Získajte k novému Samsung Galaxy A54 5G slúchadlá ako bonus. Poradíme vám, ako na to

Samsung s bonusmi nešetrí ani pri novom Galaxy A54. Môžete k nemu dostať bezdrôtové slúchadlá Samsung Galaxy Buds2.

Nový Samsung Galaxy A54 5G je odolný, no zároveň bude pri používaní chrániť vaše oči. Nabiť ho stačí raz za dva dni a nemá problém ani s peknými zábermi v noci či detailnými videami. K “sympaťákovi” na každodenné používanie teraz môžete získať aj bonus – Samsung Galaxy Buds2.

Peňažný bonus môžete získať aj pri nákupe Samsung Galaxy S23 a výkupe svojho starého zariadenia. Ako na to? 

Skutočný miláčik Slovákov a Sloveniek – tak by sa podľa štatistík dala nazvať séria Samsung Galaxy A. Tieto obľúbené smartfóny strednej triedy pravidelne prekvapujú tým, čo ponúkajú a tým, aké sú spoľahlivé. K Samsung Galaxy A54 5G môžete okrem spomenutých superlatív získať aj bonus naviac, praktické a užitočné slúchadlá Samsung Galaxy Buds2. 

Ako pri kúpe Samsung Galaxy A54 5G získať bonus, Samsung Galaxy Buds2? 

  1. Smartfón Samsung Galaxy A54 5G si kúpte v období od 20. 3. do 16. 4. 2023 23:59.
  2. Na novom smartfóne otvorte aplikáciu Samsung members a v časti výhody sa zaregistujte do kampane. Túto registráciu musíte spraviť najneskôr do 7. 5. 2023.
  3. Registráciou vyjadríte svoj záujem o bonus. Vyplňte osobné údaje a informácie o type telefónu, IMEI, dátum nákupu, predajcu a priložte doklad o kúpe. Doklad o kúpe musí mať dátum najneskôr 16. 4. 2023.
  4. Registrácie vytvorené po 7. 5. 2023 sú neplatné a nárok na uplatnenie bonusu zaniká.
  5. Po schválení registrácie získate e-voucher, nájdete ho v aplikácii Samsung members v novom Samsung Galaxy A54 5G.
  6. Tento e-voucher je nutné vygenerovať do 7 dní od obdržania schvaľovacieho e-mailu, inak nárok na bonus zaniká. E-voucher nie je možné získať prostredníctvom iného zariadenia, ako prostredníctvom zariadenia, ktoré bolo zaregistrované v kampani.
  7. E-voucher musíte uplatiniť na stránke www.novysamsung.sk najneskôr do 30. 5. 2023. Bonus, Slúchadlá Samsung Galaxy Buds2 biele, bude bezplatne zaslaný na adresu uvedenú v objednávke.

Toto je Samsung Galaxy A54 5G, zoznámte sa

Samsung Galaxy A54 5G ponúka zdravý mix toho najlepšieho, čo sa v danej cenovej kategórii dá získať. Mnohých určite nadchne 2-dňová výdrž batérie vďaka kapacite až 5 000 mAh. Nechýba podpora rýchleho nabíjania 25 W. 

Samozrejme, výdrži batérie musia pomôcť aj ostatné komponenty smartfónu svojou energetickou skromnosťou. Dôkazom je čip priamo od Samsungu, ktorý okrem toho, že „nežerie“ zbytočne veľa energie, efektívne podporuje umelú inteligenciu, spracovanie fotografií vo veľmi vysokom rozlíšení či video v 4K, veľmi rýchlo pracuje s dátami a je vybavený 5G čipom.

Foťte cez deň aj v noci

Na zadnej strane novinky nájdete foto modul, ktorý kombinuje 50 Mpx hlavný fotoaparát, 12 Mpx širokouhlý so zorným uhlom 123 stupňov a 5 Mpx makrofotoaparát. Selfie kamera má príjemných 32 Mpx a či už budete točiť s ňou, alebo foťákom na zadnej strane smartfónu, môžete si zvoliť kvalitu videa v 4K.

Veľmi dôležitou charakteristikou fotoaparátov je OIS, teda optická stabilizácia obrazu, ktorá sa postará o to, že aj v zlých svetelných podmienkach nebudú fotografie rozmazané. Správne tušíte, že tento smartfón sa v disciplíne nočnej fotografie cíti ako ryba vo vode.

Aby ste vedeli dostatočne oceniť všetky svoje kvalitné fotografie, videá či prácu grafikov videohier, Samsung Galaxy A54 5G má 6,4-palcový S-AMOLED displej s rozlíšením 1 080 x 2 400 bodov, obnovovacou rýchlosťou 120 Hz, svietivosťou 800 nitov a technológiou Vision booster. 

Táto kombinácia ponúka super plynulý displej s krásne sýtymi farbami a množstvom detailov, dokonca aj v tak náročných podmienkach, ako je priame slnečné svetlo. Nechýba technológia ochrany očí, čo je žiadaný krok, keďže do smartfónov pozeráme často.

Odolný a plný vychytávok

Už v predošlej generácii výrobca ponúkol certifikáciu ochrany na úrovni IP67, čo znamená, že smartfón môžete ponoriť pod vodu na 30 minút do hĺbky jedného metra. Cieľom je skôr predĺžiť celkovú životnosť smartfónu, než ponúknuť riešenie na vodnú fotografiu.

Chvíľka nepozornosti a z telefónu sa môžu stať len spomienky. Poradíme vám, ako predchádzať poškodeniam smartfónu

Vychytávky ako NFC čip, ktorý umožňuje bezhotovostné platby, USB-C, či vysokorýchlostné pripojenie na wi-fi alebo Bluetooth 5.2 sú pre Samsung samozrejmosť aj v tejto triede. Mimochodom, Bluetooth 5. generácie oceníte aj po pripojení Samsung Galaxy Buds2, ktoré získate ako bonus vďaka uvádzacej akcii.

Doprajú vám kvalitný zvuk, ale aj chvíľu pre seba

Bezdrôtové slúchadlá od Samsung sú overenou klasikou. Ponúkajú technológiu ANC, ktorá vás účinne odizoluje od okolitého hluku. Aby ste si vychutnali vaše obľúbené skladby či podcasty alebo sa lepšie sústredili na prácu či učenie. Ak potrebujete svoje okolie počuť, napríklad kvôli bezpečnosti, môžete si vybrať až z 3 úrovní priepustnosti okolitých ruchov a zvukov. Tú vlastnosť umožňuje funkcia Ambient sound.

Dôležitou charakteristikou je pri slúchadlách výdrž batérie na jedno nabitie. V prípade Samsung Galaxy Buds2 je to príjemných 5 hodín, vďaka nabíjaciemu puzdru s USB-C konektorom až do 29 hodín, čo je skutočný výkon. Ak by ste si batériu neustrážili, potom vás poteší rýchlo nabíjanie, vďaka ktorému už po 5 minútach na nabíjačke môžete počúvať ďalších 60 minút.

Dvojcestné meniče s frekvenčnou charakteristikou v rozpätí od 20 do 20 000 Hz sľubujú zvuk, ktorý prekoná očakávania. V aplikácii nájdete funkciu Earbut fit, ktorá vám pomôže so správnym výberom násadiek, aby vám slúchadlá perfektne sedeli v uchu. 

V neposlednom rade oceníte funkciu Auto Switch, ktorá umožňuje rýchle prepínanie medzi Android zariadením a operačným systémom Windows.


Viac informácií nájdete na www.novysamsung.sk.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Osviežte si svoju smart výbavu: vybrali sme najvýhodnejšie zariadenia na prácu, fotenie, športovanie aj každodenné používanie

Smartfóny aj tech vychytávky v rôznych kategóriách si teraz kúpite za zvýhodnené ceny.

Osvieženie šatníka, jedálneho lístka, pracovných návykov alebo aj smart výbavy. Jar je na nové začiatky ideálna. No vybrať si zo širokej ponuky „múdrych“ zariadení môže byť náročnejšie, ako sa zdá, preto vám so správnym výberom radi pomôžeme. A keď je na nich navyše aj odľahčená (jarná) cena, vyberá sa o to lepšie.

Aj sa rýchlo nabijú, aj sú maximálne plynulé, aj sa nimi dobre fotí. Toto je 5 smartfónov, ktoré vás nebudú oberať o žiaden čas navyše

Vybrali sme zariadenia pre každého. Pre pracantov, fotografov, ale aj pre tých, ktorí do smart zariadenia nechcú investovať celú výplatu. Pridali sme aj niekoľko vychytávok na spríjemnenie voľných chvíľ či športovanie:

Spoľahlivý smartfón na prácu

Ak je pre vás smartfón primárne pracovným nástrojom, potrebujete naozaj osvedčený kúsok. Výkon sa vám zíde, no takýto telefón nemusíte hľadať len v najvyšších kategóriách vlajkových lodí. Dôležitá je výdrž na jedno nabitie a možnosť rýchlonabíjania. 

Samsung Galaxy A53 5G

Prácu vám zásadne uľahčí 5 000 mAh batéria, ktorá vydrží aj jeden a pol dňa, a aspoň 18 W nabíjanie. Displej by nemal byť menší ako 6,5 palca – ak z času na čas listujete v excelových tabuľkách na smartfóne, viete o tom svoje.

Pri pracovnom smartfóne budete často využívať fotoaparát v kombinácii s apkou ako skener: na archiváciu, preposielanie dokumentov alebo na elektronické podpisovanie, prípadne na živé preklady pomocou Google Translate. Fotoaparát preto nepodceňujte, pri hlavnej kamere by ste mali mať aspoň 50 Mpx. 

Realme 9 5G

Popri hardvérovej výbave vám prácu uľahčia aj gestá a rôzne menšie vychytávky. Napríklad spraviť snímku obrazovky celej webstránky ako jeden obrázok sa pri telefónoch realme dá potiahnutím troch prstov priamo po displeji. 

Pracovať v dvoch aplikáciách súčasne na jednom displeji môžete zasa na smartfónoch Samsung, preto sú našimi tipmi na spoľahlivý pracovný smartfón práve Samsung Galaxy A53 5Grealme 9 5G.

Do konca marca ich navyše môžete získať za zvýhodnenú sumu: Samsung Galaxy A53 5G so zľavou 72 € a realme 9 5G so zľavou 60 €.

Nielen štýlový vzhľad, ale aj štýlové fotky

Napriek tomu, že sa veľa výrobcov snaží dizajn smartfónov ozvláštňovať, zväčša ide len o kozmetické úpravy kvôli funkčnosti používania. Na tom nie je nič zlé, lebo smartfón musí byť v prvom rade praktický. 

Vivo Y76

Občas sa na trhu objaví model, ktorý z radu úplne vyčnieva, a nemyslíme tým len vyklápacie telefóny z radu Galaxy Z. Atraktívny a originálny vzhľad smartfónu posunú na dizajnovú úroveň aj prekvapivé farebné kombinácie či jedinečný materiál, na ktorom nezostávajú odtlačky prstov.

Pri takýchto štýlovkách sa oplatí zaostriť aj na špecifikáciu fotoaparátov a selfie kamery. Hľadajte preto selfie kameru aspoň so 16 Mpx a kombináciu fotoaparátov napríklad 50 Mpx hlavný a minimálne po 2 Mpx na doplnkových kamerách. Senzor na meranie hĺbky ostrosti oceníte pri fotení portrétov, lebo sa postarajú o prirodzene rozmazané prostredie. Naopak, „poriadny širokáč“ vám otvorí dvere do kreatívnej perspektívy.

OPPO Reno 7 5G

Našimi tipmi na fotosmartfóny, ktoré majú aj ohurujúci dizajn, sú Vivo Y76OPPO Reno 7 5G.

Momentálne ich kúpite za zvýhodnenú cenu: Vivo Y78 so zľavou 72 € a OPPO Reno 7 5G so zľavou 48 €.

Jednoduchý a dostupný

Hľadáte smartfón pre školáka, seniora či pre niekoho, kto chce na smartfón minúť len nutné minimum? Dobrou správou je, že v kategórii dostupných smartfónov sa nemusíte rozhodovať len o tom, ktorú farbu si vyberiete. Ponuka je dnes naozaj veľká.

Honor X8 5G

V každom prípade by dostupný smartfón mal mať primerane veľký displej, uhlopriečka by preto nemala klesnúť pod 6,4 palca. LCD displej je v prípade smartfónu za pár stoviek skvelým riešením, no nájdu sa aj výrobcovia, ktorí v tejto triede ponúkajú AMOLED, teda displej s peknými detailmi a sýtymi farbami.

Ak je pri vlajkových lodiach 5 000 mAh batéria obstojná špecifikácia, pri nízkorozpočtových smartfónoch je dokonalá. Displej smartfónu z vyššej kategórie totiž spotrebuje viac energie na zobrazenie sýtych farieb a množstva detailov. No nízkorozpočtový smartfón má energetickú spotrebu výrazne nižšiu, a tak mu 5 000 mAh batéria pri bežnom používaní vydrží aj tri dni.

Samsung Galaxy A33

Súbor fotoaparátov, v ktorých má hlavná kamera 48 Mpx, takisto nie je výsadou drahších zariadení a takúto kvalitu si môžete dopriať aj za pár stoviek. Ochudobniť sa nemusíte ani o sekundárne fotoaparáty ako makro, širokouhlý alebo senzor merania hĺbky ostrosti.

V tejto triede však odporúčame sústrediť sa skôr na hlavnú kameru. Našimi tipmi na dostupné smartfóny, navyše za zvýhodnenú cenu, sú Honor X8 5G aj Samsung Galaxy A33, ktoré ponúkajú veľa muziky za málo peňazí.

Honor X8 5G kúpite do konca marca so zľavou 36 € a Samsung Galaxy A33 so zľavou 60 €.

Špeciálny tip redakcie

Značka Vivo má na Slovensku oficiálne zastúpenie približne od polovice roku 2022. Smartfón Vivo V23 so 6,44-palcovým AMOLED displejom a obnovovacou frekvenciou 90 Hz aj technológiou HDR10+ vás osloví krásnym obrazom a čip vás zaujme plynulým chodom nielen operačného systému Android 12 s nadstavbou Funtoch 12. 

Vivo V23

Slovíčko fun v názve veľa napovedá – potešíte sa, ak si prostredie smartfónu radi upravujete. Fotoaparáty sú v kombinácii hlavný 64 Mpx, 8 Mpx širokouhlý a 2 Mpx makro.  A nestačí mu ani jedna predná kamera – Vivo V23 ich má dve. Hlavná predná kamera má neuveriteľných 50 Mpx a druhý širokouhlý snímač má 8 Mpx, vďaka čomu tento smartfón kraľuje „selfiečkam“.

Selfiefón Vivo V23 môžete mať so zľavou 96 €.

(Smart) pasívny aj aktívny oddych

Život si môžete uľahčiť nielen spoľahlivým smartfónom, ale aj rôznymi zariadeniami. Napríklad 55-palcová smart TV Samsung Crystal TV má ako prvý televízor integrovaný Xbox Game Pass. Znamená to, že nepotrebuje hraciu konzolu, stačí vám Xbox ovládač a môžete si užívať príjemný večer.

Okrem toho Samsung Crystal TV ponúka celý rad technológií pre prvotriedny zážitok z filmov. Miliarda farebných odtieňov, UHD s pokročilou fosforovou technológiou, Dynamic Crystal Colour, HDR, ale napríklad aj herný režim či prepracovaný Smart Hub uspokoja aj tých najnáročnejších.

