Facebook pri práci nemusí byť prekážka. Môže pomôcť k lepšiemu výkonu

Urobiť si pri práci krátku prestávku, prospieva nielen našej psychike, ale aj pracovnému výkonu. Chcete vedieť viac? Pozrite si tretiu časť seriálu O 5 % lepší život, v ktorej prinášame drobné vylepšenia pre váš spokojnejší život.

Samo Trnka nám už v rámci ďalšieho pokračovania seriálu o drobných „zlepšovákoch“ povie viac o tom, prečo sú drobné poľavenia v práci prínosné.

Zaujalo vás naše nové video? Pozrite si aj predchádzajúcu časť, v ktorej sa dozviete, ako sa upokojiť a zbaviť stresu z práce.

Ďalšie nápady vám postupne predstavíme v našom magazíne aj na Facebooku O2. Sledujte nás a nevynechajte ani jeden diel.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Nestíhate si prečítať zaujímavé články? Odložte si ich na neskôr

Aj vy denne narazíte na množstvo zaujímavých článkov, ktoré si ale nestíhate hneď prečítať? V rámci nášho seriálu O 5 % lepší život sme pre vás vybrali dva šikovné spôsoby, ako sa k nim neskôr vrátiť.

Na internete je obrovské množstvo zaujímavých článkov, ale keď na ne natrafíte, málokedy máte aj čas poriadne si ich prečítať.

Samozrejme, všetky si môžete uložiť do záložiek prehliadača a vrátiť sa k nim neskôr, my však ponúkame dve šikovnejšie riešenia.

1. Ukladanie obsahu na Facebooku

Už je to pár mesiacov, čo Facebook predstavil novú funkciu, ktorú nájdete v jeho mobilných aplikáciách aj na webe.

Aby ste si vami vybraný príspevok mohli pozrieť neskôr, postačí kliknúť na šípku vpravo hore a z možností vybrať „Uložiť“ alebo v angličtine „Save link“.

Príspevok potom nájdete na webe v ľavom menu a v prípade aplikácie zase v základnom menu.

Takéto ukladanie obsahu má v porovnaní so záložkami jednu veľkú výhodu – aj keď vy na odkaz zabudnete, Facebook má lepšiu pamäť a bude vám ho pripomínať v rámci nového obsahu.

2. Aplikácia Pocket

Druhou šikovnou pomôckou je aplikácia Pocket, ktorá je pre náročných čitateľov takmer nevyhnutnosť. Okrem toho, že funguje na všetkých predstaviteľných aj nepredstaviteľných platformách, má aj veľmi pokročilé funkcie.

Určite odporúčame stiahnuť si Pocket pre váš počítačový prehliadač. Objaví sa vám v ňom ikona, pomocou ktorej si budete články ukladať.

A článok sa okamžite objaví aj vo vašom mobile.

Pocket zároveň rozpozná váš vkus a poradí vám ďalšie dobré články a videá, ktoré zaujímajú ľudí ako vy.

Aplikácia je prepojená s tisíckami ďalších, vďaka čomu si môžete nechať články priamo posielať do čítačky kníh alebo každý týžden vytvoriť noviny pre svojich známych a automaticky im ich posielať.

Ukladanie zaujímavých informácií nie je jedinou možnosťou, ako mať život o trochu lepší. Ďalšie šikovné nápady postupne uverejníme v našom magazíne aj na Facebooku O2.

Vychutnajte si odložené články naplno

Chcete si odložené články naozaj vychutnať a nebojovať s ich pomalým načítavaním?

Stavte na vysokorýchlostný internet 4G LTE od O2, ktorý predstavuje najrýchlejšie internetové pripojenie na Slovensku.

Aby ste si mohli internet od O2 užiť naplno, potrebujete telefón alebo tablet s podporou 4G LTE a 4G LTE SIM kartu. Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4GLTE.


Lifetech: Čo je nové