Vyhrajte s vaším domácim miláčikom nový Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Máte doma talentované zviera? Vyhrajte vďaka nemu špičkový smartfón.

Edit: Súťaž je ukončená.

Milované domáce zvieratá. Zdroj parádnych zážitkov aj nečakaných situácií, parťáci aj pokušitelia. Teraz vám však prinášajú niečo, čo sa vám asi ešte nestalo: môžu vám vyhrať skvelý nový smartfón. Poďme rovno na to:

O čo ide?

Jednoducho nám ukážte, čo váš domáci miláčik dokáže. Či už to je pes, ktorý vám nosí jedlo z chladničky, aportujúci chameleón alebo havran recitujúci Edgara Allana Poea – podeľte sa o to s nami.

Možno práve vy si vďaka tomu budete môcť zvečniť všetky výnimočné okamihy s novým Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

Tento skvelý smartfón so sebou prináša skutočne výborný pomer cena a výkon. Samozrejme, vás sa cena až tak netýka, keďže ho môžete získať úplne zadarmo. Určite vás však poteší výkonný 8-jadrový procesor a 3 GB RAM s výbornou 3080 mAh batériou, vďaka ktorej tento smartfón vydrží výborne dlho na jedno nabitie.

Ako na to?

Stačí, ak si spomeniete na psí kúsok, ktorý vaše zviera dokázalo. Až 5 z vás vyhrá nový Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

  1. Napíšte nám potom túto príhodu do pripraveného formulára, ktorý nájdete nižšie.
  2. Pridajte aj vaše meno a e-mail.
  3. A aby ste sa mohli zapojiť do súťaže, je potrebné okrem príbehu a kontaktných údajov splniť aj nasledujúce podmienky:
    • Súťaže sa môže zúčastniť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
    • Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním vašich osobných údajov.

Pošlite nám svoje príbehy do 5. augusta 2018. Hneď na druhý deň spomedzi všetkých odpovedí vyžrebujeme 5 výhercov. O výhre vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu. Veľa šťastia!

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac