8 smartfónov s veľkou kapacitou batérie

Pre všetkých, čo očakávajú od mobilného telefónu viac ako pár hodín efektívneho používania.

Hľadáte smartfón, ktorý netreba neustále dobíjať? K O2 paušálu môžete mať ktorýkoľvek z týchto 8 modelov s veľkou kapacitou batérie na začiatok už za 2 €.

Huawei Mate 10 Pro

Novinka od Huawei, ktorá ľahko zatieni ostatné vlajkové lode. Na jedno nabitie pohodlne vydrží aj pri veľkej záťaži bez problémov dva dni. To všetko vďaka 4000 mAh batérií. Nemusíte sa báť ani dlhého nabíjania. Vďaka Super Charge nabíjačke, ktorú nájdete v balení, trvá nabitie z 0% na 100% necelú hodinu a pol.

LG V30

Vynikajúci fotomobil s displejom na takmer celej prednej strane. V tenkom tele zariadenia sa skrýva 3300 mAh batéria, ktorá vydrží na jedno nabitie 1,5 dňa. Aj pri maximálnom zaťažení telefónu počas dňa ho nebudete musieť cez deň dobíjať. Dostatočná kapacita výdrž batérie sa o postarajú. Bonusom je tiež podpora moderného, bezdrôtového nabíjania.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung nám ukázal, že výdrž batérie nie je len o jej veľkosti. Pri Note 8 stavil na 3300 mAh batériu, no veľmi úsporný procesor a vyladenú nadstavbu systému. Vďaka tejto kombinácií vydrží telefón pri plnej záťaži celý deň. Pri bežnom používaní ho budete nabíjať až na druhý deň poobede. Okrem toho zaujme aj výnimočným príslušenstvom v podobe pera S pen.

Motorola Moto E4 Plus

Ak hľadáte smartfón s dlhou výdržou na jedno nabitie a rozumnou cenou, už nemusíte hľadať ďalej. Moto E4 je skutočným maratóncom vo výdrži na jedno nabitie. Jeho gigantická 5000 mAh batéria vydrží neuveriteľných 44-47 hodín pri bežnom použití. Navyše sa jedná o Dual SIM zariadenie iba za 170€.

iPhone X

Novinka od Apple sa nenechá zahanbiť ani výdržou batérie. Výrobca použil batériu z iPhone 8 Plus s kapacitou 2716 mAh. V kombinácií s vyladeným iOS a novým procesorom tak používateľovi poskytne výdrž jeden a pol dňa. Toto všetko v dizajnovo zaujímavom tele s displejom na celej prednej strane zariadenia.

Blackberry Motion

Manažérsky smartfón musí svojmu majiteľovi vydržať aj počas náročných dní, kedy nie je čas na nabíjanie. Blackberry Motion sa týmto mottom riadi do bodky. Výrobca v tomto zariadení použil 4000 mAh akumulátor, ktorý podporil vynikajúcou softvérovou optimalizáciou spotreby batérie. Vďaka tomu vydrží dva dni bez pripojenia k nabíjačke.

Moto Z2 Play + Moto Mod Turbopower

Moto Z2 Play je po dizajnovej stránke veľmi vydarené zariadenie. Výrobca v ňom použil 3000 mAh batériu. Aj keď to nie je najväčšia kapacita, na akú sme zvyknutí, Z2 Play má eso v rukáve v podobe Moto Mods. Práve ony robia tento model zaujímavým. Najdôležitejším je v tomto prípade Moto Mod Turbopower. Turbo Power pridá vášmu smartfónu ďalších 3490 mAh kapacity. Na 50% ho nabijete za neuveriteľných 20 minút.

Sony XZ Premium

Sony prináša v konzervatívnom obale Dual SIM smartfón s 3230 mAh batériou. Na prvý pohľad sa môže zdať jehokapacita menšia, avšak výdržou vás prekvapí a pohodlne zvládne aj náročnejší deň. Dôležitá je prítomnosť už legendárneho Stamina módu, ktorý maximálne optimalizuje využitie batérie.

Prečítajte si aj:

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Ľudí bez domova v Bratislave môžete pred zamrznutím zachrániť aj vy. Pomocou aplikácie

Ľudia bez domova to majú v zime ešte ťažšie – extrémne situácie končia v mnohých prípadoch aj umrznutím. Existujú však ľudia, ktorým táto situácia nie je ľahostajná. Občianske združenie Vagus prišlo s aplikáciou Vagus SOS, vďaka ktorej môžete aj vy pomôcť zachrániť ľudské životy.

Po spustení bratislavskej telefonickej linky na pomoc ľudom bez domova 0949 655 555 prichádza občianske združenie Vagus s aplikáciou Vagus SOS (Android, iOS), ktorá obyvateľom Bratislavy umožňuje nahlásiť presnú polohu a doplnkové informácie o ľuďoch bez domova.

„Po ostatnej tuhej zime a desiatkach nami zachránených ľudí sa nám ozval začínajúci tím zo štúdia Appoxide Lab, ktoré nám ponúklo, že takúto aplikáciu v spolupráci s nami vyvinú zdarma. Okamžite sme súhlasili, lebo veríme, že tak budeme môcť pomôcť ešte väčšiemu počtu ľudí na území hlavného mesta,” hovorí projektový riaditeľ občianskeho združenia Sergej Kára.

Prvá aplikácia svojho druhu v strednej Európe

Vagus SOS je prvou aplikáciou svojho druhu v strednej Európe, prostredníctvom ktorej môžete oznámiť počet ľudí, miesto, kde sa nachádzajú, ale aj čas výskytu človeka a jeho presnú polohu.

Okrem jednoduchého spôsobu, ako nahlásiť situáciu človeka, ktorý je bez strechy nad hlavou, aplikácia zároveň umožňuje združenie aj finančne podporiť.

Občianske združenie aplikáciou nadväzuje na svoju kampaň Voláme SOS, prostredníctvom ktorej môžete pomôcť ľuďom bez domova, aby počas mrazivých dní nezamrzli. Jej súčasťou je aj užívateľsky prístupná forma nielen finančnej, ale aj materiálnej a dobrovoľníckej podpory. Nechýba ani praktický zoznam všetkých zariadení pre pomoc ľuďom bez domova v Bratislave

Nie je to náhrada za lekársku pomoc

Aplikácia umožňuje v prípade akútnej situácie aj priamy hovor s terénnymi pracovníkmi, neslúži však ako náhrada za lekársku záchrannú službu.

Menej akútne hlásenia budú terénni pracovníci združenia riešiť postupne. Všetky vyriešené podnety sa následne prostredníctvom hlásenia zobrazia nahlasovateľovi.

Aplikáciu chcú jej tvorcovia zdarma ponúknuť aj podobným organizáciám v okolitých domácich aj európskych miest s cieľom pomôcť čo najviac ľuďom bez domova.

Občianske združenie Vagus

Od roku 2001 sa Vagus venuje sociálnej práci s ľuďmi bez domova. Ročne odborne pomôže približne 2 000 ľuďom. Vďaka svojim projektom dokáže ľuďom pomôcť v návrate do bežnej spoločnosti. Kľúčovým je projekt denného centra DOMEC, ktorý každý deň navštívi 80 a v mrazoch až 100 ľudí.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Tipy, ako si preniesť fotky, kontakty a appky zo starého smartfónu do nového

Čítaj viac

Stiahnite si jednu z týchto 6 appiek a naučte sa každý deň niečo nové

Čítaj viac

Huawei P smart 2021 sme zmenili na herné zariadenie. Čo sme si na ňom zahrali?

Čítaj viac