami si spájate spoločnosť O2 vy?

Oslávte narodeniny s O2. Užite si službu VOYO na 3 mesiace ako darček

Ľudia z O2 nám porozprávali, ktoré míľniky im aj po rokoch robia radosť. Oslávte narodeniny spolu s nimi a získajte niekoľko darčekov, ktoré pre vás O2 pri príležitosti narodenín pripravilo.

Nezabudnem na okamih, keď sme postavili na hlavu doterajšie telco pravidlá
Ivica Augustovičová, vedúca oddelenia všeobecného práva

„Hoci mám medzi našimi produktmi iné srdcovky, moje najsilnejšie spomienky sa spájajú s O2 Fér. Tento okamih, keď sa vďaka O2 dovtedajšie zaužívané telco pravidlá postavili úplne na hlavu, sa už asi nebude opakovať. 

Celé uvedenie produktu od teasingovej kampane po uvedenie produktov a následné masívne porovnávacie kampane typu „vyskúšajte niečo iné“. Nikdy viac som už odvtedy neriešila toľko podaní konkurencie voči O2 na všetky možné úrady, štátne orgány, súdy či Radu pre reklamu.“

Najviac sa teším z projektu, ktorý motivuje deti k športu
Lucia Petrášová, riaditeľka komunikácie a značky

„Mám to štastie, že pracujem vo firme, ktorá robí naozaj veľa krásnych aktivít, na ktoré môžeme byť hrdí. Úprimne sa však asi najviac teším z projektu O2 Športová akadémia Mateja Tótha, ktorá najmä v dnešnej ťažkej dobe robí veľmi záslužnú a dôležitú prácu – motivuje tisíce detí k športu a dáva im tak zmysluplnú alternatívu trávenia voľného času formou pohybu a nie iba technológií.

Hneď po mojom príchode do O2 (už to pomaly bude 12 rokov) ma veľmi príjemne prekvapilo, že hodnoty férovosti, úprimnosti a ľudskosti, ktorými sa značka prezentovala navonok, sú súčasťou každodennej práce v O2 vrátane marketingu a marketingovej komunikácie. 

Zároveň som sa trochu obávala ‚korporátnosti‘ a oficiálnosti, keďže som do O2 prišla z prostredia naozaj neformálnej reklamnej agentúry. No moje obavy rozptýlilo napríklad už len to, že som do O2 nastupovala v januári, ale už v decembri som bola pozvaná na vianočnú párty, aby som sa zoznámila s kolegami. To bolo naozaj veľmi milé a mám na to pekné spomienky.“ 

Kampaň k Novembru ma fascinuje aj po rokoch 
Ivan Štubniak, špecialista sociálnych médií

„Najsilnejšia spomienka v O2 sa mi spája s momentom, keď som v O2 stretol svoju priateľku a dnes už manželku. Ale to nebola priamo aktivita O2. (smiech) 

Najsilnejšie na mňa zapôsobila prvá kampaň k 17. novembru. Priznám sa, že pred ňou som ani poriadne nevedel, prečo máme v ten deň voľno. Vedel som, že bola nejaká Nežná revolúcia, ale to bolo tak všetko. Keď O2 s touto kampaňou prišlo, doštudoval som si to. Vtedy mi bolo nad slnko jasnejšie, že takáto kampaň je veľmi dôležitá. Silná myšlienka a vynikajúco spracovaná. Každý rok sa opakuje a je vždy iná. Fascinuje ma to.

Čítajte aj: Učitelia hovoria, ako nadchli tisíce ľudí pre viac pohybu

Robí mi radosť, že O2 je značka s názorom. V dnešnej dobe je to veľmi dôležité. Rovnako dôležité je svoj názor aj podložiť skutkami. O2 to robí cez Férovú Nadáciu množstvom grantov. S tým sú spojené aj názorové kampane. Zdieľaj s rozumom, Nebuď pirát alebo aj už spomínaný 17. november sú všetko kampane, ktoré komunikujú dôležité témy, a myslím si, že majú veľký vplyv na spoločnosť, v ktorej žijeme.“

Nikdy nám nechýbala odvaha robiť veci inak
Jana Sekerová, riaditeľka ľudských zdrojov

„Do O2 som nastúpila v roku 2008 – v čase, keď sa spúšťalo prelomové O2 Fér, a ja som bola akurát tým človekom, ktorý každý deň posielal top manažmentu reporty s pribúdajúcimi počtami zákazníkov. Dodnes si pamätám, ako na ne netrpezlivo čakali. V tom čase sa mi vždy rozbúšilo srdce, keď konkurencia zverejnila kvartálne výsledky a mojou úlohou bolo spracovať údaje do grafov a odprezentovať, akým raketovým tempom nám rastie trhový podiel. 

Veľmi sa teším aj z toho, že okrem trhového podielu som vo firme vyrástla aj ja. V O2 nikdy nechýbala odvaha robiť veci inak ako ostatní, mne tu bolo umožnené úplne zmeniť oblasť pôsobenia a presunúť sa z financií na ‚people‘ oddelenie (štandardne oddelenie ľudských zdrojov).

Aj keď sme sa už rozrástli na veľkú firmu so 750 zamestnancami, stále sa snažíme zachovať si dynamiku, ako keď sme začínali – nefungujeme na prebujnelých administratívnych procesoch, know-how sa odovzdáva z človeka na človeka a stále sa tu niečo nové tvorí a vymýšľa. Ja sa preto aj po toľkých rokoch väčšinu dní do práce teším.“

Tešia ma aktivity, ktoré nás posúvajú bližšie k digitálnej budúcnosti
Igor Tóth, generálny riaditeľ

„Tých aktivít, ktoré mi v O2 robia radosť, je nesmierne veľa. Tešia ma veci, ktoré zlepšujú život našim zákazníkom a ktoré nás posúvajú bližšie k digitálnej budúcnosti. Či už zrušenie IVR, spustenie digitálneho operátora Radosť, alebo štart 5G siete. Za každou z nich stojí veľa úsilia a energie mojich kolegov, za čo im aj touto formou chcem poďakovať.

Jednou z najsilnejších spomienok bolo spustenie O2 Paušálu v roku 2012. Prvý paušál s telefónom a bez viazanosti a zároveň prvá propozícia, za ktorou som stál.“

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

K novému Samsungu Galaxy A53 5G dostanete slúchadlá Galaxy Buds Live ako bonus

Ak si očakávanú novinku kúpite hneď po uvedení na trh, šikovné slúchadlá získate bezplatne.

Samsung sa drží milej tradície a opäť k očakávanej novinke ponúka niečo navyše. Tentokrát vytvoril dvojicu s novým Samsungom Galaxy A53 5G a ikonickými bezdrôtovými slúchadlami Galaxy Buds Live. 

Aké slúchadlá si vybrať k smartfónu? Poradíme vám, na čo všetko treba myslieť

Jedna z najpopulárnejších sérií strednej triedy Samsung Galaxy A má nové prírastky. Najočakávanejší model Galaxy A53 5G bude už čoskoro dostupný aj na Slovensku. Na čo sa môžeme tešiť a aké sú najväčšie zmeny v porovnaní s predošlou generáciou?

Najzásadnejšou zmenou je nový čip Exynos 1280, ktorý je priamo z dielne Samsungu. Podporuje 5G, Wi-Fi 6 alebo bluetooth 5.2, má 8 jadier a bežného používateľa zrejme najviac zaujíma, čo v skutočnosti dokáže.

Môžeme si byť istí, že výkon Samsungu Galaxy A53 5G nebude za svojím predchodcom v ničom zaostávať. Má ísť o veľmi slušný čip strednej triedy, ktorý dobre poslúži aj hráčom. Smartfón beží na operačnom systéme Android 12 s nadstavbou One UI 4.

Rýchly displej so sýtymi farbami

Displej má uhlopriečku 6,5 palca, ak odpočítame zaoblené hrany, zostane k dispozícii 6,3 palca. Použitá je technológia Super AMOLED s rozlíšením FHD+ a obnovovacou frekvenciou 120 Hz, ktorá zabezpečuje plynulosť displeja. Zážitok z displeja vylepšuje aj technológia HDR10+ či svietivosť na úrovni 800 nitov. Displej teda ponúka krásne sýte farby, ostrý a najmä rýchly obraz bez zaváhaní, ktorý si užijete aj na silnom slnku. 

Z displeja minimálne odkrojí „priestrelová“ selfie kamera, ktorá má 32 Mpx a kvalitu 4K. Hlavný fotomodul je na čele s veľmi slušným 64 Mpx fotoaparátom so svetelnosťou f/1.8. Populárny širokouhlý fotoaparát má zorný uhol 123 stupňov a 12 Mpx. Makrofotoaparát a senzor na meranie hĺbky ostrosti, ktorý sa postará o pekne rozmazané pozadie na portrétoch, majú zhodne po 5 Mpx. Smartfón dokáže zaznamenať video vo vysokej kvalite 4K.

Narástla kapacita batérie a zmizol 3,5 mm jack konektor

Ďalšou zmenou v porovnaní s predošlou generáciou je kapacita batérie, ktorá narástla na 5 000 mAh. Podľa výrobcu vám vďaka rýchlemu nabíjaniu 25 W ukáže indikátor stavu batérie 100 % už po 80 minútach na nabíjačke. Bezdrôtové nabíjanie sa do Samsungu Galaxy A53 5G zatiaľ nedostalo, rovnako ani 3,5 mm jack konektor, ktorý sa vytráca čoraz častejšie.

Nechýba NFC na platby smartfónom. Čítačka odtlačkov prstov je ukrytá pod displejom a máte aj možnosť rozšíriť pamäť pomocou microSD karty. Ak by ste pamäťovú kartu nepoužili, môžete smartfón používať s dvojicou SIM kariet. 

Slúchadlá Galaxy Buds Live sú k Samsungu Galaxy A53 5G najlepšou voľbou 

Ak pre vás absencia 3,5 mm jack konektora znamená poohliadnuť sa po nových slúchadlách k smartfónu, máme pre vás tip. Galaxy Buds Live majú ikonický tvar, perfektnú ergonómiu a dizajnovo sú doslova jedinečné. Vaše uši nebudú unavené ani po celom dni s nasadenými slúchadlami. 

Tieto bezdrôtové slúchadlá sú ako prvé v sérii Buds vybavené funkciou aktívneho potlačenia okolitých ruchov. Zároveň vás však Buds Live neodizolujú od okolia úplne, teda ak na vás niekto prehovorí, budete ho počuť. Zabudované 12 mm meniče spolu so zvukom od AKG sa postarajú o priestranný príjemne basový zvuk. Na takéto malé slúchadlá je hudobný zážitok naozaj úchvatný. 

Počúvajte hudbu aj telefonujte

Samozrejmosťou je dotykové ovládanie či možnosť cez slúchadlá telefonovať alebo aktivovať hlasového asistenta, ktorý vám bude perfektne rozumieť aj vďaka štvorici zabudovaných mikrofónov v každej „fazuľke“. Galaxy Buds Live vydržia na jedno nabitie 6 hodín nepretržitého počúvania, vďaka puzdru sa výdrž predĺži na 21 hodín. Slúchadla môžete nabíjať bezdrôtovo alebo pomocou nabíjačky USB-C. Po 5 minútach nabíjania vydržia hrať približne hodinu. 

Je vám dvojica Samsung Galaxy A53 5G a Galaxy Buds Live sympatická? Môžete ich získať len za cenu smartfónu. Stačí si Samsung Galaxy A53 5G kúpiť u oficiálneho predajcu v čase od 17. 3. 2022 do 30. 4. 2022 (vrátane) a slúchadlá Galaxy Buds Live dostanete ako bonus. Ako na to?

Ako si uplatniť bonus pri kúpe Samsungu Galaxy A53 5G:

  1. Od 17. 3. 2022 do 30. 4. 2022 (vrátane) si kúpte Samsung Galaxy A53 5G u oficiálneho Samsung predajcu zapojeného do kampane. Rovnaký dátum musí byť na doklade o kúpe.
  2. Do 7. 5. 2022 treba nový smartfón zaregistrovať v aplikácii Samsung Members, v časti “Výhody”. Na registráciu budú potrebné osobné údaje, informácie o type nového Galaxy smartfónu, IMEI, dátum nákupu a fotografia dokladu o kúpe.
  3. Po schválení registrácie vám na uvedený email príde informácia o získaní nároku na bonus, teda slúchadlá Galaxy Buds Live.
  4. V aplikácii Samsung Members na zariadení, na ktorom ste registrovali Galaxy A53 5G, si po prijatí potvrdzujúceho mailu vygenerujete unikátny kód. Ten je potrebné vygenerovať najneskôr do 7 dní od prijatia potvrdzujúceho mailu.
  5. Unikátny kód si môžete uplatniť na stránke www.novysamsung.sk do 31. 5. 2022. Slúchadlá vám budú bezplatne zaslané na adresu, ktorú uvediete v objednávke.

Neprehliadnite:

Na jednu registráciu zákazníka je možné zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového prístroja.

Registráciu prístroja je možné uskutočniť jedine v mobilnej aplikácii Samsung Members a výlučne prostredníctvom prístroja, na ktorý chce zákazník uplatniť bonus.  


 ​​Samsung novinku so slúchadlami si v ponuke O2 môžete objednať už čoskoro k akémukoľvek O2 SMART paušálu na začiatok už od 0 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Užívajte si pohodlné platenie hodinkami. K Samsung Galaxy Watch4 44mm dostanete druhé smart hodinky ako darček

Čítaj viac

Týchto 5 hier vám spríjemní daždivé večery, ale dajte si pozor, sú návykové

Čítaj viac

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac