Kompletné vybavenie kancelárie pár klikmi? Stavte na praktické sety od O2

V O2 Biznis sete nájdete všetky kľúčové zariadenia do svojej kancelárie – od výkonného počítača cez kvalitnú tlačiareň až po šikovnú myš.

Hoci už dnes veľa úloh vyriešite cez telefón, bez notebooku a tlačiarne sa pri podnikaní väčšinou nezaobídete. Nie každý je však technologický nadšenec a má chuť stráviť hodiny prezeraním ponuky a porovnávaním parametrov jednotlivých zariadení. V ponuke O2 preto teraz nájdete zvýhodnené O2 Biznis sety, ktoré obsahujú všetku techniku potrebnú do vašej kancelárie. 

Ako môžu technológie uľahčiť vaše podnikanie? Vypočujte si náš podcast

Rovnako ako v prípade smartfónu, aj pri výbere počítača je dôležitý dobrý výkon a plusom je aj veľká obrazovka, aby bola práca pohodlná. Pri tlačiarni zase oceníte, ak je multifunkčná a poslúži aj ako kopírka a skener. O2 Guru pri výbere zariadení zohľadnili všetky dôležité parametre a sety zostavili tak, aby vyhovovali čo najširšiemu spektru zákazníkov.

V ponuke O2 tak nájdete 3 varianty O2 Biznis setu, ktoré sa odlišujú modelom notebooku LENOVO a ďalším príslušenstvom. V každom sete nájdete multifunkčné zariadenie CANON a balík MS Office s ročným predplatným, aby ste mali k dispozícii všetky potrebné programy.

Kým v sete Základ je pre vás pripravená káblová myš, v balíku Štandard nájdete nielen bezdrôtovú myš, ale aj klávesnicu. Súčasťou setu Prémium je nielen myš a klávesnica, ale aj veľký monitor a praktický batoh, aby ste si mohli notebook zobrať so sebou za klientom alebo aj domov.

Čo nájdete v jednotlivých setoch?

O2 Biznis set Základ

 • Notebook LENOVO S145-14AST 14″ FHD A6-9225/4/128/Int/W10
 • Office balík MS Office 365 Personal SK.
 • Multifunkčná atramentová tlačiareň CANON Multifunkcia PIXMA MG2555S.
 • Myš LENOVO Essential USB Mouse.

Cena O2 Biznis setu Základ je 456 €.

O2 Biznis set Štandard

 • Notebook LENOVO IdeaPad 3 15,6″ FHD RYZEN 5 3500U.
 • Office balík MS Office 365 Personal SK.
 • Multifunkčná atramentová tlačiareň CANON Multifunkcia PIXMA MG2555S.
 • Bezdrôtová klávesnica a myš LENOVO Essential Wireless Combo.

Cena O2 Biznis setu Štandard je 624 €.

O2 Biznis set Prémium

 • Notebook LENOVO L340 15,6″ FHD i5-9300HF.
 • Office balík MS Office 365 Personal SK.
 • Multifunkčná atramentová tlačiareň CANON Multifunkcia PIXMA MG2555S.
 • Bezdrôtová klávesnica a myš LENOVO Essential Wireless Combo.
 • 24-palcový monitor Lenovo ThinkVision S24e-1.
 • Batoh Lenovo.

Cena O2 Biznis setu Prémium je 984 €.

Užite si obľúbené prémiové appky. Chcem vedieť viac

Extra tip: O2 Biznis set aj do domácnosti

O2 Biznis set môže byť skvelým riešením nielen pre podnikateľov a do kancelárií, ale aj do domácností.

Viac o O2 Biznis setoch aj detailné parametre jednotlivých zariadení nájdete na stránke O2.

Zaujala vás táto ponuka? Ktorýkoľvek O2 Biznis set si v O2 môžete zadovážiť v hotovosti alebo k ľubovoľnému O2 SMART Paušálu na začiatok od 0 €.

Ak sa rozhodnete pre O2 Biznis set Základ, môžete ho mať k Zlatému O2 SMART Paušálu za 14 € mesačne. Všetkým podnikateľom odporúčame O2 Biznis set Štandard, ktorý môžete mať k Titánovému O2 SMART Paušálu s neobmedzenými dátami za 18,50 € mesačne. Nároční zákazníci určite ocenia O2 Biznis set Prémium, ktorý môže byť váš s Platinovým O2 SMART Paušálom s neobmedzenými dátami za 28,50 € mesačne.


Viac informácií o O2 Biznis setoch aj o O2 SMART Paušáloch, ktorých súčasťou je aj predplatné prémiových appiek, ako sú HBO GO alebo TIDAL, nájdete na www.o2.sk.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Ako udržiavať bezpečnosť a hygienu smartfónu? Vyberte si z tohto príslušenstva

Pozrite si naše tipy na dezinfekčné prostriedky, čističku vzduchu alebo obaly na smartfóny.

Hygienické a bezpečnostné opatrenia by sme mali dodržiavať aj po ustúpení pandémie. Vybrali sme preto zaujímavé príslušenstvo, ktoré vám pomôže smartfón dezinfikovať, chrániť pred pádmi a prepojí ho s autom v prípade, že musíte znova viac presúvať.

Ako si správne čistiť smartfón a chrániť sa proti koronavírusu. Chcem vedieť viac

Čistota pol života

Niektoré dezinfekčné prostriedky môžu displej a iné povrchy vášho smartfónu poškodiť. Ak chcete staviť na istotu, skúste použiť radšej čistiaci roztok v spreji PanzerGlass Twice A Day, ktorý bol navrhnutý na čistenie displejov smartfónov, tabletov a notebookov a pomôže vám vyčistiť aj okuliare.

Neobsahuje žiadne alergény, parfumy ani alkohol. Všetky jeho zložky sú prírodného pôvodu a ničí až 99,999 % všetkých škodlivých mikroorganizmov.

Smartfón môžete dezinfikovať aj prostredníctvom zariadenia PhoneSoap, ktoré neutralizuje všetky baktérie, ktoré čistiace prostriedky nedokážu zničiť. Používa na to vysokoúčinné UV, ktorým ničí mikroorganizmy. PhoneSoap môžete mať vo fialovej, ale aj v zlatej verzii.

Čerstvý vzduch síce umelo nenahradíte, ale ovzdušie v domácnostiach môžete aspoň zlepšiť. Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifier vám na dotykovom OLED displeji ukáže aktuálne informácie o čistote vzduchu vo vašej domácnosti.

Jej 3-vrstvový HEPA filter s účinnosťou na úrovni mikrónov sa postará o vaše zdravé dýchanie, či už je to v obývačke, alebo v priestore s výraznejšou fluktuáciou ľudí.

Ochrana telefónu

Účinná ochrana proti vírusom nezastaví smartfóny pri pádoch. Gravitáciu síce neovplyvníte, no v ponuke O2 si môžete vybrať obaly s ochranným sklom pre niektoré z najobľúbenejších smartfónov: Huawei P30 Lite, Motorola E6 Play, Motorola E6 Plus, Xiaomi RedMi 7A či Samsung Galaxy A40.

Pre nomádov

Vhodným príslušenstvom si viete uľahčiť život aj na cestách. V ponuke O2 nájdete niekoľko balíčkov na mobilné pripojenie do vášho auta podľa typu konektora vášho smartfónu. Spokojní budete aj s iPhonom (MFI konektor), Micro USB prípojkou, ale aj v prípade, že váš telefón podporuje USB-C pripojenie.


Príslušenstvo z bohatej ponuky O2 môžete mať k akémukoľvek O2 SMART Paušálu na začiatok už od 0 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Nezaťažia ani rozpočet, ani vaše ruky. Vybrali sme 4 ľahučké smartfóny, ktoré prekvapujú dizajnom aj vybavením

Čítaj viac

Čo všetko bolo v našej komunikačnej výbave vďaka technológiám a internetu? Pripravili sme nostalgickú jazykovú exkurziu

Čítaj viac

Zlepšite sa v cudzom jazyku cestou do práce. Vybrali sme 8 aplikácií, ktoré vás rozhovoria aj posilnia slovnú zásobu

Čítaj viac