Prichádza nový Huawei P30 a Huawei P30 Pro.

Čo je lepšie ako nový smartfón so skvelým foťákom? Keď k nemu dostanete aj smart hodinky, ktoré si s ním dokonale rozumejú.

[Predobjednávka je ukončená]

Pár mesiacov po predstavení svojej novej vlajkovej lode prichádza Huawei s novými modelmi Huawei P30 a Huawei P30 Pro. Vďaka foťákom od spoločnosti Leica a vlastnými SuperSpectrum snímačmi budete mať ostré a farebné fotky aj v noci, aj po niekoľko násobnom priblížení. Navyše ak si niektorú z noviniek predobjednáte do konca marca, môžete k novému smartfónu dostať aj smart hodinky od Huawei.

Počet darčekov pre jednotlivé farebné variácie je limitovaný:

 • Huawei P30 Pro 256 GB Čierny  – 70 ks Huawei Watch GT Leather
 • Huawei P30 Pro 256 GB Fialový – 30 ks Huawei Watch GT Leather
 • Huawei P30 128 GB Čierny – 100 ks Huawei Watch GT Sport

Nezaváhajte, darček získajú len tí najrýchlejší.

Ako na to?

Stačí do 31. 3. 2019 vyplniť tento formulár a úspešnú objednávku dokončiť cez potvrdzovací email.

Čo prináša Huawei P30?

 • Špičkový trojitý fotoaparát od spoločnosti Leica s Huawei SuperSpectrum snímačom
 • 5-násobný  hybridný zoom a vylepšený režim nočnej fotografie
 • Snímač odtlačkov zabudovaný v displeji
 • 6,1″ FullHD+ OLED Full View displej s výrezom v tvare kvapky

Čo prináša Huawei P30 Pro?

 • Štvoritý fotoaparát Leica s Huawei SuperSpectrum snímačom
 • 10-násobný hybridný zoom a vylepšený režim nočnej fotografie
 • Snímač odtlačkov zabudovaný v displeji
 • 6,47” zahnutý OLED Full View displej s výrezom v tvare kvapky
 • Batéria s kapacitou 4 200 mAh a s podporou bezdrôtového nabíjania

Aký darček k svojmu novému smartfónu získate?

Huawei Watch GT Sport

Športové smart hodinky ukryté v klasickom dizajne s okrúhlym ciferníkom sú nabité rôznymi funkciami pre nadšencov aktívneho životného štýlu.

Huawei Watch GT Classic (Leather)

Špičkové smart hodinky majú klasický dizajn, okrúhly ciferník a množstvo pokročilých funkcií, ktoré vás budú sprevádzať každodennými aktivitami.

Novinky z dielne Huawei si môžete predobjednať do 31. 3. 2019, no darčekové smart hodinky získajú len tí najrýchlejší. Huawei P30 alebo Huawei P30 PRO si môžete predobjednať od 2 € aj k Zlatému O2 Paušálu, s ktorým získate neobmedzené volania a SMS správy do všetkých sietí v SR a EÚ a 10 GB dát v najrýchlejšej 4G LTE sieti.
Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

6 dobrých rád pred výberom bývania

Plánujete kúpu bývania? Prečítajte si tipy, ktoré prispejú k správnemu výberu vášho budúceho domova.

Výber a následná kúpa bývania predstavuje veľký krok, preto sme pre vás so skúsenými architektkami z ateliéru winwin, Luciou Kušnírovou a Soňou Salnerovou, pripravili sumár rád, vďaka ktorým bude vaše rozhodovanie jednoduchšie.

Aby u vás doma vládla pohoda, stavte na rýchly a spoľahlivý O2 Internet na doma. Viac informácií

Určite si priority

Foto: Deborah Cortelazzi/Unsplash, Mark McCammon/Pexels

Pred hľadaním svojho bývania, si najskôr ujasnite, čo od neho očakávate – aká dispozícia by vám najviac vyhovovala či kde by sa mal váš budúci domov nachádzať. Architektka Lucia Kušnírová upozorňuje na to, že človek by lokalitu svojho bývania rozhodne nemal brať na ľahkú váhu. Ak máte radi ruch mesta a radi žijete aktívne, je dobré zvážiť polohu bližšie k mestu. Ak vám viac vyhovuje ticho, uprednostnite lokalitu, ktorá je viac na okraji mesta.

Pozor pri kúpe nehnuteľnosti, ktorá je zatiaľ len na papieri

Foto: Lorenzo/Pexels

Veľa ľudí v súčasnosti kupuje nehnuteľnosť dlho predtým, ako sa postaví. Hoci developeri ponúkajú možnosť navštíviť vzorový byt, konkrétna nehnuteľnosť sa od neho môže výrazne líšiť. „Laik si napríklad často nevie predstaviť, či sú rozmery miestností dostačujúce, či je byt dobre orientovaný vzhľadom na svetové strany a či sa vôbec dá zariadiť nábytkom,“ upozorňuje na prípadné problémy architektka Soňa Salnerová.

Nepodceňte orientáciu na svetové strany

Foto: Yasmine Boheas/Unsplash

Hoci sa byt na prvý pohľad môže javiť ako zaručene dobrá voľba, je dôležité všímať si aj orientáciu na svetové strany, ktorá určuje, koľko denného svetla v priestore bude. Problém môže nastať vtedy, ak sú všetky okná orientované len na jednu stranu. „Stáva sa, že si ľudia kúpia byt-ateliér, ktorý je orientovaný na sever a potom sú nešťastní z toho, že nemajú slnečný byt,“ hovorí architekta Soňa Salnerová.

Trúfnete si na stavebné úpravy?

Foto: Valentin Salja/Unsplash

Ak kupujete starší byt s dispozíciou, ktorá vám úplne nevyhovuje, dobre zvážte, či ste ochotný pustiť sa do stavebných úprav, resp. na ne budete mať dostatočný rozpočet. „Ak áno, tak si aj na prvý pohľad menej výhodný byt človek dokáže prispôsobiť svojim potrebám,“ vysvetľuje architekta Soňa Salnerová. Zároveň však treba počítať s tým, že komplexnejšia rekonštrukcia môže trvať pomerne dlho.

Ujasnite si, či dokážete robiť kompromisy

Foto: Dan Gold/Unsplash, Sonnie Hiles/UnsplashNajmä, ak kupujete menší byt, si vopred premyslite, či dokážete robiť kompromisy, napríklad spojiť spálňu s obývacou izbou. ArchitektkSoňa Salnerová zdôrazňuje, že aj v prípade malých bytov možno vytvoriť variabilné riešenia (skladací stôl, vyklápacia posteľ alebo mobilné priečky), často však patria k finančne náročnejším.

Nebojte sa osloviť architekta

Mnohí ľudia sa vyhýbajú oslovenia architekta, pretože sa obávajú vysokej investície. Odborník vám nemusí hneď navrhnúť celý interiér a dohliadať na jeho kompletnú realizáciu. Využiť môžete aj konzultáciu, v rámci ktorej architekt zhodnotí nehnuteľnosť a upozorní na plusy aj chyby daného priestoru. „Klient potom s architektom nemusí pokračovať v spolupráci. Keď sa riešenie podchytí principiálne, vie na tom stavať ďalej,“ vysvetľuje architektka Lucia Kušnírová.

Špeciálne vydanie o bývaní

Tento článok je súčasťou špeciálneho vydania magazínu Sóda o bývaní. K tomu, aby ste sa doma cítili komfortne, môže prispieť aj rýchly a spoľahlivý pevný internet. Stavte preto na službu O2 Internet na doma, ktorá je dostupná pre viac ako 96 % obyvateľov Slovenska. Viac informácií nájdete na tomto mieste.

Čítajte aj:

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Nezaťažia ani rozpočet, ani vaše ruky. Vybrali sme 4 ľahučké smartfóny, ktoré prekvapujú dizajnom aj vybavením

Čítaj viac

Čo všetko bolo v našej komunikačnej výbave vďaka technológiám a internetu? Pripravili sme nostalgickú jazykovú exkurziu

Čítaj viac

Zlepšite sa v cudzom jazyku cestou do práce. Vybrali sme 8 aplikácií, ktoré vás rozhovoria aj posilnia slovnú zásobu

Čítaj viac