8 herečiek a hercov, do ktorých sme boli zaľúbení

Kto bol vašou láskou z filmového plátna, keď ste boli malí? Pozrite si, ako odpovedali čitatelia Sódy.

Asi každý z nás mal v detstve svoju tajnú lásku z filmového plátna. Nás zaujímalo, do koho boli zaľúbení čitatelia Sódy. Do výzvy na našom Facebooku sa zapojilo viac ako 100 z vás, do nášho výberu sme zahrnuli herečky a hercov, ktorý sa v odpovediach objavovali najčastejšie.

Užite si nerušené sledovanie filmov a seriálov online vďaka Zlatému O2 Paušálu s extra veľkým balíkom dát. Viac informácií

Pri každom mene nájdete aj prehľad troch filmov a seriálov, v ktorých zažiarili.

Johnny Depp

via GIPHY

55 rokov

 • Nožnicoruký Edward (Edward Scissorhands), 1990
 • Nočná mora v Elm Street (A Nightmare on Elm Street), 1984
 • Piráti z Karibiku (Pirates of the Caribbean), 2003 – 2017

Keanu Reeves

via GIPHY

54 rokov

 • Matrix (Matrix), 1999
 • Nebezpečná rýchlosť (Speed), 1994
 • Prechádzka v oblakoch (A Walk in the Clouds), 1995

Heath Ledger

via GIPHY

Zomrel vo veku 28 rokov.

 • Temný rytier (The Dark Knight), 2008
 • Príbeh rytiera (A Knight’s Tale), 2001
 • 10 vecí, ktoré na tebe nenávidím (10 Things I Hate About You), 1999

Leonardo DiCaprio

via GIPHY

44 rokov

 • Titanic (Titanic), 1997
 • Skrytá identita (The Departed), 2006
 • Počiatok (Inception), 2010

Nicholas Rogers

49 rokov

 • Fantaghirò (Fantaghirò), 1993
 • Piráti: Pokrvní bratia (Pirates: Blood Brothers), 1999
 • The Razor’s Edge, 2005

Jennifer Aniston

via GIPHY

50 rokov

 • Priatelia (Friends) 1994 – 2004
 • Marley a ja (Marley and me), 2008
 • Božský Bruce (Bruce Almighty), 2003

Emma Watson

via GIPHY

28 rokov

 • Harry Potter (Harry Potter) 2001 – 2011
 • Charlieho malé tajomstvá (The Perks of Being a Wallflower), 2012
 • Kráska a zviera (Beauty and the Beast), 2017

Julia Roberts

via GIPHY

51 rokov

 • Pretty Woman (Pretty Woman), 1990
 • Svadba môjho najlepšieho priateľa (My Best Friend’s Wedding), 1997
 • Jedz, modli sa a miluj (Eat Pray Love), 2010

Nestihli ste sa zapojiť do našej výzvy? Podeľte sa, ktorý herec, resp. ktorá herečka bol/-a vašou platonickou láskou v komentároch na našom Facebooku.

Sledujete filmy či seriály online a radi si ich vychutnáte, nech ste kdekoľvek? Stavte na vylepšený Zlatý O2 Paušál, ktorý teraz prináša 10 GB dát. Vychutnajte si nerušené sledovanie snímok v rýchlej 4G sieti od O2, ktorá je dostupná už pre viac ako 96 % obyvateľov Slovenska. Viac informácií nájdete na tomto mieste.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

„Potešilo ma intuitívne ovládanie, krásne fotky a herný mód.” Lucia Šicková hodnotí nový Honor View20

Čím si Honor View20 získal spoluzakladateľku herného štúdia Pixel Federation?

Spoluzakladateľke herného štúdia Pixel Federation sme na skúšku požičali nový Honor View20. Aj keď sa Lucia Šicková považuje za skalnú fanúšičku Apple, vie si bez problémov predstaviť fungovanie s novinkou od Honoru. Očarili ju hlavne živé farby fotiek a ideálny hardvér na hry.

Prvé dojmy

Telefón je ľahší ako môj iPhone 8 a veľmi dobre sa drží v ruke. Na snímač odtlačkov na zadnej strane by som si zvykala ťažšie, ale viem si s ním v pohode predstaviť fungovanie, je to celkom prirodzené. Páči sa mi aj veľký displej, na ktorom okrúhly výrez nepôsobí rušivo.

Fotoaparát

Veľmi rada fotím a kvalita fotoaparátu ma potešila. Fotky majú pekné živé farby a aj keď zvyknem používať sofistikovanejšie nástroje na úpravu, s natívnym fotoeditorom sa dobre pracuje.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
Honor View20 nie je obyčajným duálnym fotoaparátom. Okrem veľmi kvalitnej 48 Mpx hlavnej kamery má aj senzor s technológiou Time of Flight, ktorá umožňuje mapovať objekty v 3D a následne ich meniť.”

Ovládanie

Používateľský zážitok je veľmi intuitívny. Napriek tomu, že som Apple človek, nemala som žiadne problémy s ovládaním. Zaujali ma aj netradičné gestá pomocou hánky na ruke.

Bavilo ma robiť hánkou písmená, ktoré mi otvárali moje najviac používané aplikácie. Nechala som si prednastavené písmeno C na otváranie fotoaparátu, k písmenu S som si priradila Slack a K mi otváralo kalendár.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
Mimoriadne intuitívne ovládanie má na svedomí nové Magic UI, ktoré prináša aj veľmi prispôsobiteľné ovládanie gestami a prepojenie s umelou inteligenciou. ”

Zobrazenie

Veľkou výhodou je možnosť pripojenia telefónu na väčšiu obrazovku. Či už pri práci, alebo pri video streamovacích appkách. Veľa cestujem a ako pracovný nástroj používam iPad, ktorého kópiou je zároveň môj telefón. Robím veľa prezentácii, takže možnosť preniesť menšie zariadenie na väčší displej je skvelé.

Hlavne ak k tomu pridáme super Split Screen funkciu, vďaka ktorej viem využívať dve appky súčasne.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
„Model Honor View20 má 6,4” All-view displej, vďaka ktorému je takmer celá predná strana venovaná len tomu, čo chcete vidieť. Výrez pre prednú kameru má len 4,5 mm a nepôsobí rušivo.”

Hry

Pre mňa sú na telefóne veľmi dôležité hry, mám ich vždy rozohratých niekoľko. Cením si možnosť spravovať všetky hry na jednom mieste aj prepnutie telefónu do herného módu.

Čo na to O2 Guru Michal Kmeť?
„Hoci tak na prvý pohľad nevyzerá, Honor View20 je aj výborným herným telefónom. Dokazuje to výkonný čip, unikátna technológia chladenia  alebo dodatočná wi-fi anténa umiestnená v strede telefónu. ”

Celkové hodnotenie

Honor View20 robí krásne fotky, má intuitívne ovládanie a dobre padne do ruky. Navyše sa veľmi rýchlo nabíja, 50 % baterky je nabitých približne za 30 minút. Aj keď sa mi to ako vernému iPhone používateľovi ťažko hovorí, viem si predstaviť, že by som tento telefón používala naďalej.

Lucia Šicková je spoluzakladateľkou Pixel Federation. Šíri osvetu o hrách a je presvedčená, že videohry sú dobrým vzdelávacím nástrojom. Je projektovou manažérkou iniciatívy Pixel Federation – Edufactory, ktorá si kladie za cieľ podporovať inovácie vo vzdelávaní na Slovensku a zároveň odovzdávať know-how v tejto oblasti.


Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové