Napíšte nám, ako ste si v roku 2017 vylepšili život a vyhrajte smartfón Moto Z2 Play

Prezraďte nám svoj „zlepšovák“ a šikovný smartfón od značky Motorola môže byť váš.

Radi by sme sa vám poďakovali za celoročnú priazeň aj množstvo pozitívnych správ a komentárov na našom Facebooku, preto sme si pre vás pripravili súťaž.

Počas jesene a zimy vám na Sóde prinášame seriál O 5 % lepší život, v ktorom postupne predstavujeme rôzne malé „zlepšováky“ pre príjemnejší život, s ktorými bude súvisieť aj naša súťaž.

Aby ste sa do nej zapojili, netreba nič zložité.

Nemusia to byť veľké veci, poteší nás každá odpoveď s akýmkoľvek tipom, napríklad že ste sa prihlásili na kurz, o ktorom ste dlho uvažovali či začali piecť domáci chlieb. Inšpirovať sa môžete aj odpoveďami známych osobností, ktorých sme spýtali to isté.

Ako na to?

Do pripraveného formulára nám napíšte svoju odpoveď v rozsahu maximálne 500 znakov a nezabudnite uviesť svoje meno a kontaktné údaje (e-mail a telefón).

Aby ste sa mohli do súťaže zapojiť, je potrebné okrem požadovaného rozsahu a uvedenia kontaktných údajov, splniť aj nasledujúce podmienky:

  1. Súťaže sa môže zúčastniť fyzická osoba, ktorá dovŕšila vek 15 rokov.
  2. Vo svojom príspevku nesmie propagovať alkohol, drogy, neetické správania ani žiadnu formu diskriminácie.
  3. Musí súhlasiť s podmienkami súťaže a so spracovaním osobných údajov.

Súťaž bude prebiehať do 6. januára 2018. Zo všetkých odpovedí potom žrebovaním vyberieme víťaza, ktorého meno zverejníme 8. januára 2017 na našom Facebooku.

Čo môžete vyhrať?

Cenou v našej súťaži je šikovný smartfón Motorola Moto Z2 Play, ktorý sa vyznačuje výborným fotoaparátom, kvalitným reproduktorom a dobrým výkonom, vďaka ktorému vydrží na jedno nabitie aj niekoľko dní.

Vďaka svojmu výkonnému 8-jadrovému procesoru, 4 GB RAM a bohatému príslušenstvu Moto Mods výborne poslúži aj náročnejším užívateľom.

Hoci víťaza súťaže o smartfón vyžrebujeme, rozhodli sme sa, že vám budeme počas jej trvania pravidelne ponúkať tie podľa nás najzaujímavejšie „zlepšováky“. Výber z nich nájdete v tomto článku. Možno medzi nimi nájdete inšpiráciu aj pre seba samých.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.


Známe osobnosti aj čitatelia Sódy. Ako si v roku 2017 vylepšili svoj život?

V našej súťaži o šikovný smartfón Moto Z2 Play sa pýtame čitateľov Sódy, ako si počas tohto roka vylepšili svoj život. Nemusí ísť o veľké životné rozhodnutia, v hre je každá odpoveď s akýmkoľvek drobným „zlepšovákom“.

Na otázku Akým spôsobom ste si v roku 2017 zlepšili svoj život? nám odpovedala aj trojica známych osobností a najmä inšpiratívnych ľudí. Aj oni museli splniť základnú podmienku našej súťaže – vtesnať sa so svojou odpoveďou do požadovaného rozsahu 500 znakov.

Inšpirujte sa odpoveďami známych osobností

Matej Tóth, atlét, olympijský víťaz v chôdzi na 50 km

Väčšina ľudí bude mať v mojom prípade asi pocit, že sa mi život v roku 2017 minimálne o 50 % zhoršil, ale ja sa riadim heslom Čo ma nezabije, to ma posilní. A presne tak vnímam tento rok. Stal som sa odborníkom (a nebojím sa povedať, že jeden z najlepších na Slovensku) na biologické pasy športovcov. Aj v odbornej angličtine som sa celkom posunul, nehovoriac o právnických veciach. A z čoho sa tento rok najviac teším? Zistil som, že za mnou stojí množstvo ľudí a podporuje ma v dobrom i v zlom.

Samo Trnka, komik, humorista a tvár nášho seriálu O 5 % lepší život

Nedávno som si život o 5 % zhoršil, keď som prešiel z Androidu, ktorý poznám, na iOS, ktorý nepoznám. Ale podľa seriálu, ktorý pre vás točím, by mal človek stále zažívať niečo nové, aby mu čas plynul pomalšie.
Ak hovoríme o skutočnom „zlepšováku“, začal som chodiť do posilňovne pod odborným vedením. Celý život som sa tomu vyhýbal ako čert krížu, lebo som sa bál, že ma tam prvý hromotĺk pridlávi činkou. V skutočnosti je to ale príjemné prostredie, kde sa ľudia zdravia a za výsledky vás pochvália.

Janica Lacová, autorka značky Jem iné, ktorá sa špecializuje na vzdelávanie v oblasti zdravej výživy

Som známy milovník mobilov a všetkých výhod, ktoré ponúkajú. Bez telefónu sa nepohnem ani na krok a aj počasie kontrolujem cez aplikáciu, nie cez okno. V roku 2017 som však na moment mobil odložila bokom, zamyslela sa a pozrela sa v rodnom Martine z okna na všetku tú krásu okolo nás. A povedala som si, že je načase vrátiť sa po 15 rokoch z Bratislavy domov. Že rozvíjať svoje aktivity sa dá, a hlavne sa patrí, aj v rodnom meste. Nabrala som teda odvahu a v októbri som sa presťahovala do Martina.

Ako si vylepšili život naši čitatelia?

Na tomto mieste budeme priebežne uverejňovať tie najzaujímavejšie odpovede našich čitateľov, ktoré môžu byť aj pre vás inšpiráciou nielen do ďalšieho roka. Ak ste sa do súťaže ešte nezapojili urobiť tak môžete do 6. januára 2018.

Denisa

Ja som si zlepšila život v tomto roku tak, že sa snažím viac spať, neponocovať a byť viac pozitívne naladená. A naozaj to funguje. Keď vidím veci pozitívnejšie, tak je život jednoduchší.

Katarína

S partnerom nás delila vzdialenosť 550 km. Po 10 rokoch života v inom meste sa priateľ rozhodol presťahovať za mnou. Som šťastná a vďačná za jeho rozhodnutie.

Lujza

Začala som sa učiť hrať na klavíri. Cítim sa pri tom super a vždy sa dobre odreagujem od každodenných starostí.

Gabriela

Konečne som sa naučila robiť kysnuté cesto.

Viera

Tento rok som odolala všetkým reklamám cestovných kancelárii na „nezabudnuteľné“ dovolenky v zahraničí a v lete sme s kamarátkou strávili nezabudnuteľný týždeň v Terchovej. Prešli sme Jánošíkove diery, pokorili Malý Rozsutec aj Vrátnu dolinu a na jeseň zase Veľký Sokol v Slovenskom raji. A je mi tak trochu ľúto, že si začínam vylepšovať život a objavovať Slovensko až tak neskoro, ale zároveň sa teším na budúci rok, keď nás čaká Veľký Rozsutec a znovu Slovenský raj, konkrétne tiesňava Piecky.

Tomáš

Veľa som čítal a získal tak množstvo nových vedomostí. Počet kníh, ktoré som prečítal v tomto roku už prekročil číslo 40 a do konca roka mi ešte nejaký ten čas ostáva…

Jana

Začala som ako dobrovoľníčka učiť angličtinu v jednej škôlke. Robila som to rada, tešilo ma to a nakoniec som vďaka tomu dostala lepšiu ponuku – robím to isté a ešte mi za to aj platia.

Jozef

Zapisovaním úloh. Odkedy som si začal každú úlohu, ktorú chcem spraviť, zapisovať, stíham oveľa viac vecí. Veľmi mi to pomohlo a stačí mi na to mobil, v ktorom si všetko podrobne plánujem.

 

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.


Napíšte nám, ako ste si v roku 2017 vylepšili život a vyhrajte smartfón Moto Z2 Play

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové