Ak ešte stále váhate nad kúpou tabletu, inšpirujte sa týmto prehľadom

Vďaka väčším rozmerom a dotykovému ovládaniu sú tablety vhodné na prácu, ktorú musíme niekedy neustále nosiť so sebou, surfovanie po internete, hranie hier, pozeranie videí a filmov a aj na čítanie kníh. Z ponuky O2 sme vybrali päť najzaujímavejších kúskov.

Lenovo Tab 3 7 – Ako stvorený pre mladých

Vidieť tablet v rukách dieťaťa nie je už nič zvláštne a práve tento kúsok je vďaka svojej nízkej cene dostupný práve ako darček pre deti a mladých ľudí. No hanbiť sa zaň nemusia ani dospelí. Štvorjadrový procesor s taktom 1,0 GHz s pomocou operačnej pamäte RAM 1 GB zabezpečí plynulý chod aj modernejších hier. Tie môžete hrať pokojne aj celý deň vďaka batérii s kapacitou 3 450 mAh. Detský režim navyše zabráni sledovať deťom na internete nevhodný obsah, ktorý automaticky zablokuje.

Lenovo TAB3 10 Business – Ocenia ho profesionáli

Tento tablet ponúka Android for Work – program, vďaka ktorému vo vašom Androide rozdelíte súkromný obsah od toho firemného. Profil v programe umožňuje správu a podporu aplikácii a je zabezpečený šifrovaním softvéru, ktorý ochráni všetky cenné podnikové údaje. Tablet umožňuje aj správu mobilných zariadení a vzdialený prístup. Zariadenie ochráni certifikát IP52 pred prachom a náhodným poliatím vodou a sklo Gorilla Glass zase pred škrabancami a nechcenými pádmi. Ide teda o robustný tablet s krásnym elegantným dizajnom.

Huawei MediaPad T2 7.0 – Spoločník na každý výlet

Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je tablet vhodný okrem zábavy v domácnosti aj na výlety, či dlhé cesty. V batožine nezaberie veľa miesta a zmestí sa aj do kabelky. S veľkou batériou s kapacitou 4 100 mAh umožňuje na jedno nabitie 12 hodín neustáleho sledovania videí, či filmov alebo 8 hodinového surfovania na internete. To si s podporou najmodernejšej technológie LTE užijete vo vysokej rýchlosti kdekoľvek.

Lenovo TAB3 8 LTE – Na sledovanie filmov vo dvojici

Jeho IPS displej je charakteristický sýtymi farbami, ktoré pôsobia realisticky. S veľkosťou 8″ a rozlíšením 1 280 x 800 pixelov je tablet vynikajúci na hranie hier či sledovanie filmov. To si dokážete dobre vychutnať vďaka širokým pozorovacím uhlom aj vo dvojici. Reproduktory Dolby zabezpečia živý zvuk, ktorý vás vtiahne do deja. Ako úložisko dát slúži interná pamäť s veľkosťou 16 GB, ktorú je možné rozšíriť použitím SD karty do veľkosti maximálne 64 GB.

Samsung Galaxy Tab E 9.6 – Líder strednej kategórie

Tento tablet stojí jednoznačne na čele svojej kategórie. Napriek veľkému HD displeju (9,6″) je manipulácia s tabletom jednoduchá, čomu vďačíme nízkej hmotnosti 490 g a hrúbke iba 8,5 mm. Batéria s kapacitou až 5 000 mAh a možnosť rozšírenia pamäte tabletu na 128 GB spraví zo zariadenia centrum zábavy, ktoré môžete mať neustále pri sebe. Tablet má navyše funkciu Multitasking – rozdelenie obrazovky, čo umožňuje prácu s dvomi aplikáciami naraz. Svoj čas tak využijete na maximum.

Stále ste sa nerozhodli?

V ponuke máme stovky rôznych modelov a naši ochotní guruovia sú pripravení poradiť vám. Nechajte nám svoje telefónne číslo a my vám zavoláme.
V ponuke máme stovky rôznych modelov a naši ochotní guruovia sú pripravení poradiť vám. Stačí, ak nám zanecháte vaše telefónne číslo a budeme vás kontaktovať.
Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Máte nápad, ktorý zmení svet? Prihláste ho a získajte podporu najlepších a podiel z 1 milióna dolárov

Svetové zviditeľnenie, finančná podpora, osobný koučing a množstvo nových priateľov medzi podnikateľmi zo sveta. To všetko sa dá získať v medzinárodnej súťaži Chivas VENTURE určenej inovatívnym podnikateľom.


Podnikáte? Takto si vyberiete ideálny smartfón s paušálom

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové