Kúpte si smartfón od Huawei a získajte O2 TV v mobile na 4 mesiace zadarmo

Užite si skvelé zariadenia od Huawei a doprajte si hodiny športových prenosov a televíznej zábavy priamo vo svojom mobile vďaka špeciálnej ponuke O2.

Zvažujete kúpu nového zariadenia od značky Huawei? Ak sa tak rozhodnete v priebehu marca, O2 si pre vás pripravilo extra bonus – službu O2 TV v mobile na 4 mesiace zadarmo.

Čo prináša služba O2 TV v mobile?

So službou O2 TV v mobile získate prístup k viac ako 30 staniciam, z toho viac ako tretinu v HD kvalite. Obľúbený program môžete pohodlne sledovať prostredníctvom aplikácie vo svojom smartfóne alebo prostredníctvom webového rozhrania. Aktiváciou služby získate prístup až pre štyri zariadenia súčasne.

Bežná cena služby je 5 € mesačne, vďaka špeciálnej ponuke O2 ju teraz môžete získať na 4 mesiace zadarmo.

Ako na to?

Kúpte si nové zariadenia Huawei v ktorejkoľvek O2 Predajni alebo si ho objednajte cez O2 E-shop a následne navštívte do 31. marca ktorúkoľvek O2 Predajňu, kde vám uplatnia bonus – službu O2 TV v mobile na 4 mesiace zadarmo.

Prečítajte si: Ako si nainštalovať O2 TV v mobile

Užite si športovú jar

Služba O2 TV v mobile vám skvelo poslúži napríklad pri sledovaní športových podujatí, ktorými je jar doslova nabitá. Marec sa bude niesť v znamení biatlonu. Čakajú nás majstrovstvá sveta vo švédskom Östersunde a Svetový pohár v biatlone v nórskom Osle. Za zmienku určite stojí aj Svetový pohár v alpskom lyžovaní žien v ruskom Soči.

Záver jari bude patriť Majstrovstvám sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa tento rok uskutočnia u nás – v Bratislave a v Košiciach. Ak si v priebehu marca zakúpite zariadenie od Huawei, môžete O2 TV v mobile využívať bezplatne až do júna, vďaka čomu vám neunikne žiaden dôležitý športový okamih.

Smartfóny od Huawei, do ktorých sa oplatí investovať

Huawei Y6 Prime 2018

Cenovo najdostupnejší smartfón z dielne čínskeho výrobcu Huawei Y6 Prime ponúka 5,7-palcový displej, výkonný procesor, operačnú pamäť RAM s kapacitou 3 GB a operačný systém Android 8.0. Veľký displej je priam stvorený na sledovanie O2 TV v mobile. Samozrejmosťou je pripojenie na 4G sieť a Wi-Fi.

Pamäť zariadenia môžete rozšíriť pamäťovou kartou prostredníctvom samostatného slotu, vďaka čomu nestratíte výhodu Dual SIM zariadenia.

Na zachytenie momentiek vám poslúži zadná kamera s rozlíšením 13 Mpx a s možnosťou natáčania Full HD videí. Predná selfie kamera má rozlíšenie 5 Mpx a prináša aj obľúbený beauty mód na vylepšenie fotografií.

Huawei P20 Lite

V strednej cenovej triede má Huawei veľmi silné zastúpenie v podobe obľúbeného modelu Huawei P20 Lite. Môžete sa tešiť na oku lahodiaci dizajn a elegantnú kombináciu skla a kovu. Svoje dáta pohodlne ochránite čítačkou odtlačkov prstov, ktorú výrobca umiestnil na zadnú stranu zariadenia.

Displej zaberá celú prednú časť zariadenia, pričom vo výreze v hornej časti smartfónu nájdete prednú selfie kameru s rozlíšením 16 Mpx, ktorá slúži aj na odomykanie tvárou. Zadný duálny fotoaparát s rozlíšením 16 Mpx vyhotoví veľmi pekné fotografie aj pri slabšom osvetlení.

Huawei Mate 20 Pro

Vlajková loď Huawei Mate 20 Pro je prirodzene nabitá množstvom funkcií, ktoré sú zabalené do nádhernej konštrukcie kombinujúcej sklo a kov. Predný bezrámikový displej zaberá celú prednú časť zariadenia. V jeho hornej časti sa nachádza výrez, v ktorom je umiestnená predná kamera na dokonalé selfie a odomykanie zariadenia tvárou.

Ak vám výrez prekáža, máte možnosť softvérovo ho vypnúť. Smartfón si vás získa aj brilantným umiestnením čítačky odtlačkov prstov priamo do displeja.

Výkonný procesor a dostatok operačnej pamäte zabezpečujú plynulý chod najnovšieho operačného systému Android. Fotografie, ktoré zariadenie vytvára, patria vďaka trom fotoaparátom na zadnej strane smartfónu k tým najlepším na trhu. Jeden z nich má rozlíšenie až 40 Mpx a možnosť trojnásobného optického zoomu. Elektronická stabilizácia obrazu sa postará o kvalitné zábery aj s trojnásobným priblížením.

Oslovilo vás niektoré zariadenie od Huawei? Kúpte si ho v priebehu marca a získajte extra bonus – službu O2 TV v mobile na 4 mesiace zadarmo, vďaka ktorej si užijete skvelé televízne programy aj všetky športové prenosy priamo vo svojom mobile.

Nezabudnite, že akýkoľvek smartfón môžete mať k ľubovoľnému O2 Paušálu na začiatok už od 2 €.

Páčil sa vám článok?
Slabé
12345
Loading...
Super

Rasťo Chvála bloguje: Darček k osemnástke

Motoristický novinár a bývalý majster Slovenska v rely spomína na svoje šoférske začiatky a ponúka rady začínajúcim šoférom a ich blízkym.

Motoristický novinár, ambasádor kampane O2 Nebuď pirát a aktivity Chvála bezpečnej jazde, ktorá motoristom prináša množstvo dobrých rád aj špeciálnu ponuku O2 Extra výhod, vo svojom blogu hovorí o svojich začiatkoch za volantom a prináša návod, ako by mal na šoférsku dráhu vstúpiť každý nový držiteľ vodičského preukazu.

Stojím o pol ôsmej ráno na zastávke autobusu a netrpezlivo prestupujem z nohy na nohu. Snáď mi tá „Polomka“ neušla, lebo je to jediný spoj, ktorý v tomto čase ide priamo cez našu obec až do Banskej Bystrice. Skôr než sa objaví legendárny autobus modrá harmonika značky Ikarus, skontrolujem si občiansky preukaz.

Tieto jarné prázdniny mi musí MDŽ klapnúť podľa plánu, pretože práve dnes mám osemnásť a v hlave veľký plán: Okolo deviatej budem v Banskej Bystrici, prebehnem pešo na inšpektorát a ak budem mať šťastie, chytím „Polomku“ cestou späť na Beňuš. Doma zoberiem rodinnú Škodu 100 a pôjdem odviezť veci na horskú chatu, kde máme ísť podvečer ako vedúci s deťmi na výlet.

„Dnes odporúčam každému absolventovi autoškoly prvé jazdy v spoločnosti skúseného šoféra. A to aj vtedy, ak už má viac ako osemnásť rokov a zákon to nepredpisuje.“

Mamina je doma, lebo je učiteľka, a hneď pochopí, prečo potrebujem auto. Akurát ja nechápem, prečo ma brzdí a chce ísť so mnou ako dozor. Naveľa som pristal na kompromis: mať auto hoci s dozorom.

Hore úzkou a ešte miestami zasneženou dolinou to nebola jazda podľa mojich predstáv, aspoň dvakrát mi ušiel zadok auta do mierneho driftu. Decká z nášho malého spoločenstva som v rámci druhej jazdy opatrne vyviezol hore a osemnástku som oslávil bez ujmy.

Keď ma dnes vezie moja dcéra, nechápavo krútim hlavou nad mojou oslavou osemnástky. Z toho, čo dnes ako ambasádor kampane Chvála bezpečnej jazde odporúčam, som mal vtedy asi jediné. Plán cesty. Všetko ostatné bolo divoké, rýchle a vášnivé. Napriek čerstvo skončenej autoškole mi síce nechýbala zručnosť, ale aj tak to bola odvaha.

„Rodičia, radšej jazdite s deťmi denne, nechajte ich šoférovať do školy alebo do práce, aby nazbierali skúsenosti radšej s vami a cez deň. Je to lepšie ako prvá ostrá v noci a cestou z diskotéky.“

Dnes odporúčam každému absolventovi autoškoly prvé jazdy v spoločnosti skúseného šoféra. A to aj vtedy, ak už má viac ako osemnásť rokov a zákon to nepredpisuje. Ideálny stav je podľa mňa vodičský preukaz v sedemnástke a povinné jazdenie so skúseným šoférom. Efektívne formovať možno jedine mladého šoféra.

Ak ste práve skončili autoškolu, začnite jazdiť v spoločnosti dobrého šoféra. Pred prvou sólo jazdou si premyslite, kam a kadiaľ pôjdete. Jazdite po známych cestách, aby sa všetka vaša pozornosť sústredila na riadenie auta. Jazdite často a pokiaľ to ide v menej exponovaných časoch. Začnite počas dňa a až po nazbieraní skúseností jazdite v noci. Aj na prvé nočné jazdy sú lepšie známe cesty.

Rodičia, radšej jazdite s deťmi denne, nechajte ich šoférovať do školy alebo do práce, aby nazbierali skúsenosti radšej s vami a cez deň. Je to lepšie ako prvá ostrá v noci a cestou z diskotéky.

Záznamy z výskumu nehôd ukazujú, že vodiči v krízovej situácii často nedostatočne brzdia alebo nevyužijú možnosti auta na vyhnutie sa kolíziám. Investujte do kurzu bezpečnej jazdy, aby ste si vyskúšali, ako sa auto správa pri krízovom brzdení. Možno sa naučíte, ako sa dá súčasne brzdiť a obísť prekážku.

„Keď ma dnes vezie moja dcéra, nechápavo krútim hlavou nad mojou oslavou osemnástky. Z toho, čo dnes ako ambasádor kampane Chvála bezpečnej jazde odporúčam, som mal vtedy asi jediné. Plán cesty.“

K veľkému počtu nehôd by vôbec nemuselo prísť, keby mal vodič správne návyky, ako zvládnuť krízovú situáciu, a keďže nikto učený z neba nespadol, tréning bude dôležitý. Ak nie v škole, aspoň na letisku.

Ak vám ide hlava prasknúť a stále neviete, aký darček svojej ratolesti kúpiť, nezúfajte a investujte do školy bezpečnej jazdy, kondičnej jazdy alebo si aspoň sadnite na sedadlo spolujazdca, ako to vtedy prezieravo urobila moja mama.

Rasťo Chvála

Prečítajte si aj ďalšie blogy:

Jazdite zodpovedne, osvojte si Rasťove tipy na bezpečnú jazdu a staňte sa lepším vodičom. Navyše môžete využiť špeciálnu ponuku O2 Extra výhod. Viac informácií nájdete na www.extravyhody.o2.sk.

Rasťo Chvála

Je motoristický novinár, ktorý už viac ako 20 rokov testuje autá. V súčasnosti sa naplno venuje vlastnému projektu na YouTube Garáž TV, ktorý môžete sledovať aj na Instagrame @garaz.tv. Je bývalý majster Slovenska v rely a svoje skúsenosti z motošportu sa snaží preniesť aj do odporúčaní pre vodičov v každodennej premávke. Stal sa ambasádorom kampane O2 Nebuď pirát, v rámci ktorej vznikla aj aktivita Chvála bezpečnej jazde. Tá vodičom prináša nielen množstvo cenných rád, ale aj špeciálnu ponuku O2 Extra výhod.


O2 vylepšilo balíky dát pre kartu O2 Voľnosť. 1 GB dát môže byť váš už za 1 €

Čítaj viac

Fotografka radí, ako aj v noci urobiť dobré fotky so smartfónom

Čítaj viac

Notebook na dovolenke netreba, ak máte jeden z týchto 6 tabletov

Čítaj viac