Ako si nasporiť padíka mesačne: Jednoduchý návod

VÚB banka navrhla nový spôsob sporenia, pozrite sa ako geniálne jednoducho funguje.

V rámci novej mobilnej appky od VÚB nájdete užitočného spoločníka – sporiacu peňaženku. VÚB ju navrhla tak, aby ste si mesačne dokázali jednoduchou formou nasporiť desiatky eur.

Skúsme si nasporiť spoločne:

1. Otvorte si novú appku VÚB a v menu nájdite položku Denné sporenie.

2. Ušetrili ste dnes pár eur? Presuňte si ich jedným ťahom do virtuálnej peňaženky.

Aj euro či dve sa rátajú, ak to robíte poctivo a denne. Do appky sa dokonca ani nemusíte prihlásiť – odložiť si peniaze do virtuálnej peňaženky viete už aj pred prihlásením do aplikácie.

Nasporené peniaze si môžete kedykoľvek previesť pomocou skráteného prevodného príkazu z bežného účtu na sporiaci účet. Ak neuskutočníte prevod nasporených prostriedkov, ide stále len o hru.

Tak isto si viete meniť zostatok na virtuálnej peňaženke, zmeniť si nastavený sporiaci účet, alebo službu deaktivovať.

3. Mesačne takto ľahko usporíte niekoľko desiatok eur.

Denné sporenie nájdete ako samostatnú položku v menu. Túto službu môžete mať aktivovanú na jednom z 5 možných sporiacich účtov.

Ak ešte nemáte sporiaci účet, ľahko si ho vytvoríte priamo v mobilnej aplikácii.

VUB aplikácia

Ako si stiahnuť VÚB appku

a) Stiahnite si appku cez tento link (AppStore aj Android)

b) Zadajte váš email a link vám pošleme:

VÚB banka na Slovensku pôsobí od roku 1990, od roku 2001 patrí do skupiny Intesa Sanpaolo. Je u nás druhou najväčšou bankou a zároveň jedinou univerzálnou bankou s licenciou na poskytovanie plného rozsahu bankových služieb obyvateľstvu, firemným a inštitucionálnym klientom.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Stredné Slovensko: Najkrajšie cyklotrasy, ktoré zvládnete aj s vašimi najmenšími

Ak patríte medzi tých, ktorí svoj bicykel na zimu odložili so smútkom na perách, určite si zamilujete tieto tipy na cyklotúry s rodinou.

Jar prichádza, čo znamená športovanie na čerstvom vzduchu, energiou nabité slnečné rána a výlety s vašimi najbližšími. Vybrali sme pre vás cyklistické trasy, pre ktoré neplatia žiadne výhovorky. Zvládnete ich totižto s deťmi aj s cyklovozíkom.

Do najvyššej položenej osady pod Nízkymi Tatrami  (61 km)

Kombinácia asfaltových cestičiek s lesnými. Trasu do Magurky, najvyššie položenej osady pod hrebeňom Nízkych Tatier, vytvára cyklistický okruh, na ktorý sa môžete pripojiť z každého smeru. Ak si na cyklotúru vyhradíte celý víkend, o nocľah a občerstvenie sa vám v cieli postará chata Magurka.

Na romantický okruh dlhý 60 km odporúčame vyraziť z Ružomberka, Železného alebo Partizánskej Lupče. Na ceste sa určite oplatí zastaviť pri Brankovskom vodopáde, ktorý je najvyšším vopádnom Nízkych Tatier.

Trasa z Ružomberka:

Ružomberok – Liptovská Štiavnica – Liptovské Sliače – Partizánska Lupča – Tajch – Magurka – Liptovská Lúžna – Liptovská Osada – Podsuchá – Biely Potok – Ružomberok

Liptovská Osada

Okolo vodnej nádrže Nová Bystrica (30 km)

Pripravte sa na mierne stúpania a sínusoidy, ale aj na nádherné výhľady na hladinu nádrže. Okruh okolo Novej Bystrice vás zavedie k historickému kostolíku Riečnica, ktorý ako jediná stavba dokazuje existenciu obce Riečnica a Harvelka.

Trasa z Novej Bystrice:

Nová Bystrica – Riečnica – Harvelka – Nová Bystrica

Krásy Liptovskej Mary (37 km)

Trasa okolo Liptovskej Mary sľubuje viac než len najazdené kilometre. Už pár metrov od Liptovského Mikuláša máte možnosť zastaviť sa v Aquaparku Tatralandia alebo môžete pokračovať ďalej do kempu v Liptovskom Trnovci.

Po ceste máte niekoľko miest na občerstvenie, čo určite oceníte najmä s malými ratolesťami. Liptovská Mara vám sľubuje krásne výhľady na Západné a Nízke Tatry či niekoľko prístupných pláží na osvieženie.

Trasa z Liptovského Mikuláša:

Liptovský Mikuláš – Liptovský Trnovec – Liptovská Sielnica – Bobrovník – Vlašky – Ľubeľa – Liptovský Mikuláš

Za históriou Horného Liptova (38 km)

Ďalšia cyklotrasa s uzavretým okruhom, ktorú môžete začať v ktoromkoľvek mieste. Na výlete v oblasti Horného Liptova nevynechajte návštevu Múzea bitky pri Vavrišovej či Múzeum liptovskej dediny v obci Pribylina. Pred Liptovskou Kokavou vás zas uchvátia výhľady na končiare Vysokých Tatier.

Trasa z Liptovského Hrádku:

Liptovský Hrádok – Liptovský Peter – Vavrišov – Pribylina – Liptovská Kokava – Hybe – Liptovská Porúbka – Liptovský Hrádok

Iľanovská dolina (22 km)

Nenáročná cyklotrasa Iľanovskou dolinou si vás získa najmä kvôli mohutným skalným vrátam. Naprieč dolinou budete míňať malú vodnú hrádzu, pri ktorej sa oplatí zastaviť na občerstvenie alebo opekačku pri niektorom z troch prístupných ohnísk.

Trasa z Liptovského Mikuláša:

Liptovský Mikuláš – Iľanovo – Ploštín – Liptovský Mikuláš

Rýchly internet v  Novej Bystrici, Ružomberku a Liptovskom Hrádku

Aj v lokalitách Nová Bystrica, Ružomberok a Liptovský Hrádok môžu zákazníci O2 využiť najrýchlejšie mobilné internetové pripojenie na Slovensku. Aby ste si mohli užiť vysokorýchlostný internet od O2 naplno, potrebujete telefón alebo tablet s podporou 4G LTE a 4G LTE SIM kartu.

Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4GLTE


Predobjednajte si Samsung Galaxy S10 alebo S10+ a získajte skvelý darček

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové