5 aplikácií na chvíle, keď sa vám jednoducho nič nechce

Nie je otázka či, ale kedy prídu upršané sychravé jesenné dni, kedy sa vám nebude chcieť pohnúť z domu, v televízii nič dobré nepôjde a postaviť sa z gauča bude nadľudským úsilím. Presne v takýchto chvíľach vám pomôže týchto 5 aplikácii, s ktorými sa dá čas zabíjať veľmi elegantne.

S päticou hier, ktoré sme pre vás vybrali, si zaručene skrátite dlhú chvíľu.

Don’t Tap The White Tile

Tiež ste ako deti chodili po farebných dlaždiciach a nechceli ste stúpiť na čiaru alebo na tie, ktoré nemali „vašu” farbu? Tak toto je niečo pre vás. Jednoduchá, ale pritom zábavná hra, ktorá okrem skrátenia dlhej chvíle skráti aj váš reakčný čas a precvičí postreh.

Handpick

Pre tých, ktorým sa nechce rozmýšľať, čo dnes variť, je tu Handpick. Appka s krásnym dizajnom, kde si môžete vyberať z databázy receptov alebo sa len tak kochať pohľadom na fotografie chutného jedla. Aj oči musia predsa jesť.

Ak sa vám nechce do obchodu, nemusíte hneď volať donášku. Môžte skúsiť naťukať suroviny, ktoré sa vám povaľujú v chladničke, aplikácia vám poradí, ako ich premeniť na chutné jedlo.

Brain it on!

Logická návykovka, ktorá vás môže frustrovať tak, že jednoducho hodíte mobil na stôl a pôjdete radšej do prírody. Logické úlohy riešite v prostredí, ktoré sa riadi fyzikálnymi zákonmi.

Zväčša musíte dostať predmet na určené miesto pomocou mechanizmu, ktorý si sami nakreslíte prstom. Aby to nebolo príliš jednoduché, hráte aj o čas a čo najmenší počet ťahov. Pripravte sa na poriadny mozgový fitness a veľa pokusov aj omylov.

Prisma

Každý ma plnú galériu fotiek. Niektoré sa nikdy neopozerajú, iné zase veľmi skoro. Prisma je veľmi jednoduchá aplikácia, ktorá z obyčajnej fotky dokáže urobiť vďaka efektom niečo, čo bude vyzerať ako obraz od slávneho maliara. S ponukou efektov, ktoré táto aplikácia ponúka, určite neostane iba pri jednej, vylepšenej fotke.

Muji Sleep

Ak sa úroveň nudy dostáva na úroveň, keď nepomáhajú ani mačacie videá, treba si jednoducho radšej pospať. Táto aplikácia vám spánok navodí vysokokvalitnými zvukmi japonskej prírody, ktoré si pustíte do slúchadiel. Odporúčame použiť v kombinácii s vankúšom a dekou.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Večery s O2 TV: Na obrazovky prichádza Pátranie po Escobarových miliónoch aj mrazivá divočina Aljašky

V nasledujúcich týždňoch si na na televíznych obrazovkách prídu na svoje milovníci automobilov aj divokej prírody. Discovery vám tiež ukáže, ako prebieha pátranie po miliardách dolárov, ktoré kolumbijský drogový barón pred rokmi zakopal po celej krajine.

Zo širokej televíznej ponuky si teraz vyberie naozaj každý. Chcete si pozrieť nové časti dokumentárnych seriálov, ale nesedí vám čas vysielania? S O2 TV v mobile si môžete všetky seriály či filmy pozrieť ešte 50 hodín po ich odvysielaní.

Chcete si pozrieť dobrý film alebo televízne vysielanie priamo vo svojom mobile? Nainštalujete si aplikáciu O2 TV v mobile.

Pátranie po Escobarových miliónoch

Kedysi najhľadanejší človek na svete, drogový kráľ Pablo Escobar, pochoval svoje bohatstvo, ktoré sa odhaduje na 50 miliárd dolárov, v rôznych častiach Kolumbie, pričom väčšina týchto peňazí nebola dodnes objavená.

Práve preto sa dvaja bývalí dôstojníci CIA s tvrdým výcvikom obrátili na pôvodných agentov DEA, ktorí sa preslávili v televíznom seriáli o Escobarovi, aby sa spolu pokúsili tento poklad nájsť. Dokument sleduje elitný tím na jeho epickej misii – vrátiť peniaze kolumbijského ľudu a vláde.

Na Discovery od nedele 26. novembra o 22:00 hod.

Carspotting

Hlboko v odľahlej oblasti pacifického severozápadu sa už desiatky rokov ukrývajú zachovalé americké automobily. Bratia Carlos a Pedro sa spoločne s ich najlepším priateľom Nikom rozhodli tieto poklady nájsť, a postupne zrenovovať. Odhodlaná trojica sa spolu vydá hľadať obľúbené modely áut, ktoré pôvodní majitelia už dávno opustili.

Za lovom sa vyberú do hornatých aj lesných častí. Akonáhle na nejaký kúsok narazia, vrátia sa do dielne, aby ho zhodnotili a následne zrenovovali. Dokážu sa traja kamaráti so spoločnou záľubou presadiť medzi skúsenými profesionálmi alebo bude ich úsilie zbytočné?

Na Discovery od stredy 8. novembra o 21:00 hod.

Umenie prežitia v prírode Bushcraft

Dokážu si dnešní moderní muži a ženy vybudovať sami obydlie a prežiť kdekoľvek na svete? Umenie prežitia v prírode sleduje desiatka uznávaných amerických odborníkov.

V hre sú dva tímy, ktoré majú týždeň na to, aby zhromaždili materiál, vytvorili alebo našli potrebné náradie a postavili svoje obydlia v prírode. Hodnotí sa všetko – dizajn, kreativita, technika, odolnosť, ale aj inovácia.

Na Discovery od nedele 3.decembra o 20:00 hod.

Aljaška: Posledné hranice

Rodinné hospodárstvo Kilcherovcov má tradíciu v hlbokej aljašskej divočine už celých 80 rokov. Teraz je však jeho budúcnosť ohrozená a Kicherovcov čaká najťažšia úloha – kompletná rekonštrukcia celého hospodárstva.

Rodina bude musieť využiť každý ťažký stroj, ktorý má k dispozícií na opravu starých stavieb a postavenie nových budov, zlepšenie zásobovania vodou, opravu plotov aj ochranu zvierat, aby zaistila prežitie pre budúce generácie. Predtým, než sa pustia prestavby, však musia chátrajúcu usadlosť vyhrabať z najhoršej snehovej búrky.

Na Discovery od piatku 29. decembra o 21:00 hod.

Pozrite si svoj obľúbený seriál kdekoľvek

Máte chuť na dobrý seriál? Nainštalujte si aplikáciu O2 TV v mobile a vychutnajte si tie najlepšie snímky a program viac ako 30 televíznych kanálov priamo vo svojom smartfóne.


Predobjednajte si Samsung Galaxy S10 alebo S10+ a získajte skvelý darček

Čítaj viac

Lifetech: Čo je nové