Matej Tóth odporúča: 4 appky, ktoré využívam pri športe

Vrcholový športovec pre čitateľov Sódy vybral aplikácie, ktoré mu pomáhajú pri tréningoch.

Reprezentant Slovenska a zakladateľ O2 Športovej akadémie Mateja Tótha sa s nami podelil o tipy na appky, ktoré mu pomáhajú na ceste za lepšími výsledkami.

Garmin Connect (iOS, Android)

Je to najdôležitejšia aplikácia v mojom telefóne, ktorú používam denne. Po každom tréningu si cez Bluetooth synchronizujem svoje športové hodinky a o pár sekúnd mám perfektný prehľad o tréningu.

Aktivita (iOS)

Cez aplikáciu Aktivita sledujem svoju celkovú dennú aktivitu vrátane počtu krokov, ktoré počas dňa prejdem.  

Podcasty (iOS)

Počas tréningu mám slúchadlá v ušiach málokedy, keď však niečo počúvam, vyberám si podcasty, väčšinou spravodajské.

MySasy (iOS, Android)

Táto špeciálna diagnostická aplikácia každé ráno vyhodnocuje moju srdcovú variabilitu. Na základe ranného merania tepu dokáže vyhodnotiť stupeň únavy a predikovať tréningový výkon.

Matej Tóth

V roku 2015 sa stal majstrom sveta v chôdzi na 50 km, o rok neskôr zvíťazil v rovnakej disciplíne aj na olympiáde v Riu de Janeiro. V roku 2016 rozbehol v spolupráci s modrým operátorom O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha, ktorá má za cieľ priviesť deti k pohybu a odhaliť, na ktorý šport majú talent. V roku 2017 bol obvinený z dopingu. Po doriešení prípadu vydal v spolupráci s novinárom Michalom Červeným knižku Odchýlka, ktorá vypovedá nielen o tejto kauze.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac