Ak ešte stále váhate nad kúpou tabletu, inšpirujte sa týmto prehľadom

Vďaka väčším rozmerom a dotykovému ovládaniu sú tablety vhodné na prácu, ktorú musíme niekedy neustále nosiť so sebou, surfovanie po internete, hranie hier, pozeranie videí a filmov a aj na čítanie kníh. Z ponuky O2 sme vybrali päť najzaujímavejších kúskov.

Lenovo Tab 3 7 – Ako stvorený pre mladých

Vidieť tablet v rukách dieťaťa nie je už nič zvláštne a práve tento kúsok je vďaka svojej nízkej cene dostupný práve ako darček pre deti a mladých ľudí. No hanbiť sa zaň nemusia ani dospelí. Štvorjadrový procesor s taktom 1,0 GHz s pomocou operačnej pamäte RAM 1 GB zabezpečí plynulý chod aj modernejších hier. Tie môžete hrať pokojne aj celý deň vďaka batérii s kapacitou 3 450 mAh. Detský režim navyše zabráni sledovať deťom na internete nevhodný obsah, ktorý automaticky zablokuje.

Lenovo TAB3 10 Business – Ocenia ho profesionáli

Tento tablet ponúka Android for Work – program, vďaka ktorému vo vašom Androide rozdelíte súkromný obsah od toho firemného. Profil v programe umožňuje správu a podporu aplikácii a je zabezpečený šifrovaním softvéru, ktorý ochráni všetky cenné podnikové údaje. Tablet umožňuje aj správu mobilných zariadení a vzdialený prístup. Zariadenie ochráni certifikát IP52 pred prachom a náhodným poliatím vodou a sklo Gorilla Glass zase pred škrabancami a nechcenými pádmi. Ide teda o robustný tablet s krásnym elegantným dizajnom.

Huawei MediaPad T2 7.0 – Spoločník na každý výlet

Vďaka nízkej hmotnosti a kompaktným rozmerom je tablet vhodný okrem zábavy v domácnosti aj na výlety, či dlhé cesty. V batožine nezaberie veľa miesta a zmestí sa aj do kabelky. S veľkou batériou s kapacitou 4 100 mAh umožňuje na jedno nabitie 12 hodín neustáleho sledovania videí, či filmov alebo 8 hodinového surfovania na internete. To si s podporou najmodernejšej technológie LTE užijete vo vysokej rýchlosti kdekoľvek.

Lenovo TAB3 8 LTE – Na sledovanie filmov vo dvojici

Jeho IPS displej je charakteristický sýtymi farbami, ktoré pôsobia realisticky. S veľkosťou 8″ a rozlíšením 1 280 x 800 pixelov je tablet vynikajúci na hranie hier či sledovanie filmov. To si dokážete dobre vychutnať vďaka širokým pozorovacím uhlom aj vo dvojici. Reproduktory Dolby zabezpečia živý zvuk, ktorý vás vtiahne do deja. Ako úložisko dát slúži interná pamäť s veľkosťou 16 GB, ktorú je možné rozšíriť použitím SD karty do veľkosti maximálne 64 GB.

Samsung Galaxy Tab E 9.6 – Líder strednej kategórie

Tento tablet stojí jednoznačne na čele svojej kategórie. Napriek veľkému HD displeju (9,6″) je manipulácia s tabletom jednoduchá, čomu vďačíme nízkej hmotnosti 490 g a hrúbke iba 8,5 mm. Batéria s kapacitou až 5 000 mAh a možnosť rozšírenia pamäte tabletu na 128 GB spraví zo zariadenia centrum zábavy, ktoré môžete mať neustále pri sebe. Tablet má navyše funkciu Multitasking – rozdelenie obrazovky, čo umožňuje prácu s dvomi aplikáciami naraz. Svoj čas tak využijete na maximum.

Stále ste sa nerozhodli?

V ponuke máme stovky rôznych modelov a naši ochotní guruovia sú pripravení poradiť vám. Nechajte nám svoje telefónne číslo a my vám zavoláme.
V ponuke máme stovky rôznych modelov a naši ochotní guruovia sú pripravení poradiť vám. Stačí, ak nám zanecháte vaše telefónne číslo a budeme vás kontaktovať.
Ďakujeme. Zavoláme vám.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Výroky, ktoré majú 50 rokov, ale motivujú dodnes

Emil Zátopek bol nielen skromný bežec, považovaný za jedného z najlepších atlétov histórie, ale tiež skvelý rečník.

Emil Zátopek bol jedným z najväčších bežcov 20. storočia. Dokázal veci, aké nedokázal nikto pred ním ani po ňom.

A je veľmi pravdepodobné, že ani v dnešej dobe neexistuje nikto, kto by na jedných majstrovstvách sveta či olympiáde dokázal vyhrať preteky na 5 a 10 kilometrov, a zároveň maratón.

Okrem svojej bežeckej techniky, ktorá by aj dnes medzi bežcami patrila k tým najlepším, a typickým bolestivým grimasám, k nemu neoddeliteľne patrili aj výroky, ktoré sa stali legendárnymi a medzi bežcami sa tešia veľkej popularite dodnes.

O motivácii

„Ak chceš niečo vyhrať, behaj stovku. Ak chceš niečo zažiť, behaj maratón.“

„Bežec musí bežať so snom v srdci a nie s peniazmi vo vrecku.“

„Možno som bol niekedy ako šialený pes. Nezáležalo na štýle alebo ako sa to páči ostatným. Boli tu rekordy, ktoré bolo treba zlomiť.“

O prioritách a dôležitosti behu

„Víťazstvo je skvelá vec, ale priateľstvo ešte lepšia.“

O pretekoch

„Je to hranica bolesti a utrpenia, ktorá delí chlapcov od mužov.“

O pocitoch, ktoré mal pred štartom

„Človeče, dnes trochu zomrieme.“

O svojich typických grimasách počas pretekov

„To viete, nie je to gymnastika alebo krasokorčuľovanie.“

„Nebolo mi dané bežať a usmievať sa zároveň.“

O víťazstve v maratóne na LOH v Helsinkách 1952

„Nebol som schopný chodiť celý týždeň, toľko to zo mňa zobralo. Ale bolo to to najkrajšie vyčerpanie, aké som kedy poznal.“

O svojom životnom motte

„Nemôžeš? Pridaj!“

O tréningu

„Prečo by som mal trénovať pomalý beh? Bežať pomaly už viem. Chcem sa naučiť behať rýchlo.“


Predobjednajte si Samsung Galaxy S10 alebo S10+ a získajte skvelý darček

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové