6 hier, vďaka ktorým sa upokojíte a zbavíte stresu z práce

Aj hry môžu pomôcť zbaviť sa stresu počas vysokého pracovného nasadenia. V rámci druhej časti seriálu O 5 % lepší život vám prinášame šesticu, s ktorou sa vám to zaručené podarí.

Jednou z ciest, ako sa upokojiť, je meditácia. Ak sa na ňu ale necítite, ponúkame vám výber hier, ktoré vás príjemne upokoja a zároveň trocha precvičia váš mozog.

1. Infinity Loop

(zadarmo, iOS, Android)

Ak ste niekedy skúsili antistresové omaľovánky, toto je hra pre vás. Nič nemusíte maľovať, vašou úlohou je však vyskladať pekné nekonečné obrázky.

2. Viridi

(zadarmo, iOS, Android)

Áno, odporúčame vám v mobile pestovať kaktusy. Áno, je to menej napínavá verzia Tamagoči. Áno, väčšinou sa v tejto hre nič nedeje a kaktusy rastú rovnako pomaly ako v skutočnosti.

A napriek tomu je to fascinujúca hra, ku ktorej sa budete často vracať, pretože z vašej malej záhradky ide príjemný pokoj.

3. Auralux

(zadarmo, iOS, Android)

Strategické hry si skôr spájame s akciou a napätím ako upokojením. Auralux (aj jej výborné pokračovanie) je výnimkou. Vaša modrá planéta sa rozrastá a pomaly ňou útočíte na svoje okolie. Hra má jednoduché pravidlá, vďaka ktorým o sebe rýchlo zistíte, že máločo vám viac spríjemní deň ako ovládnutie vesmíru.

4. Monument Valley

(platená, iOS, Android, Windows Phone)

Logická hra s krásnou grafikou a kultovým statusom. V seriáli House of Card je jej hráčom aj americký prezident a je ňou očarený natoľko, že  do svojho tímu najme človeka, ktorý by do nej písal texty.

Ak ste nikdy nezaplatili za jedinú hru na mobil, táto by mala byť prvá.

5. Splice

(platená, iOS, Android)

Zahrajte sa na vedca a snažte sa pochopiť, ako funguje všetko okolo nás. Pred sebou máte mikrosvet a vašou úlohou je usporiadať bunky do želaného vzorca. Hra vás núti experimentovať a byť zvedavý, preto vám nestačí len racionálne myslenie, ale aj trpezlivosť.

6. Samorost 3

(platená, iOS, Android)

Nikto nevie vytvoriť také pekné fiktívne svety ako české herné štúdio Amanita Design. Hrali ste už niekedy Machinarium? Alebo ste už videli film Kuky se vrací? Aj to je ich práca. Hra Samorost je už tretím pokračovaním kultovej série.

Ich hry vôbec nie sú lacné, ale za ten očarujúci zážitok určite stoja.

Zbaviť sa stresu hrami nie je jediná možnosť, ako mať život o trochu lepší. Ďalšie nápady vám postupne predstavíme v našom magazíne aj na Facebooku O2.

Aby vašu hru neprerušilo slabé pripojenie

Poznáte ten nepríjemný pocit, keď vám hru neustále prerušuje točiace sa koliesko upozorňujúce na slabé pripojenie?

S najrýchlejším mobilným internetovým pripojením na Slovensku 4G LTE od O2 naň môžete nadobro zabudnúť.

Aby ste si mohli vysokorýchlostný internet od O2 užiť naplno, potrebujete telefón alebo tablet s podporou 4G LTE a 4G LTE SIM kartu. Viac informácií nájdete na www.o2.sk/4GLTE.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Video: Stihne asistent jazdy vždy zabrzdiť?

Rasťo Chvála pripravil sériu videí, ktoré z vás spravia lepšieho vodiča. Tentoraz sa zameriava na to, že hoci asistenčné služby šoférovi jazdu uľahčia, nedokážu ho úplne nahradiť.

Motoristický novinár Rasťo Chvála v rámci seriálu Chvála bezpečnej jazde prináša vodičom nielen cenné rady, ale aj skvelé zľavy v rámci O2 Extra výhod. Kým v prvom videu otestoval, čo sa môže stať, ak nemáte správne obuté kolesá, v druhom dokazuje, že aj pri použití asistenčných vychytávok sa treba plne sústrediť na cestu a nie na mobil.

Jazdite zodpovedne a využite špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií

„Oči stále na ceste.“ Tak znie heslo, ktorého by sa mal podľa Rasťa Chválu držať každý zodpovedný vodič. Pozrite si, čo sa mu stalo, keď počas jazdy nedával pozor:

Prečítajte si: 5 rád, ako sa správať v zápchach

Jazdite zodpovedne, pozrite si Rasťove odporúčania na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod a získať skvelé zľavy na tankovanie, servis automobilu aj praktické príslušenstvo. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.


Vybrali sme 11 najlepších smartfónov z júnovej ponuky

Čítaj viac

Huawei 1+1: získajte k smartfónu Huawei aj druhý telefón alebo hodinky

Čítaj viac

Férová Nadácia O2 prerozdelí na projekty k 30. výročiu Nežnej revolúcie 30 000 €

Čítaj viac