Samsung Crystal UHD TV 55′ môžete do konca marca kúpiť so zľavou 300 €.

Samsung Crystal TV, Xiaomi 4K monitor

Rovnako najnáročnejší ocenia aj Xiaomi 4K monitor s uhlopriečkou 27 palcov. Obstojí totiž v záťažových skúškach kreatívcov, programátorov alebo tvorcov obsahu. Tento monitor svoje sebavedomie získal vďaka IPS technológii a rozlíšeniu 3 840 × 2 160 px v kombinácii s DCI-P3 a Adobe RGB, 100 % sRGB, kalibráciou farieb Delta E<1 či vernosťou farieb s certifikátom Pantone.

V jeho výbave nájdete USB-C, ktoré sa postará o prenos obrazu aj zvuku, ale aj nabíjanie notebooku do výkonu až 90 W. Nechýba viacero zobrazovacích režimov, certifikát TUV Low Blue Light, ochrana očí DC Dimming a mnoho ďalšieho.

Xiaomi 4K monitor môžete do konca marca kúpiť so zľavou 84 €.

Xiaomi Watch S1 Active, Xiaomi Watch S1

Od vysedávania pred televízorom vás k prechádzke vonku môžu motivovať smart hodinky Xiaomi Watch S1. V Xiaomi si dali obzvlášť záležať na ich dizajne: odolné zafírové sklíčko, prémiovo pôsobiaca oceľ, kruhové telo a možnosť koženého náramku. AMOLED displej navyše veľmi verne zobrazuje tradičné ciferníky.

Môžete s nimi telefonovať, plávať, spoľahnúť sa, že vás upozornia, keď sa budete priveľmi stresovať, ale aj oslobodia od platobných kariet a pomôžu vám športovať. Na výber máte až 117 športových režimov, hodinky dokonca vedia niektoré športy detegovať automaticky.

Ako dostať do života viac pohybu? Skúste týchto 7 tipov pre smart športovanie

Xiaomi Watch S1 Active je odnož Xiaomi Watch S1, no vyhotovenie je viac športové, dizajn je navrhnutý tak, aby boli hodinky čo najľahšie, kovové telo dodáva odolnosť a na výber sú silikónové alebo TPU remienky. No smart funkcie majú úplne rovnaké.

Xiaomi Watch S1 teraz kúpite so zľavou 48 €Xiaomi Watch S1 Active so zľavou 36 €.

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro

A kým sa budete so smart hodinkami prechádzať, poupratuje za vás smart vysávač Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro. Za trochu krkolomným názvom sa skrýva prepracovaná navigácia – laserový navigačný systém LDS a ovládanie cez apku aj plánovanie upratovania, pričom na jedno nabitie vydrží 180 minút.

Robotický vysávač nielen vysáva, ale aj čístí a vytiera podlahy – je vybavený prachovou nádobkou s objemom 450 ml. Aby ste sa nemuseli o nič starať, sám sa vráti na nabíjaciu stanicu, keď to bude potrebné, a po nabití batérie bude pokračovať v upratovaní.

Xiaomi Mi Robot Vaccum Mop 2 Pro teraz kúpite so zľavou 36 €.


Všetky smartfóny aj smart zariadenia z nášho výberu môžete do konca marca získať za zvýhodnenú cenu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Nezaťažia ani rozpočet, ani vaše ruky. Vybrali sme 4 ľahučké smartfóny, ktoré prekvapujú dizajnom aj vybavením

Čítaj viac

Čo všetko bolo v našej komunikačnej výbave vďaka technológiám a internetu? Pripravili sme nostalgickú jazykovú exkurziu

Čítaj viac

Zlepšite sa v cudzom jazyku cestou do práce. Vybrali sme 8 aplikácií, ktoré vás rozhovoria aj posilnia slovnú zásobu

Čítaj viac