Vyhrajte s vaším domácim miláčikom nový Xiaomi Redmi Note 5A Prime

Máte doma talentované zviera? Vyhrajte vďaka nemu špičkový smartfón.

Edit: Súťaž je ukončená.

Milované domáce zvieratá. Zdroj parádnych zážitkov aj nečakaných situácií, parťáci aj pokušitelia. Teraz vám však prinášajú niečo, čo sa vám asi ešte nestalo: môžu vám vyhrať skvelý nový smartfón. Poďme rovno na to:

O čo ide?

Jednoducho nám ukážte, čo váš domáci miláčik dokáže. Či už to je pes, ktorý vám nosí jedlo z chladničky, aportujúci chameleón alebo havran recitujúci Edgara Allana Poea – podeľte sa o to s nami.

Možno práve vy si vďaka tomu budete môcť zvečniť všetky výnimočné okamihy s novým Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

Tento skvelý smartfón so sebou prináša skutočne výborný pomer cena a výkon. Samozrejme, vás sa cena až tak netýka, keďže ho môžete získať úplne zadarmo. Určite vás však poteší výkonný 8-jadrový procesor a 3 GB RAM s výbornou 3080 mAh batériou, vďaka ktorej tento smartfón vydrží výborne dlho na jedno nabitie.

Ako na to?

Stačí, ak si spomeniete na psí kúsok, ktorý vaše zviera dokázalo. Až 5 z vás vyhrá nový Xiaomi Redmi Note 5A Prime.

  1. Napíšte nám potom túto príhodu do pripraveného formulára, ktorý nájdete nižšie.
  2. Pridajte aj vaše meno a e-mail.
  3. A aby ste sa mohli zapojiť do súťaže, je potrebné okrem príbehu a kontaktných údajov splniť aj nasledujúce podmienky:
    • Súťaže sa môže zúčastniť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
    • Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním vašich osobných údajov.

Pošlite nám svoje príbehy do 5. augusta 2018. Hneď na druhý deň spomedzi všetkých odpovedí vyžrebujeme 5 výhercov. O výhre vás budeme informovať prostredníctvom e-mailu. Veľa šťastia!

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

5 tipov na príjemnú rodinnú dovolenku

Chcete si užiť pekné chvíle so svojimi blízkymi a navštíviť niečo nové? Tieto miesta vás určite nesklamú.

Chcete si užiť príjemný čas so svojou rodinou a navštíviť pekné miesta ešte predtým, ako sa naplno rozbehne hlavná turistická sezóna? Vybrali sme pre vás 5 lokalít, kde sa budú dobre cítiť dospelí aj deti.

Podeľte sa o zážitky zo svojich ciest po Slovensku vďaka rýchlej 4G sieti od O2. Viac informácií

Modra

Vo vinohradníckom mestečku Modre si môžete užiť skvelú rodinnú dovolenku a cítiť sa ako v malom Toskánsku. Môžete sa tam priučiť aj základom hrnčiarstva a navštíviť pôvodnú fabriku, v ktorej slávnu modranskú keramiku vyrábali. Ak budete v tomto kraji, určite neobíďte novú rozhľadňu, ktorá sa nachádza na vrchu Veľká Homoľa.

Špania Dolina

Pôvabná dedinka ležiaca len 11 km od Banskej Bystrice v smere na Donovaly je mimoriadne populárna medzi chalupármi a predstavuje výborné miesto na únik od povinností. Niektoré domy, v ktorých sa môžete aj ubytovať, majú vyše 400 rokov a sú kultúrnymi pamiatkami.

V centre obce sa navyše nachádza známy banícky orloj. Zúčastniť sa tam môžete aj na kurze paličkovanej čipky, ktorá Španiu Dolinu preslávila. Táto obec je tiež dobrým východiskovým bodom na turistiku v Starohorských horách.

Kysucké Nové Mesto

Možno nepatrí medzi vyhľadávané dovolenkové destinácie, na Kysuciach však má ideálnu polohu na založenie základového tábora na vyrážanie za zážitkami. Priamo nad mestom je nová rozhľadňa Tábor, odkiaľ je pekný vyhľad na široké okolie. Na skok je dobre známa Terchová a Vrátna dolina, pre turisticky zdatnejších Jánošíkove diery či Veľký Rozsutec.

Ak máte chuť navštíviť väčšie mesto, „za rohom“ sa nachádza väčšia Žilina, autom ste do hodinky aj v susednom Poľsku. Svoju Dovolenku tam pritom môžete stráviť tiež v tradičnej drevenici.

Hrabovo a okolie

Dolina Hrabovo pri Ružomberku je celoročne jednou z najobľúbenejších oblastí na prežitie aktívnej dovolenky. Len pár minút od centra Ružomberka sa ocitnete v tichej doline Veľkej Fatry. Nájdete tam náučný chodník aj bikepark, môžete sa člnkovať a v lete si užiť aquazorbing a príjemnú letnú pláž.

Počas sezóny miestni rybári na brehu dokonca predávajú svoje úlovky a za poplatok si môžete rybu tiež vlastnoručne uloviť. Od leta 2015 má pre vás Hrabovo pripravenú aj najdlhšiu lanovú atrakciu na Slovensku.

Slnečné jazerá

Iba 25 km od Bratislavy, v Senci nájdete Slnečné jazerá, ktoré predstavujú skvelé miesto na strávenie voľných dní. Toto populárne miesto čoraz viac pripomína zahraničné dovolenkové destinácie. Je ideálne pre milovníkov kúpania a vodných športov, má však čo ponúknuť aj mimo hlavnej sezóny.

Ponuka ubytovacích služieb je tam naozaj bohatá, môžete sa napríklad ubytovať v bungalovoch, ktoré sú inšpirované Polynéziou.

Podeľte sa o svoje zážitky s blízkymi

Aby ste sa o svoje cestovateľské zážitky pri spoznávaní našej krajiny mohli podeliť so svojimi blízkymi, stavte na rýchly a spoľahlivý mobilný internet od O2, ktorý je vďaka 4G sieti dostupný už pre 96 % obyvateľov Slovenska. Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4g.


Lifetech: Čo je nové