Najpredávanejšie telefóny sezóny

Vyberte si z toho najlepšieho

Prinášame vám prehľad najpredávanejších zariadení v O2. Túto sezónu si vás najviac podmanil Huawei, ktorý tomuto rebríčku suverénne kraľuje. Nechajte sa inšpirovať 11 top modelmi a vyberte si medzi nimi svojho favorita.

Oslovil vás niektorý z týchto smartfónov? Akýkoľvek telefón z ponuky O2 môžete získať k ľubovoľnému O2 Paušálu na začiatok už za 2 €.

Samsung Galaxy J5 (2017)

Samsung pri najnovšej rade modelu J rozhodne nešetril. Výsledkom je krásny celokovový telefón s vynikajúcim pomerom cena-výkon v kategórii nižšej strednej triedy. Zariadenie je určené pre menej náročných užívateľov. Vzhľadu vládne kompaktný 5,2 palcový HD displej s technológiou Super AMOLED. Zadná kamera vám zhotoví ostré snímky aj v slabšom osvetlení a o výkon sa postará 8-jadrový procesor, ktorý zvládne aj slušnú záťaž.

Huawei Mate 10 Lite

Minuloročná novinka od Huawei si získala zákazníkov svojou výnimočnosťou. Priniesla totiž kombináciu štyroch fotoaparátov so skvelým výkonom, ktorý sa doťahuje na úroveň vlajkových lodí. S pomerom strán 18:9 má telefón svoje osobité čaro a ponúka vysokokvalitný Full HD displej. Pod kovovým telom ukrýva Mate 10 vyladený výkon, ktorý zvláda aj vyššiu záťaž. Je to smartfón určený pre všetkých vás, ktorý od smartfónu vyžadujete viac.

Huawei P10 Lite

Obľúbená light verzia P10 Lite dokázala, že Huawei si aj na Lite verzii dá poriadne záležať. Precízne opracovaný diamond-cut kovový rám v kombinácii so zaobleným 2.5D sklom umožňuje  5,2 Full HD palcovému displeju vyniknúť v celej kráse. Za výkon je zodpovedný 8-jadrový procesor Kirin 658, ktorý sa len tak niečoho nezľakne a zabezpečuje pekný plynulý chod.

Lenovo Moto E4 plus

 

Tento smartfón si vás získal svojím jedinečným dizajnom. Ten navyše pod kovovým telom ukrýva vynikajúci výkon a batériu s mimoriadnou kapacitou 5000 mAh. Moto E4 plus v sebe spája skvelý výkon, funkčné multimédiá a celkovo výbornú súhru všetkých funkcií — a to všetko za veľmi priaznivú cenu.

Huawei P9 Lite 2017

P9 Lite elegantne je elegantný smartfón. Kombinácii kovového rámu a skla na oboch stranách tela sa nedá nič vytknúť. K vlajkovým lodiam minulého roka má tento model celkom blízko. Vďaka 5,2 palcovému Full HD displeju si užijete kvalitné fotografie a multimediálny obsah. Snímač odtlačkov prstov bezchybne zabezpečí vaše súkromie.

Samsung Galaxy J3 (2017)

Pod typickým samsungovým vzhľadom kovového tela sa ukrýva základná výbava, ktorá je určená pre nenáročných užívateľov. Telefón svojimi rozmermi výborne padne do ruky. 5 palcový displej vám yobrazí fotografie s rozlíšením 13 Mpix a tiež selfie s rozlíšením 5 Mpix. Najväčšou výhodou telefónu je slušné clonové číslo f/1.9, ktoré vám zabezpečí kvalitné zábery aj v slabšom osvetlení.

Honor 9 Lite

Honor 9 Lite je rýchly a spoľahlivý pracant v jedinečnom spracovaní. Zadnú stenu pokrýva viacvrstvové zakrivené a farebné 2.5 D sklo, ktoré pri lome svetla vytvára jedinečné odlesky. Dokonalý efekt dotvára dvojica fotoaparátov, vďaka ktorým vaše zábery naberú na profesionalite. S výkonným 8-jadrovým procesorom Kirin sa môžete spoľahnúť na príjemnú plynulosť používania.

Huawei Y6 2017

Inovovaná verzia Huawei Y6 sa vo verzii Y6 2017 predstavila v tenkej línii so štrukturovaným zadným krytom, ktorý zlepšuje úchop zariadenia. Telefón predstavuje nižšiu strednú triedu, ktorá mu však rozhodne neuberá na kvalite. Na dobrý výkon si zariadenie vystačí so 4-jadrovým procesorom. Smartfónu nechýba ani širokouhlá selfie kamera a zadný13 MPix fotoaparát, ktorý zaznamená všetky vaše zážitky.

Apple iPhone SE 32GB

Milovníci Apple zariadení najčastejšie siahli po modeli Apple iPhone SE 32GB. Čisté línie od Apple dotvára vyspelý čip A9, ktorý poznáte aj s modelu iPhone 6S. Výkonný čip zabezpečuje rýchlu spätnú väzbu, vďaka ktorej je vaša práca oveľa jednoduchšia a plynulejšia. Fotenie je skutočne výnimočné, a to aj vďaka Live Photos, ktoré sú plné života.  S týmto modelom tiež môžete točiť videá vo vysokom 4K rozlíšení.

Motorola Moto C

Tento základný smartfón v nižšej triede je určený pre nenáročných uživateľov, ktorých láka 4G telefón za skvelú cenu. Umožňuje vám surfovať na internete v 4G sieti, fotografovať vaše zážitky, ako aj fotiť si selfie. Okrem toho ho však môžete použiť aj na prácu a zábavu, keďže disponuje prehliadačom dokumentov, má editor fotografií a videí a tiež MP3/MP4 prehrávač hudby.

Apple iPhone 8 64GB

Jeden z najžiadanejších Apple smartfónov je aj zariadenie novej generácie Apple iPhone 8 64GB. Jeden z najnovších prírastkov od Apple rozhodne zaujal svojim exkluzívnym vzhľadom, vynikajúcim výkonom, ešte lepšími možnosťami fotografovania a unikátnym zabezpečením. Za úspechom sa skrýva aj bezdrôtové nabíjanie a nové možnosti rozšírenej reality.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Záleží vám na deťoch a na ich budúcnosti? Podporte spolu s O2 dobrú vec

Modrý operátor po minuloročnom úspechu O2 Športovej akadémie Mateja Tótha a motivačnej roadshow otvára 2. ročník oboch aktivít.

Spoločnosť O2 sa už dlhšie venuje spoločenskému aj pohybovému rozvoju mládeže a vo svojich aktivitách pokračuje aj v roku 2018. Po minuloročnom úspechu O2 Športovej akadémie Mateja Tótha a motivačnej roadshow Môj príbeh môže byť aj tvoj príbeh, otvára 2. ročník oboch aktivít, ktoré spája pod platformu Dobrá vec.

Pilotné ročníky oboch projektov sa stretli s pozitívnou spätnou väzbou, a preto sa modrý operátor rozhodol v nepoľaviť v aktivitách ani tento rok a ešte ich rozšíriť.

Základné školy si tak môžu zasúťažiť o štyridsať O2 Športových akadémií Mateja Tótha a stredné školy o motivačnú roadshow Moja story, tvoja story, v rámci ktorej študentov navštívia ambasádori O2 a predstavia im nielen svoju cestu za úspechom, ale v otvorenom dialógu prezentujú aj prekážky, ktoré môžu človeka pri ceste za jeho snami stretnúť.

O2 Športová akadémia Mateja Tótha chce v deťoch budovať pozitívny vzťah k pohybu a odhaliť, na čo majú talent

Športová akadémia sa spája s menom úspešného slovenského športovca, majstra sveta a olympijského víťaza v chôdzi na 50 km Mateja Tótha. Kým počas 1. ročníka si akadémiu vysúťažilo prvých 24 škôl po celom Slovensku, tento rok si budú môcť celoročnú pohybovú prípravu pod dozorom skúsených trénerov naplno užiť deti až v 40 základných školách (5 v každom kraji na Slovensku).

„Cieľom našej akadémie je vybudovať u detí pozitívny vzťah k športu a dať im čo najkvalitnejšiu pohybovú aktivitu. Po prvom roku môžem s hrdosťou povedať, že sa nám to podarilo. Motivovali sme množstvo detí, aby športovali, a po osobných návštevách tréningov a škôl, ale aj podľa reakcií detí, trénerov a rodičov vidím, že tréningy podľa metodiky O2 Športovej akadémie Mateja Tótha ich bavia, že sa na ne tešia a napredujú vo fyzickom aj psychickom rozvoji svojej osobnosti,“ opisuje svoje pocity z 1. ročníka akadémie Matej Tóth.

Akadémia deťom ponúka nielen zmysluplnú voľnočasovú aktivitu, ktorá v deťoch postupne buduje vzťah k športu. Jedným z jej cieľov je určiť, na ktorý šport majú deti talent, a nasmerovať ich k jeho ďalšiemu rozvoju.

Hlavný ambasádor projektu spolu so svojím tímom nenecháva ani tentoraz nič na náhodu a pracuje na tom, aby pre deti vytvorili ešte efektívnejší program.

„Teším sa z úspechu 1. ročníka a spolu s celým tímom a s naším hlavným partnerom O2 pracujeme na tom, aby bol tento ročník pre deti ešte prínosnejší,“ opisuje.

O2 Roadshow Moja story, tvoja story podporuje mladých ľudí na ceste za vlastnými snami

Pozitívnu spätnú väzbu nielen zo strany pedagógov, ale najmä študentov so sebou priniesla aj motivačná roadshow O2 Môj príbeh môže byť aj tvoj príbeh, ktorú modrý operátor usporiadal v spolupráci s občianskym združením Living Memory. V rámci tohto projektu navštívila trojica ambasádorov O2 – boxer a tréner Tomi KID Kovács, tanečník Laci Strike a rapper Strapo – 16 stredných škôl po celom Slovensku a predstavila nielen svoje životné príbehy, ale snažila sa zároveň bojovať proti predsudkom, ktoré mladí ľudia často majú.

„Išlo nám o to, aby pochopili, že majú vlastný rozum, ktorý môžu používať a vytvoriť si názor sami. Hovoril som im veľa príkladov zo života, pri ktorých spozorneli, lebo to čiastočne vyvrátilo nastavené stereotypy v ich hlavách,“ spomína na 1. ročník tanečník Laci Strike.

„Deti sú naša budúcnosť a pracovať s mládežou je pre mňa obrovská výzva. Potrebujú mať pred sebou nejaký vzor, potrebujú vidieť a počuť človeka, ktorý v živote niečo dosiahol a ktorý môže povedať, že je taký istý obyčajný človek ako oni a je to len na nich, kam to chcú dotiahnuť,“ opisuje hlavnú myšlienku projektu boxer Tomi KID Kovács, ktorý sa spolu s ostatnými ambasádormi tento rok sústredí na to, aby mladých ľudí podporili na ceste za vlastnými snami.

Motivačná roadshow, ktorá v roku 2018 ponesie názov O2 Roadshow Moja story, tvoja story, sa podobne ako akadémia rozširuje a uskutoční sa až v 24 stredných školách (3 v každom kraji na Slovensku).

Ambasádorov z predchádzajúceho ročníka doplní cestovateľka Janka Schweighoferová. Stojí za úspešným blogom Travelhacker s množstvom cestovateľských zážitkov a najmä s tipmi, ako šikovne a lacno cestovať, ktorý ju v súčasnosti živí.

„Do tohto projektu som sa zapojila, pretože má spoločenský prínos a dokáže deckám v stredných školách reálne pomôcť. Vždy som plánovala robiť viac prednášok v školách a mladým ľuďom povedať, že hranice si určujeme my sami. Že treba hľadať riešenia, nie prekážky, že vytŕčať zo sivého davu je vlastne super a živiť sa dá aj tým, čo ťa baví,“ opisuje svoju motiváciu nová ambasádorka.

Projekt ako taký má však podľa ambasádorov z 1. ročníka silný vplyv aj na nich. „Najväčší prínos pre obe strany je vzájomná komunikácia medzi mladým človekom, čo má celý život ešte len pred sebou, a úspešným človekom, čo už niečo zažil a dokázal. Nás to drží nohami pevne na zemi a naše publikum má zase, naopak, možnosť mať na chvíľu hlavu trochu viac v oblakoch,“ hovorí rapper Strapo. „Teším sa na to a myslím, že to bude zase o niečo lepšie, keďže už máme nejaké skúsenosti a vieme, čo nás čaká,“ uzatvára.

Ako získať Dobrú vec?

Ak chcete pre vaše deti, resp. pre vašu školu získať niektorý z projektov, treba školu prihlásiť cez platformu Dobrá vec na www.dobravec.o2.sk

Potom už len hlasovať a držať palce. Súťaž prebieha až do 29. júna a výsledky budú známe do 9. júla.

O2 Športová akadémia Mateja Tótha

Za prihlásené základné školy sa hlasuje prostredníctvom platformy Dobrá vec.

Jednotlivé školy sa zoradia do 4 kategórií podľa počtu žiakov (do 85 žiakov, od 86 do 200 žiakov, od 201 do 350 žiakov a nad 350 žiakov).

V každom kraji vyhrá jednu akadémiu najúspešnejšia škola v jednotlivých kategóriách a jedna škola sa vyžrebuje. Dovedna tak O2 Športovú akadémiu Mateja Tótha získa až 40 škôl po celom Slovensku.

O2 Roadshow Moja story, tvoja story

Za prihlásené stredné školy sa rovnako ako v prípade základných škôl hlasuje prostredníctvom platformy Dobrá vec. Jednotlivé školy sa zaradia do 2 kategórií podľa počtu žiakov (do 250 študentov a nad 250 žiakov).

V každom kraji vyhrá akadémiu najúspešnejšia škola v jednotlivých kategóriách a jedna škola sa vyžrebuje. Dovedna sa tak roadshow Moja story, tvoja story uskutoční na 24 stredných školách.

Prihláste svoju základnú alebo strednú školu, resp. školu svojich detí do sútaže a hlasujte za ňu na www.dobravec.o2.sk.


Lifetech: Čo je nové