Pri kúpe Sony Xperia 5 dostanete slúchadlá v hodnote 250 €

K elegantnej novinke od Sony vám v O2 od 8. októbra pribalia aj slúchadlá Sony WF-1000XM3 ako darček. Ponuka platí do vyčerpania zásob.

Japonská spoločnosť Sony predstavila začiatkom septembra smartfón Xperia 5, ktorý je mladším bratom jej súčasnej vlajkovej lode Xperia 1. Pri kúpe novinky v O2 dostanete od 8. októbra do vypredania zásob aj slúchadlá Sony WF-1000XM3 v hodnote 250 eur ako darček.

Pri smartfónoch sa dnes väčšina ľudí zameriava hlavne na fotoaparáty. Nová Sony Xperia 5 má na zadnom kryte trojicu 12 Mpx objektívov − širokouhlý, teleobjektív a všestrannú šošovku, ktorá spraví kvalitné fotky aj pri slabšom svetle. Fotoaparát má aj funkciu automatického ostrenia Eye AF2 prebratú z fotoaparátov Sony Alpha.

Na 6,1″ FHD+ HDR OLED displeji CinemaWide s rozmermi 21 : 9 môžete využívať viacero aplikácií súčasne. Napríklad môžete popri pozeraní videí odpisovať na sociálnych sieťach. Displej, ako aj celý telefón chráni odolné sklo Gorilla Glass 6.

Sony Xperia 5 podporuje rýchle nabíjanie aj najnovší operačný systém Android 9 Pie. Základnú 128 GB vnútornú pamäť si môžete rozšíriť SD kartou o ďalších 512 GB a o plynulý chod zariadenia sa postará 8-jadrový procesor, 6 GB operačná pamäťčip Qualcomm Snapdragon 855.

Pri kúpe Sony Xperia 5 teraz dostanete aj bezdrôtové slúchadlá Sony WF- 1000XM3 ako darček. Štýlové bluetooth slúchadlá sú ideálne pre každého, kto rád počúva hudbu, sleduje po ceste do práce videá alebo často telefonuje a chce mať voľné ruky. Okrem vysokokvalitného potláčania okolitého hluku majú výborný zvuk a vďaka rýchlo nabíjaciemu puzdru vám bez problémov vydržia celý deň.

Ponuka Sony Xperia 5 so slúchadlami Sony WF-1000XM3 ako darčekom platí od 8. októbra do vypredania zásob v O2 E-shope.

Novú Sony Xperia 5 si môžete kúpiť ku ktorémukoľvek O2 Paušálu na začiatok už od 0 .

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Vyhrajte hru Gran Turismo Sport

Zasúťažte si o pretekársku hru na hraciu konzolu PS4.

V rámci kampane O2 Nebuď pirát sme si pre vás v Sóde pripravili nielen množstvo rád, ale aj súťaže o atraktívne ceny. Keďže súťaž o hru Gran Turismo Sport mala veľký úspech, rozhodli sme sa pre vás usporiadať ešte jednu.

Kampaň Nebuď pirát prináša všetkým zodpovedným vodičom aj množstvo ďalších výhod. Okrem bezplatnej navigácie a dát navyše aj špeciálne O2 Extra výhody, vďaka ktorým môžete výhodnejšie tankovať na čerpacích staniciach Shell, či získať poistenie auta od poisťovne Union so zľavou.

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania o cenu, stačí, ak správne odpoviete na našu súťažnú otázku.

Čo môžete získať

Pre výhercu súťaže je pripravená hra Gran Turismo Sport na hraciu konzolu PS4, ktorá ponúka viac ako 174 vozidiel a 17 prostredí, v ktorých si môžete zajazdiť na viac ako 40 tratiach.

Na zapojenie do súťaže postačí, keď nám napíšete, ktorý motoristický novinár pripravil v rámci kampane Nebuď pirát praktické rady pre vodičov.

Ak si nie ste istí správnou odpoveďou, nápoveď nájdete aj na tomto mieste.

Ako na to

Do pripraveného formulára napíšte správnu odpoveď a uveďte svoje kontaktné údaje.

Aby ste sa do súťaže mohli zapojiť, musíte spĺňať aj nasledujúce podmienky:

    • Musíte byť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
    • Musíte súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

Odpovede posielajte do štvrtka 17. októbra 2019. V piatok 18. októbra 2019 spomedzi správnych odpovedí vyžrebujeme výhercu, ktorý bude o spôsobe odovzdania výhry informovaný prostredníctvom e-mailu.

Ďakujeme za záujem. Súťaž sme už ukončili. Výhercovi gratulujeme.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Tipy, ako si preniesť fotky, kontakty a appky zo starého smartfónu do nového

Čítaj viac

Stiahnite si jednu z týchto 6 appiek a naučte sa každý deň niečo nové

Čítaj viac

Huawei P smart 2021 sme zmenili na herné zariadenie. Čo sme si na ňom zahrali?

Čítaj viac