Veľká súťaž s CAT je tu: Kúpte si nový smartfón a získajte skvelé ceny

Zadovážte si smartfón od výrobcu CAT cez O2 E-shop alebo v niektorej O2 Predajni a jeden zo šiestich balíčkov môže byť váš.

Zvažujte kúpu odolného smartfónu od výrobcu CAT? Ak si v termíne od 14. do 31. januára 2019 kúpite ľubovoľný smartfón tejto značky, budete zaradení do súťaže o šesť balíčkov produktov, ktorými môžete potešiť nielen seba, ale aj svojich blízkych.

Ako na to?

Navštívte O2 E-shop a v termíne od 14. do 31. januára 2019 si objednajte ľubovoľný smartfón (nie tlačidlový) od výrobcu CAT alebo si telefón zakúpte priamo v niektorej O2 Predajni.  Ponuka je široká a určite si je z čoho vyberať.

Do e-shopu

Ďakujeme za váš záujem. Súťaž sme už ukončili. Výhercom gratulujeme. 

Čo môžete vyhrať?

Cena 1: mobilný telefón CAT S61 + veľký externý reproduktor

Cena 2: mobilný telefón CAT S60 + malý externý reproduktor

Cena 3: mobilný telefón CAT S41 + ruksak, termohrnček, baterka a multináradie

Cena 4: mobilný telefón CAT S31 + slúchadlá a power banka

Cena 5: mobilný telefón CAT B35 + bunda, mikina, čiapka a rukavice

Cena 6: mobilný telefón CAT B30 + hodinky

Výhercovia sa budú žrebovať hneď na druhý deň po ukončení súťaže – 1. februára 2019. Viac informácií o podmienkach súťaže nájdete na tomto mieste.

Skladové zásoby smartfónov nie sú neobmedzené, preto rozhodovaním veľa času nestrácajte.

Do E-shopu

Objednajte si smartfón od výrobcu CAT v O2 E-shope alebo si ho kúpte v niektorej O2 Predajni najneskôr do 31. januára 2019 a možno práve vy sa už o deň neskôr budete tešiť z balíčka od spoločnosti CAT.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

10 filmov, ktoré vás dostanú šokujúcou pointou

Pripravili sme pre vás výber najoriginálnejších filmových zakončení všetkých čias.

Vymyslieť originálne rozuzlenie príbehu je pre scenáristov čoraz ťažší oriešok. V nasledujúcom výbere sa pozrieme na niekoľko nezabudnuteľných filmov, ktoré sa do dejín zapísali najmä svojou pointou, ktorá celý dej obrátila naruby.

Sledujte magazín Sóda aj na Instagrame.

Identita – Identity

V osamotenom starom moteli uprostred nevadskej púšte sa náhodou stretáva 11 ľudí, ktorí sa sem prišli ukryť pred silnou búrkou. Cesta je v obidvoch smeroch zaplavená, telefóny nefungujú, niet kam ísť. Keď začnú jeden po druhom záhadne umierať, uvedomia si, že vrah musí byť niekto z nich.

Tí druhí – The Others

Končí sa druhá svetová vojna a hlavná hrdinka Grace čaká so svojimi dvomi deťmi na návrat manžela z bojov v Normandii. Jej syn a dcéra trpia alergiou na slnko, a tak musí služobníctvo celý dom udržiavať zatemnený. Starý viktoriánsky dom však okrem neurotickej matky a bledých detí skrýva vo svojich temných zákutiach aj oveľa desivejšie tajomstvá.

Psycho


V kultovom horore režiséra Alfreda Hitchcocka sekretárka Marion Crane odcudzí peniaze svojmu šéfovi a ukryje sa na noc v zapadnutom moteli, ktorý vlastnia matka a syn Batesovci. Starý strašidelný dom a motel zívajúci prázdnotou však rozhodne nie sú miestom pokojného odpočinku.

Koniec príbehu už dnes ostrieľaného filmového fanúšika pravdepodobne príliš neprekvapí. V čase vzniku išlo o geniálny zvrat, ktorý neskôr filmoví tvorcovia napodobňovali na množstvo spôsobov.

Hra – The Game


Nicholas von Orton je úspešný investičný bankár, ktorý neberie ohľad na nikoho a nič a žije len pre seba. Na narodeniny mu jeho brat daruje poukážku na Hru. O tom, čo je jej náplňou, mu však odmietne čokoľvek prezradiť. Nicholas však čoskoro zisťuje, že Hra je podvod, ktorý ho má skompromitovať a obrať o majetok. Nakoniec sa preberá v hrobke zabudnutého cintorína kdesi v Mexiku bez dokladov a bez peňazí, ale s odhodlaním vybojovať si svoj život späť.

Existenz


Existenz je virtuálna počítačová hra, ktorú vytvorila talentovaná vynálezkyňa Allegra Gellerová. Herná konzola, ktorá hru riadi, nie je práve typické Playstation. Je vytvorená z biologického materiálu a hráči sa do hry zapájajú akousi pupočnou šnúrou zapojenou do bioportu v chrbtici. Problém nastane vo chvíli, keď pri prvom verejnom testovaní hry hráčov napadne radikálny odporca technológií deformujúcich realitu.

Šiesty zmysel – The Sixth Sense


Cole Sear je traumatizovaný osemročný chlapec, ktorí, ako sám vraví, „vidí mŕtvych ľudí“. Pomôcť mu chce racionálne založený detský psychológ Dr. Malcom Crowe, čiastočne aj preto, aby uľavil svojmu pocitu viny z predošlého prípadu. Malcoma trápi, že nedokázal pomôcť bývalému pacientovi, ktorý sa mu vlámal do domu, pokúsil sa ho zastreliť a následne spáchal samovraždu. Najväčšie prekvapenie však ešte len príde.

Osada – The Village


V malej dedinke uprostred lesov si ľudia nažívajú relatívne pokojným životom. Jedinou škvrnou na inak idylickom fungovaní komunity je neustále prítomný strach z okolitých lesov, kde žijú. S tajomnými bytosťami („tými, o ktorých nehovoríme“)  dedinčania uzatvorili dohodu – oni nevstupujú do lesov a stvorenia nevstupujú do osady. Až do chvíle, kým dohodu jedného dňa naruší jeden z osadníkov.

Klub bitkárov – Fight Club


Mladý muž, ktorý si vraví Jack, má ubíjajúcu prácu a trpí najťažšou formou nespavosti. Svet okolo mu pripadá ako jeden nekonečný depresívny sen. Až kým nestretne Tylera Durdena, obchodníka s mydlom, s ktorým založia v podzemí baru tajnú organizáciu Klub bitkárov, ktorá sa riadi prísnymi pravidlami. Tyler má však oveľa deštruktívnejšie ambície a Jack je jediný, kto mu v nich môže zabrániť.

Prekliaty ostrov – Shutter Island


Detektív Tedy Daniels prichádza na odľahlý ostrov spolu s kolegom Chuckom Auleym vyšetriť zmiznutie pacientky z psychiatrickej liečebne Ashecliffe. Postupne zisťuje, že nie všetky procedúry sú úplne v súlade s Hippokratovou prísahou a pod tlakom spomienok z nedávno skončenej druhej svetovej vojny a manželkinej smrti sa sám prestáva cítiť psychicky dobre.

Obvyklí podozriví – The Usual Suspects


Polícia vypočúva pouličného zlodeja Verbala, ktorý bol svedkom masakra na pašeráckej lodi. Postupne odhaľuje činnosť päťčlenného gangu, ktorý pracoval pre tajomného muža menom Keyser Söze. Hoci je jeho totožnosť neznáma, jeho meno budí v podsvetí hrôzu. Film vrcholí scénou, ktorá sa považuje za jeden z najlepších zvratov v dejinách novodobého filmu.

Máte aj vy tip na dobrý film s prekvapivou pointou, o ktorý by ste sa chceli podeliť s čitateľmi Sódy? Napíšte nám do komentárov pod tento článok na náš Facebook.

Pozrite si dobrý film, nech ste kdekoľvek

Máte chuť pozrieť si dobrý film? Nainštalujte si aplikáciu O2 TV v mobile a vychutnajte si filmy, seriály a program viac ako 30 televíznych kanálov priamo vo svojom smartfóne.


Predobjednajte si Samsung Galaxy S10 alebo S10+ a získajte skvelý darček

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové