Vyhrajte s vaším domácim miláčikom nový Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Máte doma talentované zviera? Vyhrajte vďaka nemu špičkový smartfón.

Edit: Súťaž je ukončená.

Milované domáce zvieratá. Zdroj parádnych zážitkov aj nečakaných situácií, parťáci aj pokušitelia. Teraz vám však prinášajú niečo, čo sa vám asi ešte nestalo: môžu vám vyhrať skvelý nový smartfón. Poďme rovno na to:

O čo ide?

Jednoducho nám ukážte, čo váš domáci miláčik dokáže. Či už to je pes, ktorý vám nosí jedlo z chladničky, aportujúci chameleón alebo havran recitujúci Edgara Allana Poea – podeľte sa o to s nami.

Možno práve vy si vďaka tomu budete môcť zvečniť všetky výnimočné okamihy s novým Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

Tento skvelý smartfón so sebou prináša skutočne výborný pomer cena a výkon. Samozrejme, vás sa cena až tak netýka, keďže ho môžete získať úplne zadarmo. Určite vás však poteší výkonný 8-jadrový procesor a 3 GB RAM s výbornou 3080 mAh batériou, vďaka ktorej tento smartfón vydrží výborne dlho na jedno nabitie.

Ako na to?

Stačí, ak si spomeniete na psí kúsok, ktorý vaše zviera dokázalo. Až 5 z vás vyhrá nový Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

  1. Napíšte nám potom túto príhodu do pripraveného formulára, ktorý nájdete nižšie.
  2. Pridajte aj vaše meno a e-mail.
  3. A aby ste sa mohli zapojiť do súťaže, je potrebné okrem príbehu a kontaktných údajov splniť aj nasledujúce podmienky:
    • Súťaže sa môže zúčastniť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
    • Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním vašich osobných údajov.

Pošlite nám svoje príbehy do 5. augusta 2018. Hneď na druhý deň spomedzi všetkých odpovedí vyžrebujeme 5 výhercov. O výhre vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu. Veľa šťastia!

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Ako správne a bezpečne predbiehať

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa pozrel na to, ako predbiehať tak, aby ste neohrozili seba ani ostatných účastníkov cestnej premávky.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v podobe O2 Extra výhod. Vo videu sa tentoraz zameral na manéver, ktorý patrí pri riadení vozidla medzi najriskantnejšie.

Jazdite zodpovedne, naištalujte si appku O2 Extra výhody a získajte navigáciu zadarmo aj 5 GB dát k tomu. Viac informácií

Aby ste mohli bezpečne predbiehať, musíte si byť istý sami sebou aj svojím autom. Rasťo Chvála vysvetľuje, ako správne predbiehať s autom, ktoré má pod kapotou veľa koní, aj s takým, ktoré je staré či slabšie.

Pozrite si video a presvedčte sa, ako správne predbiehať:

Oslovilo vás toto video? Pozrite si ďalšie:

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete získať 5 GB dát a využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a uplatniť si skvelé zľavy na tankovanie, autoškolu aj kondičné jazdy. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Predobjednajte si nový Samsung Galaxy Note10 a získajte naspäť až 580 €

Čítaj viac

Výkon, výdrž aj výborné fotky. Pozrite si aktuálny výber top zariadení

Čítaj viac

O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac