Potrebujete pri podnikaní spoľahlivý smartfón? Týchto 5 vlastností nového Samsungu Galaxy S20 oceníte

Práca na novej vlajkovej lodi Samsungu je pohodlná, plynulá a bezpečná.

Základné pracovné povinnosti dnes zvládne takmer každý smartfón. Spoľahlivý pracovný nástroj by však nemal byť len cnosť z núdze – mal by vášmu pracovnému nasadeniu pomáhať a urýchľovať ho. Pri používaní nového Samsungu Galaxy S20 budete mať vďaka týmto piatim vlastnostiam radosť aj z každodenných pracovných povinností.

Využite technológie na maximum! Vyberte si zariadenia a aplikácie, ktoré vám aj podnikanie z domu výrazne uľahčia. Chcem vedieť viac

1. Pohodlný používateľský zážitok

Kombinácia kovu a skla robí zo Samsungu Galaxy S20 ideálneho spoločníka na intenzívne používanie. Smartfón je síce oproti ostatným modelom série Galaxy S20 o niečo menší, no vďaka tomu je ľahší, výborne padne do ruky a bez problémovo sa ovláda aj jednou rukou. Ocenia to najmä podnikatelia, ktorí stále preferujú mať po ruke skôr telefón, ako zmenšený tablet.


A aj keď vzhľad nemusí byť pre vás pri smartfóne najzásadnejší parameter, určite oceníte, ak má nástroj, ktorý používate niekoľko hodín denne, elegantný dizajn a pohodlne sa s ním narába.

2. Perfektný displej na čítanie a scrollovanie

Dobrý pracovný smartfón by mal vedieť plniť čo najviac kancelárskych funkcií. Ak potrebujete pri práci veľa čítať a scrollovať, prípadne si prezerať a upravovať dokumenty, Samsung Galaxy S20 vás poteší.

6,2-palcový dynamický AMOLED displej ponúka vylepšenú 120 Hz frekvenciu obnovovania, čo je dvakrát viac ako dnešný štandard. Znamená to, že scrollovanie aj prehrávanie snímkov za sekundu pri hrách a videách je oveľa plynulejšie, čo vás určite poteší počas pracovných prestávok.

Prácu vám displej uľahči aj pri multitaskingu. Má dostatočne veľkú plochu a bezproblémovo zvláda aj prácu na viacerých náročných apkách súčasne, pri práci teda už nemusíte robiť žiadne kompromisy.

3. Jeden z najlepších fotoaparátov na trhu

Fotenie nemusí patriť k náplni vašej práce, no sociálne siete a online komunikácia sú dnes dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Flexibilita a rýchlosť reakcií je čoraz dôležitejšia a možno aj vy budete musieť zrazu spraviť reprezentatívnu fotku, ktorá poslúži ako promo pre váš biznis.

Pri Galaxy S20 sa nemusíte báť o výsledok. Nová vlajková loď Samsungu nerobí žiadne kompromisy a momentálne ponúka jeden z najlepších fotoaparátov na trhu.


Trojitému zadnému fotoaparátu s hlavným 12-megapixelovým snímačom, 12-megapixelovým ultra širokým snímačom a 64-megapixelovým snímačom s teleobjektívom pomáha umelá inteligencia a nesklame vás ani pri fotení v horších svetelných podmienkach.

4. Rýchly život, rýchle dobitie energie

O výkon vašej mobilnej kancelárie sa v Samsungu Galaxy S20 stará nový čip Exynos 990, ktorý v porovnaní so svojimi predchodcom zvýšil výkon až o 15 %. Znamená to ešte rýchlejšie reakcie a schopnosť fungovať hladko aj pri softvérovo najnáročnejších aplikáciách.

Skutočným hardvérovým hrdinom je v tomto prípade batéria s kapacitou 4 000 mAh, ktorá vás podrží aj počas náročných dní plných stretnutí a nekonečných vybavovačiek.

Celková výdrž záleží od vašich používateľských návykov, no aj v prípade, že by ste smartfón dokázali počas dňa vybiť, stačí mať poruke pribalenú “rýchlu” nabíjačku. Telefón vám do pol hodiny pohodlne nabije na viac ako 50%.

5. Bezpečná ochrana citlivých údajov

Smarfóny dnes obsahujú množstvo citlivých dát, vrátane bankových a zdravotných údajov. Ak máte v smartfóne aj pracovné dokumenty, máte aj o dôvod viac ich poriadne zabezpečiť.

Zariadenie používa vstavanú bezpečnostnú platformu Knox, ktorá vám umožní udržať dáta v bezpečí, vďaka ochranným mechanizmom, ktoré zabraňujú neautorizovanému prístupu, vniknutiu malware-u a ďalším hrozbám

Citlivé dáta si napríklad môžete zamknúť do samostatného zabezpečeného priečinku s extra prvkom ochrany a oddeliť tak napríklad súkromne údaje od firemných.


Všetky možnosti Samsung Galaxy S20 najlepšie využijete s Neobmedzenými O2 SMART Paušálmi.

Spoločnosť Samsung vznikla v roku 1938 a divízia, ktorá sa zaoberá spotrebnou elektronikou funguje od roku 1969. Najväčší výrobca smartfónov na svete sa riadi jednoduchou obchodnou filozofiou: venovať talent a technológie na vytvorenie špičkových produktov a služieb, ktoré prispejú k lepšej globálnej spoločnosti. Aby to dosiahla, spoločnosť Samsung stavila na ľudí a technológie. Viac o produktoch Samsung nájdete tu.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Huawei P40 Pro vám výrazne uľahčí podnikanie. Ukážeme vám ako

Podnikateľský smartfón by vám mal v prvom rade zjednodušiť prácu a ušetriť čas pri veciach, ktoré sa počas pracovného dňa opakujú. Toto je 6 funkcií, vďaka ktorým to vlajková loď od Huawei dokáže.

Recenzie hovoria o krásnom displeji, perfektných nočných fotografiách a výkone, ktorý vyniká aj medzi špičkou. Podnikatelia však majú zväčša úplne iné požiadavky a od svojho smartfónu vyžadujú efektivitu, bezpečnosť a spoľahlivosť. Pozreli sme sa preto na Huawei P40 Pro práve z tohto uhla. Plávajúce okná, panel skratiek či ovládanie dlaňou na diaľku sú funkcie, ktoré vám uľahčia rutinné úlohy. Prečítajte si, ako na to. 

Panel, ktorý urýchľuje prácu

Panel skratiek je síce nenápadná funkcia, no postará sa o výrazné zrýchlenie vašej práce. Vytiahnete ho posunutím zo strany displeja a môžete si ho prispôsobiť obľúbenými apkami. Oceníte, že pri ich výbere nemusíte ísť do nastavení. Panel skratiek stačí vysunúť a aplikácie pridať symbolom plus, ktorý je poslednou položkou zoznamu. Môžete pridať akúkoľvek aplikáciu, ktorú máte nainštalovanú. Praktické, rýchle, jednoduché.

Rozdelená obrazovka a viac apiek aj bez prepínania

Ak si počas práce v Exceli potrebujete niečo rýchlo poznačiť, nemusíte medzi oboma aplikáciami nutne prepínať. Poznámky si môžete otvoriť cez panel skratiek ako plávajúce okno. Rýchlo vybavíte, čo potrebujete, zavriete plávajúce okno a pokračujete v práci. Huawei P40 Pro tiež ponúka možnosť rozdelenej obrazovky.

K otvorenej aplikácii vytiahnete z panela skratiek ďalšiu a môžete v nich pracovať súčasne. Obrazovka sa automaticky rozdelí. Dokážete upraviť pomer rozdelenia a usporiadanie aplikácií. V jednom okne môžete mať otvorené PDF, v druhom e-mail a pohodlne tak písať do správy pripomienky.

Extra zámok na citlivé dáta

Určite sami viete, že v biznise je dnes absolútne kľúčová bezpečnosť dát, ktoré v zariadení máte,  a to, aby sa k nim nedostal nikto okrem vás – k poznámkam, fotkám, skiciam, nahrávkam či dôležitým kontaktom a číslam.

Huawei P40 Pro odomknete buď odtlačkom prsta, alebo tvárovou biometriou. Čítačka je v displeji a je v porovnaní s predošlou generáciou vylepšená, takže smartfón vás rozpozná aj v úplnej tme. Ak máte v konkrétnej aplikácii citlivé informácie, môžete na ňu nastaviť extra zámok. V Nastaveniach v časti Zabezpečenie nastavíte PIN kód a vyberiete, ktoré aplikácie chcete zamknúť.

Baterka, s ktorou nebudete zápasiť

Môžete P40 Pro dôverovať vo výdrži batérie? Rozhodne. Po celom dni aktívneho používania vám stavový riadok bez problémov zobrazí zostatok batérie okolo 30 %, a to pri maximálnej možnej záťaži. Čo presne pod tým máme z užívateľského pohľadu na mysli, sa dočítate v tejto recenzii zariadenia priamo z terénu.

Vďaka reverznému nabíjaniu, teda možnosti nabíjať vybrané zariadenia pomocou Huawei P40 Pro len priložením, však batériu môžete vybiť pomerne rýchlo, v takomto prípade oceníte rýchle nabíjanie, ktoré za 30 minút nabije batériu približne na 80 %.

Zaostruje text vďaka optike Leica

Sústava fotoaparátov Huawei P40 Pro je samostatná kategória. Reálne farby, široký dynamický rozsah, veľmi svižné automatické zaostrovanie aj pri selfie kamere alebo zrejme najlepšie nočné fotky z aktuálnej ponuky vlajkových lodí. Dokonca na svetelne veľmi kontrastných miestach majú nočné fotografie ostré detaily a minimálny šum.

Výraznou vlastnosťou je až 50-násobné priblíženie. Využitie prvotriednych fotografií v biznise je zrejmé, má však Huawei P40 Pro niečo navyše? Silu umelej inteligencie. Pri vysokom priblížení je problém fotografovať z ruky. Fotky bývajú neostré. Fotiť text na diaľku je preto utrpenie. Umelá inteligencia v Huawei P40 Pro dokáže rozoznať text a pri vysokom priblížení ho zaostriť, aby bol čitateľný.

Kvalitný foťák smartfónu zvládne viac ako robiť fotky a videá. Ako ho využiť v práci?

Biznisové využitie? V tmavej prednáškovej sále, keď si robíte poznámky fotením prezentácie. Fotoaparát je tiež vybavený natívnou funkciou na skenovanie dokumentov, čo je mimoriadne užitočné. Skenovanie dokumentov nájdete v aplikácii fotoaparátu v časti viac.

Ovládanie gestami bez kompromisov

Huawei P40 Pro ponúka vzdušné gestá, teda ovládanie dlaňou na diaľku. Môžete spraviť snímku obrazovky, no najmä listovať smerom hore a dole. Takýmto spôsobom dokážete pohodlne posúvať prezentáciu. Ak je pre vás dôležité robenie snímok obrazovky, oceníte funkciu dvojitého poklepania hánkou po displeji.

Vyberať môžete tiež len konkrétne časti. Hánkou nakreslíte na displej geometrický tvar a to, čo sa nachádza v jeho ploche, sa zaznamená. Opakom sú rolovacie snímky. Keď vytvoríte snímku obrazovky, potiahnete náhľad smerom dole. Spustí sa automatické rolovanie obrazovky, ktorá sa zaznamenáva, až kým proces dotykom nezastavíte. Môžete tak zaznamenať aj dlhé texty, ktoré sú cez niekoľko displejov. Ideálna funkcia, keď si potrebujete uložiť napr. text zaujímavého článku.

Kancelária na povel

Infraport je niečo, čo bolo pomerne bežnou výbavou smartfónov, no dnes ide už skôr o vzácnosť. Huawei P40 Pro je týmto hardvérom vybavený a doplnený o natívnu aplikáciu Ovládač. V nej nájdete bohatú databázu zariadení, ktoré dokážete smartfónom ovládať. Od klimatizácií cez fotoaparáty až po televízory. V kancelárii tak pohodlne bez toho, aby ste sa museli zdvihnúť zo stoličky, ovládate, čo potrebujete. Milým prekvapením je, že sa dajú ovládať aj staršie modely zariadení.


Všetky možnosti Huawei P40 Pro najlepšie využijete s Neobmedzenými O2 SMART Paušálmi.


Nestrácajte čas a energiu. Týchto 5 smartfónov vás poteší rýchlym nabíjaním

Čítaj viac

Menej chrápania, viac čítania: 6 nových appiek, ktoré odporúčame vyskúšať

Čítaj viac

Ako platiť menej za internet? Spojte si služby na jednu faktúru a získajte zľavu až 100 %

Čítaj viac