Oslávte 20-te narodeniny skupiny IMT Smile sériou koncertov hiSTORY

18. 10. 2016; Autor: Sóda, Foto: Facebook IMT SMILE

Výročné koncerty budú naviac vyzerať presne tak, ako začiatky kapely a v divákoch tak evokovať nostalgické spomienky. IMT Smile sa predstaví v pôvodnej zostave, ktorá sa skladá z Ivana Táslera, Mira Táslera, Kataríny Knechtovej, Petra Biča a Martina Migaša. Navyše bude obohatená o jej dnešných členov: Tomáša Slávika, Ivana Kormaňáka a Petra Bartolíka.

Choreografia bude vedená pod taktovkou Jána Ďurovčíka a objavia sa aj hostia, ktorí kapelu za dvadsať rokov pomáhali tvarovať: Marián Čekovský, Martin Valihora, Tomi Okres, Slovenské Divadlo Tanca, moderátor Michal Hudák, a mnohí ďalší. Dokonca sa na pódiu predvedú aj sólisti z Lúčnice, keďže ich slávne prepojenie s kapelou pred pár rokmi zožalo obrovský úspech.

Šou budú okrem skvelej hudby, choreografie a hostí sprevádzať aj LED projekcie unikátnych záberov z histórie kapely, ktoré doteraz fanúšikovia nemali možnosť vidieť. Apelovať sa bude teda na všetky zmysly a vy si budete môcť spolu so spevákmi zanôtiť na legendárne piesne, od Ciest druhej triedy, cez Bozk, Ľudia nie sú zlí, až po Opri sa o mňa a Kým stúpa dym.

Séria koncertov bude mať dve dejiská: v bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu a košickej Steel Aréne.

Prvé lístky na jubilejnú hiSTORY v predaji už teraz

Zákazníci O2 majú vďaka službe O2 Momenty jedinečnú príležitosť získať vstupenky na košický koncert skôr ako ostatní. Prednostný predaj začne 18. októbra o 9:00 a bude trvať do 20. októbra, takisto do 9:00.

Stačí počas týchto dní zadať svoje O2 telefónne číslo do formulára Extra výhod a lístky na koncert budú vaše. Pošleme vám špeciálny kód, vďaka ktorému môžete získať vstupenky cez Ticketportal už teraz.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345 (No Ratings Yet)
Loading...
Super

Raz týždenne posielame výber toho najlepšieho zo Sódy.

Koľko sa toho dá stihnúť za štyri dni? Až-až!

Vezmite si v práci dva dni voľna, pripojte víkend a máte pred sebou štvordňovú dovolenku. A ako s voľnými dňami naložiť? Napríklad takto.

čítaj viac