5 top marketingových nástrojov zo Slovenska

Viaceré výzvy v oblasti marketingu a podnikania sa dajú jednoducho automatizovať či zefektívniť. Pozrite si výber nástrojov zo Slovenska, ktoré by mal poznať každý dobrý marketér.

Šikovné slovenské talenty v uplynulých rokoch prišli na trh s mnohými dnes už celosvetovo známymi marketingovými a biznisovými nástrojmi.

V spolupráci s digitálnou marketingovou konferenciou Digital RULEZZ 2018 sme sa pozreli na najobľúbenejšie slovenské platformy, ktoré zjednodušia život marketérom, podnikateľom, vývojárom či vydavateľom internetového obsahu.

Strossle

Strossle je inteligentný odporúčací nástroj, ktorý si môže vydavateľ internetového obsahu zadarmo umiestniť na ľubovoľné miesta na stránke – ideálne na koniec článku, kde má čitateľ chuť pozrieť si ďalší obsah.

Umelá inteligencia vyhodnotí kontext a záujmy čitateľa a odporučí mu ďalší obsah na čítanie presne na mieru.

Priestor vo widgete je možné využiť aj na platenú kampaň a inzerovať svoj PR obsah na weboch, kde je táto platforma umiestnená. Na Slovensku je to dnes už viac než 50 známych obsahových platforiem ako napríklad Sóda, Markíza, Joj alebo Pravda.

Boosterberg

Boosterberg je šikovný pomocník na automatizáciu spúšťania a spravovania reklamných príspevkov na sociálnej sieti Facebook.

Praktická webová aplikácia maximalizuje efektivitu prostriedkov vložených do reklamy a zároveň šetrí čas, ktorý by človek inak venoval náročnej výkonnostnej analýze reklám a ich manuálnemu nastavovaniu.

SMBee

Social Media Bee je prispôsobiteľný nástroj na tvorbu prehľadov výsledkov kampaní zo sociálnych sietí.

Používateľovi umožňuje zostaviť si report na mieru z viac ako 50 metrík zo sietí Facebook, LinkedIn, Twitter a Instagram. Dáta sú zobrazované v reálnom čase, takže ich je možné prezentovať klientovi či širokej verejnosti v priamom prenose.

Exponea

Exponea je pokročilý analytický nástroj, ktorý bol pôvodne šitý na mieru potrebám slovenskej firmy Pixel Federation, no postupne prerástol do globálnej platformy pre marketingových a analytických odborníkov.

Slúži na hĺbkovú dátovú analytiku v reálnom čase a automatizáciu marketingu pre firmy podnikajúce na internete. Zaujímavosťou je, že je to prvá software-as-a-service platforma na svete, ktorá má integrovaného Facebook Messenger bota a virtuálneho asistenta Amazon Alexa.

AIMmonitor

AIMmonitor je výskumný projekt, ktorého cieľom je zjednotiť a spresniť meranie návštevnosti slovenských internetových médií. Dáta z AIMmonitor sú univerzálne uznávaným spoločným jazykom mediálnych agentúr a zadávateľov reklamy.

Výsledky výskumu návštevnosti sú verejne dostupné v online aplikácii, kde si užívatelia môžu pozrieť dáta o návštevnosti jednotlivých médií, ale aj ich konkrétnych sekcií či služieb.

Nettle

Predpokladá sa, že do roku 2020 budú konverzační boti postavení na umelej inteligencii pokrývať 85 % všetkých konverzácií zákaznického servisu firiem. Slovenský startup Nettle je v tejto oblasti jedným z priekopníkov.

Platforma pomáha firmám so spracovaním prirodzeného jazyka a návrhom zmysluplných konverzačných rozhraní. Firmám ponúka tvorbu vlastných chatbotov aj implementáciu vlastných nástrojov, z ktorých boti čerpajú dáta.


Viac o marketingových nástrojoch z tohto článku a mnoho ďalšieho sa dozviete na najväčšej slovenskej konferencii o digitálnom marketingu Digital Rulezz 2018.

Príďte 27. novembra 2018 do Starej tržnice a zistite viac od najnovších trendoch od kapacít internetového aj mobilného marketingu. Lístky si môžete kúpiť na tomto mieste.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Na najväčšiu konferenciu o digitálnom marketingu na Slovensku príde aj majiteľ Waze či manažér zo Shazam

Jeden deň, tri prednáškové sály, 25 spíkrov a viac ako 600 marketérov. To všetko čaká na návštevníkov konferencie Digital Rulezz 2018, ktorá patrí na Slovensku k najzaujímavejším eventom svojho druhu.

Digital Rulezz je najväčšia digitálna konferencia o internetovom a mobilnom marketingu na Slovensku. V poradí ôsmy ročník s podtitulom The Gamechanger sa bude tento rok konať 27. novembra 2018 v bratislavskej Starej tržnici.

Na konferencii sa predstavia poprední experti digitálneho marketingu zo Slovenska aj zo sveta. Svoju účasť už prisľúbili zvučné mená ako zakladateľ spoločnosti Waze Uri Levine, manažér spoločnosti Shazam William Menage či predseda správnej rady IAB Europe Constantine Karamas. Nebudú chýbať ani známe mená zo slovenských agentúr ako Michal Pastier zo Zaraguzy, Martin Woska z TRIADu či Peter Šebo z PS: Digital a mnoho ďalších.

Program bude počas dňa prebiehať v hlavnej prednáškovej sále a dvoch workshopových sálach. Medzi horúcimi témami nebudú chýbať ani zmeny v ochrane súkromia, natívna reklama, virtuálna realita, umelá inteligencia, chatboti, prípadové štúdie veľkých a malých značiek a konkrétne riešenia, ktoré majú potenciál byť game changermi v odvetví.

Do podujatia zostáva už iba necelý mesiac a lístky sa rýchlo míňajú, preto odporúčame registrovať sa čím skôr. Vstupenky na Digital Rulezz 2018 si môžete zakúpiť tu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Čo spája Separa, LucyPug, Lady Ziku, Fera Jokea a Zdenku Studenkovú? Majú vlastný paušál

Nový O2 SMART Paušál prináša neobmedzené volania, veľké objemy dát aj predplatné obľúbených appiek. Pri jeho zostavovaní sa môžete inšpirovať známymi tvárami.

Spoločnosť O2 prišla na začiatku novembra s novým O2 SMART Paušálom. Okrem neobmedzených volaní, SMS a MMS v rámci celej EÚ a veľkých objemov dát poskytuje aj predplatné a extra dáta na vybrané prémiové služby ako HBO GO, TIDAL, O2 TV či aplikácie denníkov SME a Denník N. Aby si zákazníci vedeli predstaviť kombinácie, ktoré nový paušál prináša, rozhodli sa v O2 osloviť influencerov a známe tváre.

Zistite viac o aplikáciách, ktoré si môžete vybrať v rámci svojho O2 SMART Paušálu. Prečítajte si

Každá zo šiestich oslovených osobností sa stala ambasádorom svojho O2 SMART Paušálu a prostredníctvom svojich sociálnych sietí predstavuje benefity a aplikácie, ktoré sa nachádzajú v paušále. Ktorý z nich vám bude najviac sedieť?

Separ O2 SMART Paušál

Známy slovenských raper Separ tak cez svoje sociálne siete komunikuje Separ O2 SMART Paušál, v ktorom má okrem extra dát na využívanie Instagramu aj predplatné hudobnej streamovacej služby TIDAL, ktorá ponúka viac ako 60 miliónov skladieb, videoklipy v špičkovej kvalite a ďalší atraktívny obsah.

Zákazníci s týmto paušálom získajú nielen neobmedzené volania, SMS a MMS v rámci celej EÚ a základný balík 3 GB dát, ale aj 10 GB na využívanie Instagramu a 10 GB na TIDAL aj s predplatným.

Fero Joke O2 SMART Paušál

Svoj paušál má aj internetový komik Fero Joke, ktorý vtipnými videami baví celé Slovensko.

Ten má vo svojom Fero Joke O2 SMART Paušále neobmedzené volania, SMS a MMS v rámci celej EÚ a 3 GB dát na bežné využívanie, ale aj balíček 2 × 10 GB extra dát na používanie Facebooku a Instagramu, ktoré sú mu zo všetkých aplikácií najbližšie.

Lady Zika O2 SMART Paušál

K ďalším známym tváram, ktoré majú vlastný O2 SMART Paušál, patrí Lady Zika. Tá je kráľovnou slovenského TikToku, sociálnej siete, ktorá je blízka najmä mladým ľuďom, a zároveň má viac ako 200 000 sledovateľov na Instagrame.

V Lady Zika O2 SMART Paušále tak popri neobmedzených volaniach, SMS a MMS v rámci celej EÚ a 3 GB dát nechýba 2 × 10 GB extra dát na TikTok a Instagram.

LucyPug O2 SMART Paušál

Spoluprácu s O2 prijala aj jedna z najznámejších slovenských vlogeriek LucyPug. Nové videá na jej YouTube kanáli sleduje viac ako pol milióna divákov a na Instagrame má viac ako 700 000 fanúšikov.

LucyPug O2 SMART Paušál si získa najmä tých používateľov, ktorým sú najbližšie práve spomínané appky. Okrem 10 GB na Instagram a 10 GB na YouTube v ňom nájdete aj neobmedzené volania, SMS a MMS v rámci celej EÚ aj 3 GB na bežné používanie.

Zdenkin O2 SMART Paušál

Tvárou nové paušálu sa stala aj prvá dáma slovenského filmu a divadla Zdenka Studenková. Keďže sa ako jedna z mála slovenských hercov objavila v produkcii HBO, konkrétne v seriáli Terapie, vo svojom O2 SMART Paušále predstavuje prémiovú službu HBO GO.

Okrem predplatného tejto streamovacej služby prináša aj 10 GB na jej sledovanie a 10 GB na aplikáciu WhatsApp. Zabudnúť nesmieme na neobmedzené volania, SMS a MMS v rámci celej EÚ aj 3 GB na bežné používanie.

Páči sa vám možnosť personalizovať si paušál, no radi by ste si vytvorili inú kombináciu? Vyskladať si ho môžete v rámci aplikácie Moje O2 alebo sa zastavte v ktorejkoľvek O2 Predajni, kde vám s jeho nastavením radi pomôžu.   

Ak ešte nie ste zákazníkom O2 a radi by ste sa ním stali, O2 sa pri prenesení čísla postará o zmluvnú pokutu až do výšky 240 €. Viac informácií nájdete na www.o2.sk/vykupenie.


5 smartfónov, ku ktorým dostanete v O2 aj druhý mobil

Čítaj viac

Nové tváre O2 Luddo a Moya spoznávajú svet ľudí

Čítaj viac

Vyskúšali sme štýlový Honor 9X s vysúvacou selfie kamerou. Komu sa najviac oplatí?

Čítaj viac