Prejdite na O2 Paušál alebo O2 Dáta a vyhrajte notebook Lenovo

Ak si v období od 1. 6. do 30. 6. 2019 kúpite paušál v O2 E-shope, súťažíte o jeden z piatich darčekov.

K novému paušálu od O2 môžete teraz získať notebook ako darček. Stačí si od 1. 6. do 30. 6. 2019 kúpiť O2 Paušál alebo O2 Dáta a ste v hre o jeden z piatich notebookov Lenovo Ideapad 330s
Do súťaže sa môžete zapojiť, aj keď prídete od iného operátora alebo si zmeníte O2 Voľnosť na niektorý z týchto programov. Žrebovanie výhercov bude 15. 7. 2019.

Ako získať notebook k paušálu?

Akcia platí:
  • pri zakúpení nového programu O2 Paušál alebo O2 Dáta cez O2 E-shop,
  • pri prechode na O2 Paušál alebo O2 Dáta od iného operátora cez O2 E-shop,
  • pri prechode na O2 Paušál alebo O2 Dáta z predplatenej karty O2 Fér s dobíjaním kreditu a O2 Voľnosť cez O2 E-shop (neplatí pri zmene programu z O2 Fér na faktúru),
  • pri zakúpení nového paušálu v období od 1. 6. do 30. 6. 2019 s aktiváciou najneskôr do 10. 7. 2019.

Lenovo Ideapad 330s

Štýlový a výkonný notebook IdeaPad 330S od spoločnosti Lenovo dokáže prekvapiť aj užívateľa, ktorý sa orientuje na vysoký výkon, jednoduché zaobchádzanie a exkluzívnejšie funkcie notebooku. Nezáleží na tom, či ho chcete využívať pre zábavu, alebo  ako prostriedok k vašej práci.

Notebook s 15,6″ IPS displejom a Full HD rozlíšením zaistí čistý obraz, a vďaka technológii Dolby Audio taktiež poteší bezkonkurenčný zvuk. Okrem toho bude šlapať ako hodinky, a to vďaka 2 jadrovému procesoru v kombinácii s 4 GB operačnej pamäte a pokročilou grafickou kartou AMD Radeon 540.

Prečo si vybrať O2 Paušál?

Volacie programy ponúkame bez viazanosti a pri zmene operátora sa postaráme o vašu zmluvnú pokutu. Neobmedzené volania a SMS do všetkých sietí na Slovensku a v EÚ môžete mať už od 20 € mesačne.

Vyberte si farbu paušálu, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám: Modrý, Strieborný, Zlatý a Platinový. V Zlatom O2 Paušále sa napríklad môžete tešiť na 10 GB v rýchlej 4G sieti, ktorá je dostupná pre viac ako 96 % obyvateľov Slovenska.

Prečo si vybrať O2 Dáta?

S dátovými paušálmi môžete dátovať, volať aj esemeskovať. Surfujete s bleskurýchlym 4G LTE internetom dostupným pre 96 % obyvateľov Slovenska. Za volania, SMS a ostatné služby zaplatíte podľa toho, koľko spotrebujete.

Aby ste si surfovanie mohli vychutnať naozaj naplno, získate od nás aj bonus na nový telefón, tablet či iné zariadenie až do výšky 168 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Máte v ruke nový smartfón? Týchto 6 vecí by ste mali spraviť ako prvých

Pripravili sme pre vás krátky návod, ktorý vám uľahčí prechod na nové zariadenie.

Vianoce sú časom, keď si mnohí z nás nájdu pod stromčekom nový smartfón. Aby bol prechod na nové zariadenie čo najplynulejší, máme pre vás 6-krokový návod, ktorý vám poradí, čo spraviť s novým smartfónom ako prvé.

Získajte neobmedzené volania, SMS a MMS, veľké balíky dát aj predplatné obľúbených appiek s novými O2 SMART Paušálmi. Vyberte si ten svoj

Urobte si zálohu

Ešte predtým, ako sa pustíte do objavovania nového smartfónu, odporúčame urobiť si zálohu aktuálneho zariadenia cez Google alebo iCloud.

Ak neprechádzate z jedného operačného systému na druhý, môžete po prihlásení do vášho účtu na novom zariadení túto zálohu obnoviť. Ušetríte si tak čas s hľadaním a inštalovaním obľúbených aplikácií, prístupom k e-mailovým kontám alebo kopírovaním telefónneho zoznamu.

Užite si prvé dojmy

V dnešnej uponáhľanej dobe je bežné, že smartfón považujeme len zanástroj na fungovanie v digitálnom svete. Skúste sa na chvíľu zastaviť a zoznámiť s novým zariadením. Dizajn mnohých modelov si naozaj zaslúži oceniť.

Kým nový mobil zapnete, nezabudnite si poriadne užiť pocit zo slávnostného odlepovanie fólie z displeja.

Dajte sa sprevádzať úvodným nastavením

Po vložení SIM karty a zapnutí smartfónu vás privíta sprievodca prvým nastavením. Nasledujte pokyny výrobcu, pomôžu vám nastaviť základné funkcie smartfónu prostredníctvom niekoľkých jednoduchých krokov.

Nezaberú veľa času a určite stoja za to. Pri mnohých zariadeniach vás výrobca prevedie aj cez zaujímavé funkcie, ktoré smartfón prináša.

Neodkladajte nastavenie bezpečnostných opatrení

Už počas úvodného sprievodcu vás smartfón vyzve na nastavenie bezpečnosti. Neodkladajte nastavenie prístupového hesla, odtlačku prstov či odomknutia tvárou na neskôr. Máloktorý používateľ sa k tomuto nastaveniu vráti a smartfón zostane nezabezpečený.

Už ste videli všetky vianočné klasiky? Vyskúšajte jeden z týchto 6 filmov

Pamätajte, že v smartfóne so sebou nosíte osobné údaje a citlivé informácie, ako je prístup do internet bankingu alebo súkromných e-mailových schránok.

Okrem bezpečnosti údajov v smartfóne je dôležitá aj bezpečnosť samotného zariadenia. Niektorí výrobcovia pribalia k smartfónu aj ochrannú fóliu alebo ochranný obal. S ich využitím by ste tiež nemali pridlho otáľať.

Ak ste ich v balení nenašli, určite si prezrite ponuku príslušenstva od O2, kde nájdete prostriedky na ochranu vášho nového smartfónu.

Obnovte zálohu pre synchronizáciu s vaším účtom

Ak ste si nezabudli spraviť zálohu, bude pre vás tento krok bezproblémový. Ak ste sa horlivo pustili do používania nového smartfónu, zvážte, či sa vám neoplatí presunúť SIM kartu do starého zariadenia a zálohu si predsa len urobiť.

V mnohých smartfónoch nájdete už predinštalovanú aplikáciu na presun kontaktov, fotiek a stiahnutých appiek. Ak ju však výrobca do výbavy „nepribalil“, v obchode Google Play alebo App Store nájdete viacero možností, ktoré vám s tým pomôžu.

Využite obľúbené aplikácie naplno

S novým smartfónom prichádza aj možnosť nainštalovať si len aplikácie, ktoré skutočne využívate. Aplikácie pre sociálne siete, komunikáciu alebo obľúbené hry nájdete už zrejme v každom smartfóne.

Ak využívate nový SMART Paušál od O2, nezabudnite si stiahnuť appky, na ktoré máte predplatné v cene a10 GB extra dát. Cez sviatky tak budete mať dosť času pozerať filmy na HBO GO, objavovať novú hudbu cez TIDAL alebo čítať zaujímavé spravodajstvo a publicistiku v Denníku SME a Denníku N.

Nezabudnite svoj nový smartfón ochrániť puzdrom alebo ochranným sklom, ktoré môžete mať k O2 SMART Paušálu v rámci mesačnej platby na začiatok od 0 €.


Máte v ruke nový smartfón? Týchto 6 vecí by ste mali spraviť ako prvých

Čítaj viac

5 smartfónov, ku ktorým dostanete v O2 aj druhý mobil

Čítaj viac

Nové tváre O2 Luddo a Moya spoznávajú svet ľudí

Čítaj viac